Morská akvaristika v Žiline

Zoznam ale hlavne HODNOTENIA predajcov a predajní na Slovensku !!! nehambite sa a kľudne píšte Vaše hodnotenia ... nech ľudia vedia o koho nakupovať.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Mačka
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 27 Jan 2006 15:01
Bydlisko: Žilina

Príspevok od používateľa Mačka »

Info pre podobnych nedockavcov :
takze zivy tovar z Indonezie mu vcera dorazil a je uz ciastocne rozobraty a zivy tovar zo Sri Lanky bude mat zajtra.
Používateľov profilový obrázok
strechar
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 28 Okt 2007 12:01
Bydlisko: Bidovce

Príspevok od používateľa strechar »

neviete ci ma aj t5 80w?????
atomino
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 199
Dátum registrácie: 19 Okt 2006 19:02
Bydlisko: čadca

Príspevok od používateľa atomino »

chces 80wattov alebo 80cm dlhe?
v rubrike atominova 450tka je na nich kontakt zavolaj Bajanovi, on ti zozenie i ked je zaneprazdneny dost.
Používateľov profilový obrázok
strechar
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 28 Okt 2007 12:01
Bydlisko: Bidovce

Príspevok od používateľa strechar »

potrebujem t5 80wattov vraj su aj 15000k alebo 18000kelvinove. ak ma tak nieje problem urobit si vylet do ziliny. aspon si kupin aj nejaky koral.
len aby som nesiel naprazdno. v kosiciach nezozeniem t5 80w. ale prokop zo zlateho dvora mi moze objednat a do tyzdna su tu.
atomino
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 199
Dátum registrácie: 19 Okt 2006 19:02
Bydlisko: čadca

Príspevok od používateľa atomino »

no tych koralov tam nie je teraz akosi moc,teda pred tyzdnom nebolo len nejake makke, a neviem ani kedy caka tovar zistim to bo aj ja chcem nieco
Používateľov profilový obrázok
strechar
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 28 Okt 2007 12:01
Bydlisko: Bidovce

Príspevok od používateľa strechar »

ja potrebujem nejaky zivy kamen a zobral by som aj nejaky koral.
Pred par dnami som som len spustil akva.
Používateľov profilový obrázok
windman
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 17 Júl 2007 11:45
Bydlisko: Bratislava - Petrzalka

Príspevok od používateľa windman »

strechar: pockaj aspon 4 tyzdne, a az potom daj zive kamene, trosku trpezlivosti :wink:
Používateľov profilový obrázok
strechar
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 28 Okt 2007 12:01
Bydlisko: Bidovce

Príspevok od používateľa strechar »

windman napísal:strechar: pockaj aspon 4 tyzdne, a az potom daj zive kamene, trosku trpezlivosti :wink:



4 tyzdne.viem ze trpezlivost ruze prinasa, ale poznem chlapikou ktory dali do akva koraly po tyzdny.
po stabilite vsetkych prvkou tam dam zive veci.
Peter
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 914
Dátum registrácie: 15 Nov 2005 12:20
Bydlisko: Partizanske

Príspevok od používateľa Peter »

strechar napísal:
windman napísal:strechar: pockaj aspon 4 tyzdne, a az potom daj zive kamene, trosku trpezlivosti :wink:



4 tyzdne.viem ze trpezlivost ruze prinasa, ale poznem chlapikou ktory dali do akva koraly po tyzdny.
Po stabilite vsetkych prvkou tam dam zive veci.
o akej stabilite prvkov hovoris ? Ak chces ako zaciatocnik takto zalozit akva , tak musis mat dost penazi na opakovany nakup zivocichov ...Mam taky pocit ze toto forum uz nesplna tu funkciu, co by malo.. Tu uz je tolko dobrodruhov co by chceli mat more za par dni komplet aj s rybami aj koralmi.Ano aj to sa da, ale to treba vediet.Ja osobne by som si na to teda netrufol. Drzim palce ale nemam z toho dobry pocit.
Používateľov profilový obrázok
strechar
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 28 Okt 2007 12:01
Bydlisko: Bidovce

Príspevok od používateľa strechar »

to si ma zle pochopil. ja chcem za 14 dni tam dat zivy kamen. ja som nepisal nic o rybach a koraloch. snad nejaku malu montiporu.
Používateľov profilový obrázok
Lukáš
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2165
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 22:55
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Lukáš »

Cinan nepreda montiporu pod 15 eur, vraj SPS. Takze ziadny narok na cenovu ulavu. To ze viaceri z nas zvladli chov M. digitata a mnohym rastie skutocne "ako plevel" este neznamena, ze to je koral do cerstvo zalozenej nadrze. Ako prvy z SPS urcite ano, ale nie po par dnoch od zalozenia nadrze.
Takze pozor.
Pri vsakovakych testoch si treba uvedomit, ze aj ked "iba" Montipora alebo Xenia, predsa je to zivy tvor. Nehovoriac o nedavnej minulosti. Staci prelistovat atlas od H. Darbujana ako pise o obtiaznom chove xenii. Dnes sme uz niekde inde, mozno o par rokov sa pri zakladani nadrze spolu s prazdnym akvariom a vedrom soli budu obligatne prinasat aj sacky s acroporami. Netreba sa nechat zmiast. Ak sa nejakemu zivocichovi v dobrych podmienkach (nadmieru) dari, nerovna sa automaticky, ze ten zivocich prezije vsetko.

BTW. po pridani prispevku mi vypisuje toto
Ran into problems sending Mail. Response: 452 4.3.1 Insufficient system storage

DEBUG MODE

Line : 143
File : smtp.php
Používateľov profilový obrázok
strechar
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 28 Okt 2007 12:01
Bydlisko: Bidovce

Príspevok od používateľa strechar »

Lukáš napísal:Cinan nepreda montiporu pod 15 eur, vraj SPS. Takze ziadny narok na cenovu ulavu. To ze viaceri z nas zvladli chov M. digitata a mnohym rastie skutocne "ako plevel" este neznamena, ze to je koral do cerstvo zalozenej nadrze. Ako prvy z SPS urcite ano, ale nie po par dnoch od zalozenia nadrze.
Takze pozor.
Pri vsakovakych testoch si treba uvedomit, ze aj ked "iba" Montipora alebo Xenia, predsa je to zivy tvor. Nehovoriac o nedavnej minulosti. Staci prelistovat atlas od H. Darbujana ako pise o obtiaznom chove xenii. Dnes sme uz niekde inde, mozno o par rokov sa pri zakladani nadrze spolu s prazdnym akvariom a vedrom soli budu obligatne prinasat aj sacky s acroporami. Netreba sa nechat zmiast. Ak sa nejakemu zivocichovi v dobrych podmienkach (nadmieru) dari, nerovna sa automaticky, ze ten zivocich prezije vsetko.

BTW. po pridani prispevku mi vypisuje toto
Ran into problems sending Mail. Response: 452 4.3.1 Insufficient system storage

DEBUG MODE

Line : 143
File : smtp.php





ved sam pises ze montiporu tu maju ako plevel tak akych 15e.
viem ze cinan nepusti cenu ale je tu vela takych co aj menia alebo toho maju vela. po case ked to zabehnem tak si tam dam tiez nieco na vymenu ale nie za 15e.

tu istu chybu pise aj mne. problem na sieti
Peter
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 914
Dátum registrácie: 15 Nov 2005 12:20
Bydlisko: Partizanske

Príspevok od používateľa Peter »

strechar napísal:to si ma zle pochopil. ja chcem za 14 dni tam dat zivy kamen. ja som nepisal nic o rybach a koraloch. snad nejaku malu montiporu.
O.K , beriem spat ...Aj ked s tou Montiporou je to ako pise Lukas.
Nuz pravda je , ze asi jej mame skoro kazdy viac nez dost..
Používateľov profilový obrázok
miki
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 351
Dátum registrácie: 06 Feb 2006 12:09
Bydlisko: KOŠICE
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa miki »

vcera som prave rozmyslal ci nezaradim montiporu medzi burinu. no zatial ma manzelka presvedcila ze si ju este nechame.
500L
Používateľov profilový obrázok
strechar
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 28 Okt 2007 12:01
Bydlisko: Bidovce

Príspevok od používateľa strechar »

miki napísal:vcera som prave rozmyslal ci nezaradim montiporu medzi burinu. no zatial ma manzelka presvedcila ze si ju este nechame.

Vidis Lukas-miki jej ma tolko ze ju povazuje za burinu.
miki mas nejaku burinu aj pre mna. ak ano daj vediet zastavim sa
Napísať odpoveď

Návrat na "Predajcovia na Slovensku"