www.morskeakvarium.sk

Zoznam ale hlavne HODNOTENIA predajcov a predajní na Slovensku !!! nehambite sa a kľudne píšte Vaše hodnotenia ... nech ľudia vedia o koho nakupovať.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
Roman
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2391
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:13
Bydlisko: Bratislava, Bernolakovo

www.morskeakvarium.sk

Príspevok od používateľa Roman »

neviem aké máte skúsenosti s týmto predajcom, tuším je zaregistrovaný aj tu na Reefe

dňa 14.januára som si objednal tovar, dostal som mail, že sa objednávka spracúva
dňa 20.januára som dostal mail od predajcu , že bol na dovolenke a nestihol to poslať, ale tovar má skladom a posiela ho na druhý deň, O.K. fair enough, beriem

po 2 týždňoch , dňa 4.februára som sa predajcovi ozval mailom, či mám na tie pelety ďalej čakať alebo si ich mám kúpiť inde... s faktom, že som bol medzitým v NL a mal som tam pred nosom na pulte pelety za ešte lepšiu cenu ale nekúpil som ich keďže so ich už mal v dobrej viere objednané už predajca nemá nič :lol:

do dnes 8.februára som na svoj mail nedostal odpoveď

keď pozerám na vzdialenosť odo mňa do Hlohovca.. za tie takmer 3 týždne by mi 2 balenia peliet priviezol aj poštový slimák
desatoro fóra REEF.sk http://reef.sk/viewtopic.php?f=16&t=183
- necitujte celý príspevok pred vami
- fórum nie je chat
- ak si nie ste na 100% istí že viete čo robíte, neraďte druhým, môžete tým napáchať škodu
jskubak
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 393
Dátum registrácie: 08 Júl 2010 15:19
Bydlisko: Modra
Kontaktovať používateľa:

Re: www.morskeakvarium.sk

Príspevok od používateľa jskubak »

Roman ja by som sa u neho osobne zastavil a urcite by si dostal nejake makke koraly gratis,
mne sa u neho osobne pacilo a odisiel som asi s 10 druhmi, vacsinou prakticky zadarmo. Najdu sa tam aj velmi pekne tvrde koraly, ryby,technika... Aspon ja som bol velmi spokojny

Jaro
Používateľov profilový obrázok
Roman
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2391
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:13
Bydlisko: Bratislava, Bernolakovo

Re: www.morskeakvarium.sk

Príspevok od používateľa Roman »

Jaro, keby som to chcel nakupvať v obchode, už by som ich 3x kúpil v Symbioze alebo u DeJonga.

Tento príspevok však zjavne splnil účel, cca 2 hodiny po tom, čo som ho sem zavesil zazvonil telefón a peletky by sa tu mali dnes zjaviť
desatoro fóra REEF.sk http://reef.sk/viewtopic.php?f=16&t=183
- necitujte celý príspevok pred vami
- fórum nie je chat
- ak si nie ste na 100% istí že viete čo robíte, neraďte druhým, môžete tým napáchať škodu
Používateľov profilový obrázok
radEg
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 459
Dátum registrácie: 15 Sep 2008 11:32
Bydlisko: Hlohovec

Re: www.morskeakvarium.sk

Príspevok od používateľa radEg »

jskubak napísal:Roman ja by som sa u neho osobne zastavil a urcite by si dostal nejake makke koraly gratis,
mne sa u neho osobne pacilo a odisiel som asi s 10 druhmi, vacsinou prakticky zadarmo. Najdu sa tam aj velmi pekne tvrde koraly, ryby,technika... Aspon ja som bol velmi spokojny

Jaro
A ten človek má predajňu ? Lebo o žiadnej u nás neviem. A rád by som vedel :D
nádrž 720l 197x70x60, streamy 1x12 000 a 2x5000l/h, LED White 27x3W, Blue 27x3W, Royal Blue 27x3W
filter 300x50x50 z toho DSB 100x50x14, refugium 100x50x30, Odpeňovač ARP X2, Deltec PF 501, UV 30W, Phosex 500g, výtlak upravené Jebao 12000l/h
kominík
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2298
Dátum registrácie: 03 Dec 2006 15:15
Bydlisko: Rybí-Nový Jičín

Re: www.morskeakvarium.sk

Príspevok od používateľa kominík »

jestli mě zrak nezradil, mají v referencích i Guiseppeho nádrž a to už asi stojí za povšimnutí firmy :?
Peter
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 914
Dátum registrácie: 15 Nov 2005 12:20
Bydlisko: Partizanske

Re: www.morskeakvarium.sk

Príspevok od používateľa Peter »

ma predajnu, bol som v nej viac krat je to v rodinnom dome, bezne robi importy.
Používateľov profilový obrázok
radEg
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 459
Dátum registrácie: 15 Sep 2008 11:32
Bydlisko: Hlohovec

Re: www.morskeakvarium.sk

Príspevok od používateľa radEg »

Hmmm. To je divné lebo na uvedenej adrese (na web stránke) sú len paneláky. Tam žiadny RD nieje.
nádrž 720l 197x70x60, streamy 1x12 000 a 2x5000l/h, LED White 27x3W, Blue 27x3W, Royal Blue 27x3W
filter 300x50x50 z toho DSB 100x50x14, refugium 100x50x30, Odpeňovač ARP X2, Deltec PF 501, UV 30W, Phosex 500g, výtlak upravené Jebao 12000l/h
Peter
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 914
Dátum registrácie: 15 Nov 2005 12:20
Bydlisko: Partizanske

Re: www.morskeakvarium.sk

Príspevok od používateľa Peter »

jasne, ten rodinny dom ma inde, je to po rodicoch, a vobec netusim co je na tom divne ked sidlo firmy uvedie miesto bydliska.Predajnu moze mat kde chce...
Používateľov profilový obrázok
Roman
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2391
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:13
Bydlisko: Bratislava, Bernolakovo

Re: www.morskeakvarium.sk

Príspevok od používateľa Roman »

eskalácia zabrala :) Peletky sú doma
desatoro fóra REEF.sk http://reef.sk/viewtopic.php?f=16&t=183
- necitujte celý príspevok pred vami
- fórum nie je chat
- ak si nie ste na 100% istí že viete čo robíte, neraďte druhým, môžete tým napáchať škodu
Používateľov profilový obrázok
radEg
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 459
Dátum registrácie: 15 Sep 2008 11:32
Bydlisko: Hlohovec

Re: www.morskeakvarium.sk

Príspevok od používateľa radEg »

Peter napísal:jasne, ten rodinny dom ma inde, je to po rodicoch, a vobec netusim co je na tom divne ked sidlo firmy uvedie miesto bydliska.Predajnu moze mat kde chce...
To je jasne, že môže mať predajňu kde chce. Tak som to nemyslel. Mne je divne, že adresu predajne na webe "zatajuje". Rád by som sa tam pozrel ale keď neviem kde to je tak je to na figu.

Nevieš v ktorej časti HC to je ? Čo je pri tom blízko ? Má to nejakú tabuľu s názvom ? Je to len morská akvaristika ?

Žijem tu celý život a Hlohovec kameňom prehodím, to by v tom bol čert keby som to nenašiel.
nádrž 720l 197x70x60, streamy 1x12 000 a 2x5000l/h, LED White 27x3W, Blue 27x3W, Royal Blue 27x3W
filter 300x50x50 z toho DSB 100x50x14, refugium 100x50x30, Odpeňovač ARP X2, Deltec PF 501, UV 30W, Phosex 500g, výtlak upravené Jebao 12000l/h
Peter
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 914
Dátum registrácie: 15 Nov 2005 12:20
Bydlisko: Partizanske

Re: www.morskeakvarium.sk

Príspevok od používateľa Peter »

jednoducho mu zavolaj...
Používateľov profilový obrázok
Roman
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2391
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:13
Bydlisko: Bratislava, Bernolakovo

Re: www.morskeakvarium.sk

Príspevok od používateľa Roman »

akurát , že tú prevádzku zrovna prerábajú, preto meškala aj moja objednávka.
Takže predpokladám, že na návštevy asi týchto dňoch nebude veľmi nachystaný
desatoro fóra REEF.sk http://reef.sk/viewtopic.php?f=16&t=183
- necitujte celý príspevok pred vami
- fórum nie je chat
- ak si nie ste na 100% istí že viete čo robíte, neraďte druhým, môžete tým napáchať škodu
Používateľov profilový obrázok
maro
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 314
Dátum registrácie: 19 Jan 2006 16:12
Bydlisko: NR

Re: www.morskeakvarium.sk

Príspevok od používateľa maro »

Ja mám iba dobré skúsenosti. Ochota veľká, ceny dobré, niekedy až moc. Človek príde na jednu hviezdicu a odíde s krabicou plnou koralov :D A polovička mi už prestáva veriť že som to všetko vymenil... :oops:
Používateľov profilový obrázok
amsi
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3519
Dátum registrácie: 08 Feb 2006 14:14
Bydlisko: Bohumín

Re: www.morskeakvarium.sk

Príspevok od používateľa amsi »

kominík napísal:jestli mě zrak nezradil, mají v referencích i Guiseppeho nádrž a to už asi stojí za povšimnutí firmy :?

i to video na hlavní stránce, akurát to je postarší, acropory tam jsou malé :wink: a není tam Achiles :cry:
Giuseppe
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 15 Sep 2009 11:27
Bydlisko: Prievidza

Re: www.morskeakvarium.sk

Príspevok od používateľa Giuseppe »

Zdravym
Lubosa majitela firmy Morske akvarium,poznam uz dlhu dobu a sme velmi dobry kamarati.
Momentalne ma teraz vela prace s rekonstrukciou svojej predajne v Hlohovci.Casom chce umiestnit reklamu aj na Reef.sk.Je to jeden s najlepsich odbornikov na morske akvaria akeho poznam.Robi vela importov na koraly a ryby.Techniku ma za najlepsie ceny na trhu.
Fotky a video mojho akva som mu daval rok a pol dozadu na spestrenie jeho stranky.
Napísať odpoveď

Návrat na "Predajcovia na Slovensku"