gorgonia Menella - fialová

Predaj všetkého čo sa týka morskej akvaristiky, prosím dodržujte túto jedinnú podmienku.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
pajin
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 123
Dátum registrácie: 17 Aug 2016 07:33
Bydlisko: Brno

gorgonia Menella - fialová

Príspevok od používateľa pajin »

Zdravím, měl by někdo zájem o fialovou gorgonii Menellu bez zooxantel? Rád bych ji koupil, ale je velká a dala by se rozdělit na 2 - 3 kousky. Cena cca 300-400 za kus, podle výsledné velikosti. Jen Brno.
55x50x45, 100 l, Hydra 26 HD, odpěňovač Tunze 9004 DC, Red Sea Reef FOUNDATION+ENERGY+TRACE COLORS, vodka, postupný přechod na TRITON metodu, založeno 10.10.2016, vlákno ZDE
pepahr
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 271
Dátum registrácie: 20 Sep 2014 21:29
Bydlisko: Znojmo

Re: gorgonia Menella - fialová

Príspevok od používateľa pepahr »

Bych zkusil ale jak to krmit chce něco extra???
Používateľov profilový obrázok
pajin
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 123
Dátum registrácie: 17 Aug 2016 07:33
Bydlisko: Brno

Re: gorgonia Menella - fialová

Príspevok od používateľa pajin »

extra ani ne, ale chce to drobné krmení - já používám mraženého vířníka a humří vajíčka a pak mám Reef Roids a Reef Pearls, krmím jednou denně a žlutá menella roste :) takže bych k ní chtěl ještě kousek fialové
55x50x45, 100 l, Hydra 26 HD, odpěňovač Tunze 9004 DC, Red Sea Reef FOUNDATION+ENERGY+TRACE COLORS, vodka, postupný přechod na TRITON metodu, založeno 10.10.2016, vlákno ZDE
pepahr
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 271
Dátum registrácie: 20 Sep 2014 21:29
Bydlisko: Znojmo

Re: gorgonia Menella - fialová

Príspevok od používateľa pepahr »

OK pokud to je dostupné krmivo tak zkusím . reef perls mám taky, ale přijde mi už na gorgonku dost hrubé já to ještě ve vodě trošku podrtím prstama pak už jo... tak dej vědět jak budeš mít a zastavím se pro to.. jestli chceš nějaký prachy předem hoď mi číslo účtu do zprávy nemám s tím problém aby to bylo závazné... pokud máš i něco jiného co bys prodal/daroval - začínám s větším reefem tak budu rád.. ja mám zase ploché živáky ze stavby útesu a rád se jich zbavím :)
Používateľov profilový obrázok
pajin
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 123
Dátum registrácie: 17 Aug 2016 07:33
Bydlisko: Brno

Re: gorgonia Menella - fialová

Príspevok od používateľa pajin »

no já toho v tom svém 100l moři nemám moc co by stálo za přesunutí do většího akvária :D mohl bych ustříhnout pár větviček "obyčejné" fotosyntetizující gorgonie - barva béžovo růžová, záleží na osvětlení... a pak i větší plát plátové montipory cihlově červené, pokud se podaří ulomit v jednom větším kuse. tu fialovou menellu můžu mít zítra, takže k vyzvednutí zítra odpoledne nebo o víkendu, pokud by se ti to hodilo
55x50x45, 100 l, Hydra 26 HD, odpěňovač Tunze 9004 DC, Red Sea Reef FOUNDATION+ENERGY+TRACE COLORS, vodka, postupný přechod na TRITON metodu, založeno 10.10.2016, vlákno ZDE
pepahr
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 271
Dátum registrácie: 20 Sep 2014 21:29
Bydlisko: Znojmo

Re: gorgonia Menella - fialová

Príspevok od používateľa pepahr »

Aha pokud to bude tak rychle poslal bych dcerku - pojede do Znojma o víkendu a nebo v pondělí...
a kousek té žluté bys mi neustřihl prosím? :) obyč gorgonku mám :) A plátovou motiporu beru díky :)
subaru3958
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 25 Okt 2011 13:54
Bydlisko: Brno

Re: gorgonia Menella - fialová

Príspevok od používateľa subaru3958 »

pokud by byl kousek tak se přidám ...:-) ..taky brno
Používateľov profilový obrázok
pajin
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 123
Dátum registrácie: 17 Aug 2016 07:33
Bydlisko: Brno

Re: gorgonia Menella - fialová

Príspevok od používateľa pajin »

Ahoj, pozdě, už to mám domluvené a rozporcované, tak někdy příště :)
55x50x45, 100 l, Hydra 26 HD, odpěňovač Tunze 9004 DC, Red Sea Reef FOUNDATION+ENERGY+TRACE COLORS, vodka, postupný přechod na TRITON metodu, založeno 10.10.2016, vlákno ZDE
Napísať odpoveď

Návrat na "Predaj"