www.morskeakvarium.sk

Zoznam ale hlavne HODNOTENIA predajcov a predajní na Slovensku !!! nehambite sa a kľudne píšte Vaše hodnotenia ... nech ľudia vedia o koho nakupovať.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
radEg
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 459
Dátum registrácie: 15 Sep 2008 11:32
Bydlisko: Hlohovec

Re: www.morskeakvarium.sk

Príspevok od používateľa radEg »

Ale už ma to štve. :twisted:
Všetci cudzinci to tu poznaju a ja neviem kde to je.
Nechcem volať keď prerába a hlavne ja som zatiaľ len obkukávač ale keby ste mi dali typ kde to mám hladať bol by som rád. :wink:
nádrž 720l 197x70x60, streamy 1x12 000 a 2x5000l/h, LED White 27x3W, Blue 27x3W, Royal Blue 27x3W
filter 300x50x50 z toho DSB 100x50x14, refugium 100x50x30, Odpeňovač ARP X2, Deltec PF 501, UV 30W, Phosex 500g, výtlak upravené Jebao 12000l/h
Používateľov profilový obrázok
motyl
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 417
Dátum registrácie: 15 Nov 2006 20:44
Bydlisko: Zvolen
Kontaktovať používateľa:

Re: www.morskeakvarium.sk

Príspevok od používateľa motyl »

ja som tam volal tiež cca 2 týždne za čerpadlá tunze a singlecontroller zatial sa mi neozval či sú alebo niesu.Tak to sem zavesím a možno sa mi ozve ako Romanovi :D :D
adulo
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 07 Jan 2011 14:09
Bydlisko: Tekovska Breznica

Re: www.morskeakvarium.sk

Príspevok od používateľa adulo »

motyl treba mu zavolat aj mne dneska doniesol cerpadlo TUNZE len ma toho vela stale mu to prerabaju ties sa s Lubosom poznam a je v pohode ceny su u neho najlepsie
Používateľov profilový obrázok
motyl
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 417
Dátum registrácie: 15 Nov 2006 20:44
Bydlisko: Zvolen
Kontaktovať používateľa:

Re: www.morskeakvarium.sk

Príspevok od používateľa motyl »

adulo napísal:motyl treba mu zavolat aj mne dneska doniesol cerpadlo TUNZE len ma toho vela stale mu to prerabaju ties sa s Lubosom poznam a je v pohode ceny su u neho najlepsie
ano,ano už sa mi ozval ale možem povedať že hned po napísani sem na reef (takže to funguje ) :D :D
Dano
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 17 Nov 2006 20:00
Bydlisko: Šamorín

Re: www.morskeakvarium.sk

Príspevok od používateľa Dano »

Vcera sme si spravili vylet do morskehoakavaria. Zlozenie Lukas, Jano Amphibia, Otik a veduci zajazdu Dano.
Predajna sa nachadza v rodinnom domceku v tichej ulici, predpokladam otvaracie hodiny po dohode s Lubosom.
Hned po prichode nas na dvore doslova sokovali nadherne konare akropor uctihodnych rozmerov. Lubos ich ma odlozene na realizaciu vacsieho akvaria, tak sme sa ani nepokusali pytat na cenu. Ale boli skutocne nadherne. Fotku mam v mobile.
Predajne priestory su v dvoch miestnostiach. Nebudem tu opisovat prazdne nadrze cakajuce na import ryb. V druhej miestnosti ma Lubos cca 3 metrove akvarko na sps a lps. Hned po prichode nas upozornil, ze mu meskaju importy a tak ,,v podstate nic nema,, Neviem ako to Lubos myslel, ale akvarko mal plne koralov. Na slovenske pomery velmi slusny vyber, skutocne pekne farby akropor od mensich kolonii az po solidne velke kolonie vhodne do vacsich nadrzi. Potesujuca bola aj ponuka farieb montypor. Samozrejme boli v ponuke aj stylophory, seriatopory a pocillopory. Proste velmi slusny vyber, na slovensku asi bezkonkerencie. Ceny koralov velmo velmo seriozne 8)
Niektore koraly ma Lubos v predajnej nadrzi uz dlhsiu dobu, su v dobrej kondici, bazujuce s prirastkamy. Z toho je kazdemu hned jasne, ze maju dobre podmienky. V nadrzi su 2-3 male ryby a tak zatazenie systemu je slabe a tym aj farby koralov su vytiahnute do skutocne impozantnych tonov.
Ako je uz zname, ceny techniky a prislusenstva ma Lubos skutocne priaznive a tak navstevu tejto predajne mozem kazdemu odporucit.
Cestou spat sme sa este zastavili na kus reci u Jozefa Giuseppeho, kedze sme to mali skutocne po ceste :lol:
Dakujeme Lubosovi za prijemne chvile stravene v jeho predajni a samozrejme aj za pekne koraly za slusne ceny, ktore sme si domou odviezli.
Uz sa len tesime, ako budu jeho predajne nadrze vyzerat po importe, kedze sa nam v kuse ospravedlnoval, ze mu meskaju importy a uz dva mesiace nic nedostal :lol: :lol: :lol:
Dano
byll
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 31 Mar 2006 08:52
Bydlisko: NR

Re: www.morskeakvarium.sk

Príspevok od používateľa byll »

v piatok som bol unho nakupit par drobnosti na rozbeh akva a odysiel som s koralmi zadarmo :shock: a to co mi uctoval malo uz aj tak dobre ceny
je velmi ochotny poradit, treba mu akurat zavolat a dohodnut sa
ja som spokojny, je to pre mna blizko, takze ked budem nieco potrebovat urcite sa tam vratim
frantod
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 332
Dátum registrácie: 01 Apr 2012 11:03
Bydlisko: Žilina Bitarová

www.morskeakvarium.sk

Príspevok od používateľa frantod »

.... tak a nedalo mi....

ani po mesiaci nemám tovar doma,
3x telefónická dohoda a nič
1x moznosť sa zastaviť sa po tel dohode a žiaľ po mojej ceste z BA už nebral telefon :(


...žiaľ predajcu nedoporučujem, asi má toho tiež veľa :( a zbytočne budete čakať!!!!

PREDAJCOVI DOPORUČUJEM :
upraviť si na svojej stránke že nevozíte tovar, je to zavádzanie spotrebiteľa zatvorte aj eshop!!!

Ďakujem a prajem Vám viac spokojnejších zákazníkov, teda ak dostanú tovar :D

edit: o cca dva týždne sme všetko vyriešili k spokojnosti... Ďakujem
Naposledy upravil/-a frantod v 20 Apr 2013 21:38, upravené celkom 1 krát.
jskubak
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 393
Dátum registrácie: 08 Júl 2010 15:19
Bydlisko: Modra
Kontaktovať používateľa:

Re: www.morskeakvarium.sk

Príspevok od používateľa jskubak »

podobna skusenost
Tohoto pana som mal velmi rad, ale po hlave si skakat nedam
Ked vas potrebuje je sladky ako med, ked ho potrebujete tak akosi nema cas.
Používateľov profilový obrázok
hoher
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 20:38
Kontaktovať používateľa:

Re: www.morskeakvarium.sk

Príspevok od používateľa hoher »

Detto. nemam rad ludi co ma tahaju za nos a klamu.A nebolo to jedenkrat.
fishhouse
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 21 Dec 2012 08:23
Bydlisko: banovce nad bebravou

Re: www.morskeakvarium.sk

Príspevok od používateľa fishhouse »

ochotny je dal aj dobre rady ma tam krasne koraly fakt pekne a dobre ceny ale kupil som tam hepatusa a mal krupicu nemel som lampu cesnak nezaberal takze uhinul a snim par dalsich ale nezazlievam mu to stava sa ale ceny ma fakt najlepsie vramci slovenska urcite uv lampu uz mam a nebojim sa odneho kupit znovu aj zla skusenost je skusenost
Feridlo
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 01 Okt 2015 15:22

Re: www.morskeakvarium.sk

Príspevok od používateľa Feridlo »

Prosim Vas, nechcem nikoho sudit, ani hanit, ale jednou vetou mozem len napisat, ze tohto predajcu neodporucam a nikomu neprajem zazivat stresy, ktore sposobuje jeho sposob a komunikacia. Jedna obrovska katastrofa. Pan nepochopil, ze ma v rukach zive tvory a ze to nie je len o biznise. Skutocne nikomu neodporucam!
kubko82
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 389
Dátum registrácie: 03 Nov 2011 12:00
Bydlisko: Prievidza

Re: www.morskeakvarium.sk

Príspevok od používateľa kubko82 »

Funguje este tento obchod po case? Skusenosti?
Reef 500 litrov.
Používateľov profilový obrázok
motyl
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 417
Dátum registrácie: 15 Nov 2006 20:44
Bydlisko: Zvolen
Kontaktovať používateľa:

Re: www.morskeakvarium.sk

Príspevok od používateľa motyl »

Nakoľko som vratil ku morskej aq po 8 rokoch a nechcel som sa tu nejako prezentovať tak musím znovu povedať že nedoporučujem.Úplnaaaa neschopnosť riešiť objednávky a aby som sa ja stále telefonicky dotazoval za veci!!!!!! Nie nie už nie
Napísať odpoveď

Návrat na "Predajcovia na Slovensku"