400l reef Kubrt

Sem môžete písať príspevky o všetkom čo predchádza ale je aj nevyhnutné pre štart morského akvária.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
Jajo
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 911
Dátum registrácie: 11 Dec 2015 17:58
Bydlisko: Nižné Kamence

Re: 400l reef Kubrt

Príspevok od používateľa Jajo »

Ja by som kh riešil s alcatronic. Vie ovládať aj reaktor.


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro
Používateľov profilový obrázok
kubrt
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 759
Dátum registrácie: 15 Nov 2005 06:56
Bydlisko: TN

Re: 400l reef Kubrt

Príspevok od používateľa kubrt »

ved preto hladam niekoho kto uz nieco take pouziva.
Používateľov profilový obrázok
Jajo
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 911
Dátum registrácie: 11 Dec 2015 17:58
Bydlisko: Nižné Kamence

Re: 400l reef Kubrt

Príspevok od používateľa Jajo »

Poslal som ti správu.


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro
honcka
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 03 Dec 2018 13:59
Bydlisko: Brandýs nad Labem

Re: 400l reef Kubrt

Príspevok od používateľa honcka »

kubrt napísal: 01 Okt 2019 12:45 na APEX som pisal, odpoved do par hodin, to je OK, len mi stale nevedia odpovedat na Trident a predaj v EU. GHL forum funguje celkom dobre, tam uz KH director prevadzkuju ludia, chcel by som nejako riadit Ca reaktor. Neviem ako su soft user friendly, poprip .webserver atd. APEX tam ma viac moznosti co by som vyuzil (svetla, cerpadla, ATO, zaplavenie) len to KH mi tam chyba. Ide zima, tak nech sa mam s cim hrat.
Díval jsem se na to, že jsem fanda do automatizací, apex u mě zatím vede pouze tím, že má podporu propojení s automatizací celé domácnosti, jinak mě celkem dost štve, že nejsou schopni udělat upgrade powermodulu pro EU.
Pokus srovnáš co se prodává v packu neořezanýho apexu a profilux4, tak profilux má v základu 6 kanálů na regulaci a apex 4 a pak další 2 kanály stojí u ghl v rámci rozšiřující karty cca 1500 u apexu v rámci VDM modulu 3500, když srovnáš další příslušenství, např dávkovací čerpadla, tak u GHL vyjde 4kanalovej Doser na stejny penize jako u Apexu Dos 2 kanalovej. Apex mi přijde víc user friendly, GHL takový víc průmyslový, navíc GHL je Něměcká firma, takže nebude upozaďovat evropské zákazníky.
Napísať odpoveď

Návrat na "Štart novej nádrže"