Wurdemanka a sasanky

Krevety, Kraby a iné

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
amsi
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3519
Dátum registrácie: 08 Feb 2006 14:14
Bydlisko: Bohumín

Wurdemanka a sasanky

Príspevok od používateľa amsi »

Zdar,mám dotaz. Měl jsem pár sasanek,těch obyč,An.majano začaly se množit,kamarádovi se líbily,dal jsem mu 5 ks.Teď jich má, co napočítal,150?! jsou všude. A mi pomalu mizí,mám jich asi opět jen 5. Je možné,že si na nich pochutnává wurdermanka? Skelné zrušila dokonale.
Vůbec mi to neva,spíš jestli by to byla pomoc pro onoho kamaráda.
Používateľov profilový obrázok
laomedon
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 1975
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 16:31
Bydlisko: Badín
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa laomedon »

Áno dôvodom úbytku aiptasia sp. v tvojom akváriu je pravdepodobne kreveta Wurdemani. Ak sa ti ju podari odloviť učite onomu kamrátovi pomôže. Ale zase u teba sa môžu premnožiť opäť na stovku kusov len za pár dní ak ich nebude mať kto okusávať.
Ak chcete mat niečo urobené poriadne, urobte si to sami. Napoleon Bonaparte
http://www.reef.sk/viewtopic.php?t=889
Používateľov profilový obrázok
shark
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1924
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:26
Bydlisko: Hněvotín

Príspevok od používateľa shark »

za jak dlouho je vidět její aktivita na skelný sasany? já ji vpustil cca před 5 dny a ještě mi tušim žádná nezmyzla-kreveta je furt na jednom místě a to i v noci.Toš nevim :?
Dano
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 17 Nov 2006 20:00
Bydlisko: Šamorín

Príspevok od používateľa Dano »

U mna jej to okukanie tiez par dni trvalo, ale po cca 14 dnoch sa do nich pustila, ale myzli postupne a nenapadne, nikdy nie viacej ks za noc. Mozno aj u Teba myznu, ale zatial si si to nevsimol :lol:
Dano
Používateľov profilový obrázok
vik_33
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3073
Dátum registrácie: 07 Feb 2007 10:10
Bydlisko: Ústí nad Labem
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa vik_33 »

Jako téměř vždy to závisí na konkrétním jedinci. Viděl jsem u H.Dařbujána jak se wundermanky vrhly na aiptasie hned po vložení kamene s nimi do AQ. Ale pokud má wundermanka "jiné chutě" a může je uspokojit jinou potravou, tak se na aiptasie může klidně vykašlat :( To zrovna teď dělá ta moje - měl jsem v AQ před několika týdny tak 3-4 aiptasie. Po zakoupení wundermanky sasany do několika dní zmizely. Jenže před pár dny jsem jednu malou objevil a to zrovna v místě, kde se zdržuje wundermanka. Zjevně jí sasanka vůbec nezajímá :( Anebo že by si jí pěstovala? :shock:
350l mixed reef
Obrázok
Malé moře na Labi I
Malé moře na Labi II
vikovo.czObrázok
Jestli Ti chybí odvaha začít,už jsi se vzdal
Napísať odpoveď

Návrat na "Kôrovce"