úmrtí Amphiprion ocellaris

Špeciality, Rozmnožovanie, Skupinové správanie a iné

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
kačer
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1500
Dátum registrácie: 28 Sep 2010 13:28
Bydlisko: Praha 13 (Nové Butovice)

úmrtí Amphiprion ocellaris

Príspevok od používateľa kačer »

Zdravim reefaři. Nevim proc a jak, ale ještě ve středu jsem měl v AQ oba klauny a dnes, když jsem přijel po dvou dnech domu, se podívám do AQ vidím jen jednoho. myslel jsem, že se ten druhý nekde schoval, tak jsem i začal krmit a a čekal asi pul hodky a bohužel nic.:-( Akva mám 250 l a mám tam krom klauna jeste dve krevetky, Salariase, V. puellaris a Centropyge bicolor. Bojím se a taky si myslím, že problém bude v bicolorovi. Už dříve na klauny hrozne dorazel a byl na ne desne agresivní. Ale myslel jsem, že když jsou klauni dva a pak jeste vyrostou, že to přestane. Ale bohužel se tak nestalo.:-( hlavne je mi zahada, kam klaun zmizel. jestli vyskocil z akva, ale nikde jsem ho okolo nenasel a nebo ho bicolor udolal. No a klaun co mi tam zustal, vubec nechce zrat. tak se bojim aby taky neposel .... Takže ted se rozhoduji jak s tou situaci naložit. Bud dokoupit jeste klauna a prodat bicolora, nebo prodat klauna a nechat si bicolora a nebo teda si nechat oba a uvidím dal no. Stve me, že ten bicolor terorizuje i V. pullearis, ale salariase si třeba vubec nevsima. Kdyby ten bicolor nebyl tak krásnej, hned by sel pryc bez rozmýšlení. Chjo. Njn, pátek 13.:-(
plaza
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 08 Okt 2007 19:40
Bydlisko: ,ČR

Re: úmrtí Amphiprion ocellaris

Príspevok od používateľa plaza »

mrtvolku urcite nenajdes.krevetky se urcite nakrmi.mel jsem podobny problem.stratil se mi ocelaris,v aq nebyl a v prepadu take ne.kdyz se po dvou mesicich ztratil i druhy opet jsem prohledal co se dalo a nakonec jsem je nasel oba :-D.dokonce mi jednou proplaval trubkou do filtrace.prohlidni pepad
raptorczhl
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 23 Jan 2014 17:01
Bydlisko: Hlinsko

Re: úmrtí Amphiprion ocellaris

Príspevok od používateľa raptorczhl »

To je bida kdyz clovek nemuze najit ani zbytek ryby :( me se to same stalo s pyskounem pulenym a memu znamemu taky, proste nikde neni , pres noc zmizel a hotovo :(((
Používateľov profilový obrázok
GROWERZLIN
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 606
Dátum registrácie: 01 Aug 2010 20:42
Bydlisko: Slušovice(Zlín)

Re: úmrtí Amphiprion ocellaris

Príspevok od používateľa GROWERZLIN »

s tím piskounem to je normalni,me se to stalo uz 4x a mému známemu taky .......nejdyl mi vydrzela asi 7 mesicu,nejmin den ......
SPS LPS+pár soft celkem cca 30 ks
paracanthurus hepatus,Lo vulpinus,Zebrasoma Scopas, 2x ocellaris, 7x chromis, 1x synchiropus splendidus, 2x pseudanthias, 2x kauderni
Používateľov profilový obrázok
tragett
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2587
Dátum registrácie: 30 Nov 2011 22:28
Bydlisko: Libušín u Kladna
Kontaktovať používateľa:

Re: úmrtí Amphiprion ocellaris

Príspevok od používateľa tragett »

Když jsem měl v akva velký úhyn způsobený cryptocaryonem irritans, tak mi celkem odešlo 19 ryb (menší) a našel jsem jich jen 11ks. Ostatní spapaly krevety, červi a ostatní havěť celkem rychle, sem tam sem našel kostřičku. První jdou oči a břicho (měkké části), pak oberou i maso z kostí ... :-) Jestli nevyskočil, nebo není v přepadu, nenajdeš ho ...
GSM, WhatsApp: 721 889 434
Email: jirka.mayrich@seznam.cz
FB: Jirka Mayrich

Moje nádrž: Libušínský jedenapůlkubík
raptorczhl
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 23 Jan 2014 17:01
Bydlisko: Hlinsko

Re: úmrtí Amphiprion ocellaris

Príspevok od používateľa raptorczhl »

Moře je hold nebezpečný prostředí :DD

Zvlaštní že ten pyskoun asi opravdu nevydrží... byl jsem na to upozorněn od prodejce ale moc se me tomu nechtělo věřit
charloschuanche
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 476
Dátum registrácie: 06 Aug 2012 21:35
Bydlisko: Brno
Kontaktovať používateľa:

Re: úmrtí Amphiprion ocellaris

Príspevok od používateľa charloschuanche »

Já mám pyskouna L. dimidianus už minimálně rok a půl a zatím se mu do nebe snad nechce. Jen to chce krmit častěji. Alespoň 2x denně, jinak je hladovej a vymýšlí blbosti, skáče do přepadu nebo lítá jak magor kolem skla, nebo otravuje moc ostatní ryby, asi z hladu.
kominík
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2298
Dátum registrácie: 03 Dec 2006 15:15
Bydlisko: Rybí-Nový Jičín

Re: úmrtí Amphiprion ocellaris

Príspevok od používateľa kominík »

mám pár Labroides dimidiatus - samice bude mít v červnu 4 roky
samec přidán cca před rokem
nepozoruji,že by se jim chtělo do rybího nebe :wink:
pivos68
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 06 Nov 2013 17:49
Bydlisko: Praha 9

Re: úmrtí Amphiprion ocellaris

Príspevok od používateľa pivos68 »

Ahoj, můžu se zeptat jak jsi je pároval? Metoda pokus - omyl nebo se dají rozeznat? Díky
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné"