Setkani Brno

Kde? Kedy? ako? a prečo, všetko v tomto threade.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
amsi
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3519
Dátum registrácie: 08 Feb 2006 14:14
Bydlisko: Bohumín

Re: Setkani Brno

Príspevok od používateľa amsi »

takže jízda směr Brno ..... jsme do auta já, Bukasek, Perkula, Kominík a drHumbert ....5 kusů. Buďto pojedeme na plyn,kapku stlačení .... nebo nevím na co a kapku hezky volně .... Záleží . Pokud dr dojede do Bohumína, tady dosednou 3 kusy a cestou u dálnice naložíme Kominíka ...... :wink: viděl bych to tak kolem 11 hod z Bohumíne, počítám s návštěvou Ondry !!! a pak přesun na klábosení .... sorry ... ODBORNOU DISKUZI :mrgreen:
lukelukeluke
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 10 Dec 2010 00:35
Bydlisko: brno

Re: Setkani Brno

Príspevok od používateľa lukelukeluke »

No a v kolik to zace
kominík
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2298
Dátum registrácie: 03 Dec 2006 15:15
Bydlisko: Rybí-Nový Jičín

Re: Setkani Brno

Príspevok od používateľa kominík »

a co Robokop,Dano,Vašek,Chip a další - každý se kasal a skutek utek :evil:
Dano
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 17 Nov 2006 20:00
Bydlisko: Šamorín

Re: Setkani Brno

Príspevok od používateľa Dano »

Ja len za seba, ako som uz pisal, tento termin mi nevyhovuje, mam nejake pracovne povinnosti na sobotu. Ale ako som vcera povedal Romanovi do mobilu, viem si predstavit, ze keby ma niekto z partije seriozne a silno prehovaral, tak by som to nejako vedel poriesit. Ale skor ako o cca 17,00 by som sa do Brna nevedel dostat...
Dano
Používateľov profilový obrázok
vasekg
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 800
Dátum registrácie: 08 Aug 2009 08:26
Bydlisko: Bělá pod Bezdězem

Re: Setkani Brno

Príspevok od používateľa vasekg »

Skutek neutek, já jedu! Dorazíme spolu s kolegou, novým mořským vlkem, tedy akvaristou...
Používateľov profilový obrázok
amsi
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3519
Dátum registrácie: 08 Feb 2006 14:14
Bydlisko: Bohumín

Re: Setkani Brno

Príspevok od používateľa amsi »

Dano napísal:Ja len za seba, ako som uz pisal, tento termin mi nevyhovuje, mam nejake pracovne povinnosti na sobotu. Ale ako som vcera povedal Romanovi do mobilu, viem si predstavit, ze keby ma niekto z partije seriozne a silno prehovaral, tak by som to nejako vedel poriesit. Ale skor ako o cca 17,00 by som sa do Brna nevedel dostat...
no ono to stejně oficiálně začíná v 16 hod ........ takže 17 není vůbec pozdě, obličeje by jsme někteří ještě rozeznat mohli .... :wink:
Používateľov profilový obrázok
kukulin
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 13 Feb 2011 19:49
Bydlisko: Chonburi, Thajsko

Re: Setkani Brno

Príspevok od používateľa kukulin »

vasekg napísal:Skutek neutek, já jedu! Dorazíme spolu s kolegou, novým mořským vlkem, tedy akvaristou...
Pojedeme zhruba v 15.00 z Humpolce, pokud je nekdo z okoli, bude v aute volno.
Používateľov profilový obrázok
amsi
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3519
Dátum registrácie: 08 Feb 2006 14:14
Bydlisko: Bohumín

Re: Setkani Brno

Príspevok od používateľa amsi »

amsi napísal:
Dano napísal:Ja len za seba, ako som uz pisal, tento termin mi nevyhovuje, mam nejake pracovne povinnosti na sobotu. Ale ako som vcera povedal Romanovi do mobilu, viem si predstavit, ze keby ma niekto z partije seriozne a silno prehovaral, tak by som to nejako vedel poriesit. Ale skor ako o cca 17,00 by som sa do Brna nevedel dostat...
no ono to stejně oficiálně začíná v 16 hod ........ takže 17 není vůbec pozdě, obličeje by jsme někteří ještě rozeznat mohli .... :wink:
akurát to mohlo zašít dříve ...... si myslím.... :roll: klidně ve 14 hod .... no když tak budem vedle v Pivnici !!!! jsem koukal že tam nějaká je :D
Používateľov profilový obrázok
Tomasn
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 520
Dátum registrácie: 12 Nov 2008 16:07
Bydlisko: Brno

Re: Setkani Brno

Príspevok od používateľa Tomasn »

amsi napísal:
amsi napísal:
Dano napísal:Ja len za seba, ako som uz pisal, tento termin mi nevyhovuje, mam nejake pracovne povinnosti na sobotu. Ale ako som vcera povedal Romanovi do mobilu, viem si predstavit, ze keby ma niekto z partije seriozne a silno prehovaral, tak by som to nejako vedel poriesit. Ale skor ako o cca 17,00 by som sa do Brna nevedel dostat...
no ono to stejně oficiálně začíná v 16 hod ........ takže 17 není vůbec pozdě, obličeje by jsme někteří ještě rozeznat mohli .... :wink:
akurát to mohlo zašít dříve ...... si myslím.... :roll: klidně ve 14 hod .... no když tak budem vedle v Pivnici !!!! jsem koukal že tam nějaká je :D
ad1 - to neni samo problem :-D a ad2 - muzete pred tim udelat kontrolu u ondry na obchode :-DD jetsli to dela dobre :twisted: a kdyz tak mu poradit co jak by mel delat :-DDD
Používateľov profilový obrázok
vasekg
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 800
Dátum registrácie: 08 Aug 2009 08:26
Bydlisko: Bělá pod Bezdězem

Re: Setkani Brno

Príspevok od používateľa vasekg »

No já bych se k Ondrovi do krámu rád podíval, tedy asi opravdu jen podíval :-), bude otevřeno?
Používateľov profilový obrázok
amsi
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3519
Dátum registrácie: 08 Feb 2006 14:14
Bydlisko: Bohumín

Re: Setkani Brno

Príspevok od používateľa amsi »

s Ondrou to je domluveno :-)))) ale ne ráno, tak po poledni ........,co vím já , nerad bych něco šířil !!!!!!! možná má otevřeno celé dopol !!!
Používateľov profilový obrázok
OndraM
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 12 Sep 2008 16:48
Bydlisko: Brno

Re: Setkani Brno

Príspevok od používateľa OndraM »

Oficiálně sice otevříno nemá, ale neoficiálně stejně na obchodě bude, takže není problém přijet kdykoliv.
Používateľov profilový obrázok
amsi
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3519
Dátum registrácie: 08 Feb 2006 14:14
Bydlisko: Bohumín

Re: Setkani Brno

Príspevok od používateľa amsi »

no ................ a je to venku :-)
Používateľov profilový obrázok
Zdenek
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 405
Dátum registrácie: 09 Dec 2005 11:27
Bydlisko: Velké Meziříčí

Re: Setkani Brno

Príspevok od používateľa Zdenek »

Zdarec
tak že taky se hlásím a dorazím, pokud na mě nespadne dopoledne strom.
A ještě jedna prosba pro zúčastněné. Pokud by někdo měl nějakou drobotinu a byl ochoten podarovat, tak bych byl moc rád. Potřebuju něčím zaplnit akva. Měkké vítám :D tvrdé beru všechny :twisted: Případně dejte zprávu přes SZ abych věděl koho mám v tom davu hledat :D
Nejsem chemik. Bohužel
Používateľov profilový obrázok
amsi
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3519
Dátum registrácie: 08 Feb 2006 14:14
Bydlisko: Bohumín

Re: Setkani Brno

Príspevok od používateľa amsi »

no to já se taky nebudu bránit ,nějakým úlomkům :-) pocilo, seriato, montipo rovitým :-)) stačí malé kousky . A pak nějaké zoantusky :roll: :roll: :roll: třeba? Snad už akva jede, tak by to chtělo zkusit a nechce se mi moc kupovat něco drhého ...... Už jsem se takhle natestoval :cry: :cry: :cry: Tož zeetra stréci :-)
Napísať odpoveď

Návrat na "Stretnutia nadšencov morskej akvaristiky"