ZOO Fuchs

Zoznam ale hlavne HODNOTENIA predajní v Rakúsku. Adresy, kontakty www, skúsenosti - prosím všetko o tejto téme píšte sem.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Tomas
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 74
Dátum registrácie: 11 Feb 2006 21:25
Bydlisko: Nový Jičín

ZOO Fuchs

Príspevok od používateľa Tomas »

Pro doplneni Videnskych obchodu. www.zoofuchs.com Prodejna pouze na morskou akvaristiku. Tri mistnosti, s nadrzemi, nejake ryby, koraly taky, velke kade se sutry. Ceny nevim, nebot prodavac telefonoval a ja stal autem v zakazu zastaveni, takze jsem to jen probehl. Blbe se tam parkuje, snad jen naproti v podzemi nakupniho strediska, ale tolik casu jsem nemel.
Používateľov profilový obrázok
laomedon
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 1975
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 16:31
Bydlisko: Badín
Kontaktovať používateľa:

diky

Príspevok od používateľa laomedon »

Díky za oznam, pri najbližšej ceste sa tam pôjdem určite pozrieť, je to dosť v centre pravdepodobne aj ceny budú tomu podobné. ale neháme sa prekvapiť možno ponuka bude naj.
Ak chcete mat niečo urobené poriadne, urobte si to sami. Napoleon Bonaparte
http://www.reef.sk/viewtopic.php?t=889
marco
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 115
Dátum registrácie: 25 Nov 2005 15:37
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa marco »

....ja neviem bol tam este niekdo? na web stranke z linku su akurat morske prasiatka, zajace a sladkovodne ryby, hmmmmm....

chystam sa do Viedne a nerad by som sa prehnel k nemu zbytocne...
Používateľov profilový obrázok
maro
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 314
Dátum registrácie: 19 Jan 2006 16:12
Bydlisko: NR

Príspevok od používateľa maro »

vidis marco, ma tam aj more, ved prasiatka su morske :D
marco
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 115
Dátum registrácie: 25 Nov 2005 15:37
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa marco »

tos, takto som nad tym nepremyslal, kupim ich murene ako predjedlo :D
Používateľov profilový obrázok
Ceco
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 348
Dátum registrácie: 28 Apr 2006 08:11
Bydlisko: Alžbetin Dvor
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ceco »

Zena programatorka je ako morske prasa. To tiez nie je ani morske, ani prasa :lol:
[b]Join #akva.sk[/b] - československý IRC chat venovaný akvaristike ( irc.akva.sk port 6667, alternatívne 7776. Web pristup cez IRC Gateway na adrese http://irc.akva.sk )
Používateľov profilový obrázok
dement
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 24 Nov 2005 22:30
Bydlisko: Nitra

ZOO Fuchs - more

Príspevok od používateľa dement »

Ta stranka je zrusena, pretoze p. Fuchs zrusil aj morsku predajnu. Bol som tam v auguste a este fungovala, ked som tam isiel zaciatkom septembra, uz bola vypratana. Skusil som to este raz asi o dva tyzdne, ci to nebolo len kvoli udrzbe, malovaniu alebo podobne, ale nefunguje. Zostal len obchod so sladkou vodou, ktory je o ulicu dalej :(.

Inak, celkovo sa mi zda, ze tie viedenske obchody zacinaju stagnovat. U Ulricha nebolo poriadneho tovaru ani nepamatam, u Knappa v Koralenriffcentre tiez dost malo ( navyse zrusil to krasne akvarko, co bolo pri Ikea v SCS ). Jedine, aspon pri mojich navstevach, bol tovar u Burghardta ( Cinan :) ).

Mozno to bolo sposobene letom a vypadkami dovozov z dovodu velkeho tepla a zopar tych prirodnych a politickych ( vojenskych ) kalamit, co sa udiali v Azii. Ja dufam, ze sa to teraz v zime zlepsi.
Martin
Napísať odpoveď

Návrat na "Predajcovia v Rakúsku"