Biotop - Bratislava

Zoznam ale hlavne HODNOTENIA predajcov a predajní na Slovensku !!! nehambite sa a kľudne píšte Vaše hodnotenia ... nech ľudia vedia o koho nakupovať.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
drakken
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 316
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 20:58
Bydlisko: Bratislava RAČA

Príspevok od používateľa drakken »

Mal si smolu na predavača vetšinou sú to slušný odborníci aj keď jeden dvaja :? :evil: treba si drzo vypýtať niekoho od mora :-)
Používateľov profilový obrázok
Pavel
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 127
Dátum registrácie: 19 Nov 2005 14:34
Bydlisko: Vrakuňa, Bratislava

Re: sklamanie

Príspevok od používateľa Pavel »

laomedon napísal:No dnes ma veľmi nemilo prekvapil personál v Biotope, keď som im zavolal. Najskor ani nevedeli co je to REEF CONSTRUCT ?????
Potom ked som sa spytal na T5 54w najprv tiež váhali a znelo to akoby som si pýtal niečo veľmi úzkoprofilové, povedali že T5 nemajú vôbec žiadne. Hmm prinajmenšom čudné, a ešte mal chlap aj poznámku že šéf išiel na nákup do rakúska a že možno niečo donesie??? žiarivky a REEF Construct z rakúska hmm...

no potom

som vytočil Aquasimbiózu a majú všetko čo som chcel a dokonca aj vedeli čo chcem hneď ako som sa spýtal. Nič v zlom ale veľký rozdiel v znalostiach. Ešte som tam nebol ale pri najbližšej návšteve BA tam určite zájdem.
zalezi na koho narazis - naposledy mali T5 trubic mraky, reef construct tiez, takze pohoda - videl som tam ale noveho predavaca - asi si narazil na neho

symbioza je v pohode - ale tiez len par ludi, ta tetuska tam nema potuchy o nicom a bohuzial tam je castokrat len ona...
[size=75]72 l SPS/LPS only, 80 l fish only[/size]
Používateľov profilový obrázok
Lukáš
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2165
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 22:55
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Lukáš »

Jojo, tetuška mi vždy s radosťou oznamuje, že chalani tam zrovna nie sú a únúval som sa zbytočne :lol:
maco30
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 15 Nov 2005 10:03
Bydlisko: Český Těšín CZ

Príspevok od používateľa maco30 »

já to mám lepší ,nemám kde volat ani chodit,tak ani nenadávám a vlastně jsem spokojen a v pohodě... :P :cry:
Používateľov profilový obrázok
Roman
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2391
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:13
Bydlisko: Bratislava, Bernolakovo

Príspevok od používateľa Roman »

maco30 napísal:já to mám lepší ,nemám kde volat ani chodit,tak ani nenadávám a vlastně jsem spokojen a v pohodě... :P :cry:
ber to pozitivne, aspon moc neutratis , aspon sa ti nestane ze ta vezmu k importom a ked zbadas achilesa za xx00skk zacnes vytahovat srajtoflu (dakujem prozretelnosti , ze ma zastavila)

inak, Ado, musel si mat strasnu smolu , viem ze Boris bol vcera vo viedni a Lubos zasa niekde lietal robit udrzbu...no a ak Marcel zrovna vybavoval niekoho v predajni , tak si asi odchytil niekoho z mladych, nevesaj hlavu , nabuduce to bude lepsie
desatoro fóra REEF.sk http://reef.sk/viewtopic.php?f=16&t=183
- necitujte celý príspevok pred vami
- fórum nie je chat
- ak si nie ste na 100% istí že viete čo robíte, neraďte druhým, môžete tým napáchať škodu
Používateľov profilový obrázok
laomedon
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 1975
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 16:31
Bydlisko: Badín
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa laomedon »

Ono išlo o to že moja polovička bola včera v Bratislvae. A dosť nutne som potreboval REEF CONSTRUCT, keďže mi Diadema vála všetko neprilepené. V BB sa to kúpiť nedá a na dobierku alebo online shop to je malá položka. Tak som sa snažil obvolať predajne aby moja drahá v piatok poobede nemusela prejsť všetkymi predajňami.

Musím jej dať veľké plus za ochotu :-) Povedal som jej že chcem len malé lepidlo a žiarivku pri platení 1250,= SK dostala riadny šok :-) ale aj tak mi to kúpila a mala len malá poznámku že som si mal nájsť lacnejšie hobby.

Inak v Auparku nemali potuchy o tom čo chcem tiež :-) a ženská čo mala na starosti AQUA nevedela čo T5 je a stále mlela len že majú len GLO :-)
hmmm pekná znalosť na niekoho kto predáva morské ryby a koraly no nie.
Ak chcete mat niečo urobené poriadne, urobte si to sami. Napoleon Bonaparte
http://www.reef.sk/viewtopic.php?t=889
Používateľov profilový obrázok
drakken
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 316
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 20:58
Bydlisko: Bratislava RAČA

Príspevok od používateľa drakken »

O auparku sa ani nemá zmysel baviť myslím že majú najneschopnejších predavačov a najvyššie ceny......a z mora už pomaly nič nemajú len výstavné akva z ktorého ti nič nepredajú radšej to tam nechajú pochcipať :-(
Rori
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 12 Apr 2006 13:52

Príspevok od používateľa Rori »

drakken napísal:O auparku sa ani nemá zmysel baviť myslím že majú najneschopnejších predavačov a najvyššie ceny......a z mora už pomaly nič nemajú len výstavné akva z ktorého ti nič nepredajú radšej to tam nechajú pochcipať :-(
V BA su aj horsie akvashopy ako v auparku - napr. v Avione - ale tam nemaju more pokial viem.
Boris R.
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 26 Nov 2005 10:10
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Boris R. »

Priatelia akvaristi, nie je medzi Vami niekto, kto by nám pomohol s dokončením našej stránky www.biotop.sk? Chýba nám administrácia obrázkov a textov.
Ďakujem a všetkým veľa úspechov.
B.R.
Boris R.
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 26 Nov 2005 10:10
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Boris R. »

Boris R. napísal:Priatelia akvaristi, nie je medzi Vami niekto, kto by nám pomohol s dokončením našej stránky www.biotop.sk? Chýba nám administrácia obrázkov a textov.
Ďakujem a všetkým veľa úspechov.
Pevne dúfam, že táto prosba je už minulosťou. Našiel sa ďaľší človek, ktorý sa snaží stránku dotiahnuť. Dúfam že úspešne.
Veľa morských úspechov
B.R.
Používateľov profilový obrázok
laomedon
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 1975
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 16:31
Bydlisko: Badín
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa laomedon »

V pondelok bol import tvrdých koralov, kto bude mať cestu okolo skúste sa zájsť kuknúť a poreferovať :-)
Ak chcete mat niečo urobené poriadne, urobte si to sami. Napoleon Bonaparte
http://www.reef.sk/viewtopic.php?t=889
Používateľov profilový obrázok
Roman
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2391
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:13
Bydlisko: Bratislava, Bernolakovo

Príspevok od používateľa Roman »

OK nakuknem tam, aj tak potrebujem nejake trubky a kolienka....
desatoro fóra REEF.sk http://reef.sk/viewtopic.php?f=16&t=183
- necitujte celý príspevok pred vami
- fórum nie je chat
- ak si nie ste na 100% istí že viete čo robíte, neraďte druhým, môžete tým napáchať škodu
Používateľov profilový obrázok
Lukáš
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2165
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 22:55
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Lukáš »

Uz bola zrejme vacsia cast rozpredana, boli este celkom pekne modre, ale cena cez 3 000 za 8-10 cm kusok
Používateľov profilový obrázok
laomedon
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 1975
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 16:31
Bydlisko: Badín
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa laomedon »

INFO INFO INFO

10.01.2007 - dostali niečo z mäkkých koralov a rybiek pôvodom z Bali.
Sú medzi nimi aj P.hepatus,.

Taktiež Dolabella a zopár Z.flavescens (tá samozrejme nieje z Bali)
Ak chcete mat niečo urobené poriadne, urobte si to sami. Napoleon Bonaparte
http://www.reef.sk/viewtopic.php?t=889
marco
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 115
Dátum registrácie: 25 Nov 2005 15:37
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa marco »

....bol som tam vcera, co ma zaujalo boli male acropory po 400Sk (cca 5cm), skoda ze mam len fish only a okrem toho moj balistapus by ich urcite zozral, premyslene likviduje vsetko co pridam do akva, lotor jeden....
What doesn´t kill me, makes me stronger.
Napísať odpoveď

Návrat na "Predajcovia na Slovensku"