Stretko Samorin

Kde? Kedy? ako? a prečo, všetko v tomto threade.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Dano
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 17 Nov 2006 20:00
Bydlisko: Šamorín

Príspevok od používateľa Dano »

Hups Lukas, si ma zaskocil, s myslienkou burzy som nepocital :lol: Ale ak bude poziadavka, tak pripravim 50l nadrz, v ktorej zarabam vodu a este mam cca 30l aq. Zarobim v nich vodu a pred stretkom ju seknem z vodou z aq. Aby som usetril eurase, picnem tam sol z tesca :lol: Ozaj, s kolko clovekmi mam pocitat? Na prespanie ja detska izba s posch postelou, mozem este doniest matrace.
Dano
Používateľov profilový obrázok
Roman
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2391
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:13
Bydlisko: Bratislava, Bernolakovo

Príspevok od používateľa Roman »

mam jedno volne akva 100xs45 x v30 , cca 130l , nechces ho na dany ucel? nejaka voda z vymeny bude tiez
desatoro fóra REEF.sk http://reef.sk/viewtopic.php?f=16&t=183
- necitujte celý príspevok pred vami
- fórum nie je chat
- ak si nie ste na 100% istí že viete čo robíte, neraďte druhým, môžete tým napáchať škodu
Dano
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 17 Nov 2006 20:00
Bydlisko: Šamorín

Príspevok od používateľa Dano »

Roman, otazka je, ci bude vyuzite :lol: Ze by bol taky zaujem :?: Ja nemam do burzy este nist, skor by som rad nakupoval.
Dano
Používateľov profilový obrázok
Brano
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 07 Dec 2007 22:38
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Brano »

jak nakupovat! ako kazda dobra navsteva co pride s flaskou by ti mal kazdy radsej doniest nieco do akva. :lol:
Dano
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 17 Nov 2006 20:00
Bydlisko: Šamorín

Príspevok od používateľa Dano »

Ahojte, termin stretka je o tyzden, tak male pripomenutie:
-Je poziadavka na burzu? Ak ano, dam tento vikend zarabat viacej vody. Sol v tescu vypredana, skusim lidl :lol:
-Z nasich borcov mam zatial ucast prislubenu od Adriana, Lukasa, Romana, otravujem aj Fera - uvidime. Dalej Lupolqi, Marcelv, Moravaci? a co Blavaci???
-Otazka na borcov, mam jednoducho zarezervovat stol s prislunym poctom stoliciek a tam bude prebiehat neviazana debata o vselicom? Alebo v pripade vacsieho vyskytu moriakov na juhu Lovenska mam radsej skusit zabespecit separe umoznujuce jednemu rozpravat a vsetkym pocuvat???
Dano
Používateľov profilový obrázok
moře
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 29 Júl 2008 10:14
Bydlisko: Frýdek-Místek

Príspevok od používateľa moře »

Kurnik chlapi ja CHCI JET I VOLNO MÁM V TOM TERMÍNU, ale nejde mi do hlavy, proč se nikdo z moravy nepřihlásil, že by jel se mnou. Aspoň by se náklady na cestu rozdělily. Halo je tu někdo z okolí FM, OV, Havířova atp. kdo by jel????????? :wink:
Měl jsem moře, musel jsem ho prodat, ale chci ho znovu!!!!
dr.dratek
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 167
Dátum registrácie: 26 Feb 2008 21:50
Bydlisko: Vizovice
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa dr.dratek »

ahoj, ja bych aj jel, ale bohuzel situace doma me to nedovoli. mame pred porodem a tak musim byt doma. Jinak by moja asi uskrtila. :D
Používateľov profilový obrázok
OndraM
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 12 Sep 2008 16:48
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa OndraM »

Zítra půjdu koupit jízdenky na autobus, tak se chci jenom ujistit. Vše tedy proběhne 24.1 v Šamoríně, a vše začně tak nějak po obědě. Doufám že je to správně, jestli ne, tak písněte, abych nekoupil jízdenky zbytenčně. Thx
Používateľov profilový obrázok
Roman
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2391
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:13
Bydlisko: Bratislava, Bernolakovo

Príspevok od používateľa Roman »

odvoz z Bratislavy (aut alebo vlakova stanica ) mozem ponuknut 3 ks cloveka :)

ozaj, hosi prineste niekto trosku naskrabanej vapenatej riasy, ta moja sa nejak odporucala dobiela a ja ju chcem :) Dr.lukas sice tvrdi ze je to zlodej vapnika ale to ma pri objeme 120l netrapi
desatoro fóra REEF.sk http://reef.sk/viewtopic.php?f=16&t=183
- necitujte celý príspevok pred vami
- fórum nie je chat
- ak si nie ste na 100% istí že viete čo robíte, neraďte druhým, môžete tým napáchať škodu
Používateľov profilový obrázok
OndraM
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 12 Sep 2008 16:48
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa OndraM »

To Roman - kdyby jsi napsal ráno, dnes jsem čistil kompletně celý akva, a pár šutrů jsem vyházel, byly porostlý vápenou řasou, ale zdálo se mi, že jich mám v akva i moc. Skončily venku na mrazu :cry: . Jinak z tý Bratislavy bych to bral, kdyby bylo místo.
Používateľov profilový obrázok
Roman
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2391
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:13
Bydlisko: Bratislava, Bernolakovo

Príspevok od používateľa Roman »

v poho, tu v okoli je toho na mraky, len sa mi nechce kvoli tomu nikam extra jazdit tak vyuzijem vyssiu koncentraciu ludi

napis mi do ss kedy a kam prides, ostatni zaujemcovia dtto prosim do soboty rana
desatoro fóra REEF.sk http://reef.sk/viewtopic.php?f=16&t=183
- necitujte celý príspevok pred vami
- fórum nie je chat
- ak si nie ste na 100% istí že viete čo robíte, neraďte druhým, môžete tým napáchať škodu
Amphibia
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 09 Okt 2007 11:36
Bydlisko: momentalne Bratislava

Príspevok od používateľa Amphibia »

Roman napísal:odvoz z Bratislavy (aut alebo vlakova stanica ) mozem ponuknut 3 ks cloveka :)
sewas, teoreticky by som siel ak by si mal este volne miesto a strpel moju pritomnost v aute...
Dano
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 17 Nov 2006 20:00
Bydlisko: Šamorín

Príspevok od používateľa Dano »

Dakujem Romanovy za logisticku podporu. Dnes dam zarobit 45l vody pre potreby burzy, dufam, ze bude stacit, Lukas sa v inom vlakne vyhraza pol tonovym odchovom :lol: Na to by mi ani vana nestacila.
A kurna, chalani z blavy, neblbnite a dobehnite, mate to najblizsie, Majo, Robo, Brano a spol. Nalamat, vyrazit a zucastnit sa. Moji synovia sa ako kulturnu vlozku naucia nejaku basnicku :lol: :lol: :lol:
Dano
Používateľov profilový obrázok
reicho
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1573
Dátum registrácie: 22 Máj 2007 21:31
Bydlisko: Bratislava,SR

Príspevok od používateľa reicho »

Ja sa ospravedlnujem,
ze nepridem,ale od stvrtka si idem pre zvysok rodinky do Popradu,kde budem cely vikend.

:( :( :(
Používateľov profilový obrázok
robocop
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 240
Dátum registrácie: 27 Sep 2006 19:53
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa robocop »

Dano ak náhodou nebudem plávať s člnom v obývačke pri napúšťaní mojej novej nádrže :lol: , tak sa zastavím. Daj mi na seba kontakt, aby som k tebe trafil :wink:
500l SPS a LPS reef
Napísať odpoveď

Návrat na "Stretnutia nadšencov morskej akvaristiky"