Zoo Ullrich

Zoznam ale hlavne HODNOTENIA predajní v Rakúsku. Adresy, kontakty www, skúsenosti - prosím všetko o tejto téme píšte sem.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
laomedon
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 1975
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 16:31
Bydlisko: Badín
Kontaktovať používateľa:

Zoo Ullrich

Príspevok od používateľa laomedon »

Mne najviac vyhovujúci obchod vo Viedni. Je to hned na začiatku na Rennweg 65a. Da sa aj po starej ceste cez Schvechat rovno pridete na Rennweg alebo zdialnice odbočiť na Linz a hneď zase dole k budove T-Mobile (nedá sa prehliadnuť) a potom do prava. Najprv uvidíte po ľavej strane Koralle.at shop a asi 100m po pravej strane je ZOO-Ulrich. Trčí do ulice veľký plechový Chelmon Rostratus. Majú vždy dobrý výber a vynikajúce ceny. Robí tam jedna Poľka takže sa aj dá dorozumieť ak neviete po nemecky. Nemusíte sa ani pýtať na ceny ryby male 8eur stredne 15eur a väčšie alebo trošku vzácnejšie 25eur. Korali asi vsšetky od 20 po 30eur. sasanky 35eur všetky. Jedine krevety maju drahšie Ambiones -23eru Debelius 20eur ale Stenopus Hispidus je za 15eur. tiež majú veľmi lacné svietidlá T5 od Aqua Connect a trubice po 9eur
web:
http://www.zoo-ullrich.at/
Používateľov profilový obrázok
Lukáš
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2165
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 22:55
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Lukáš »

Aktuálne info (z 26.11.).
Ako vždy vynikajúci výber rýb, pekné LPS koraly aj niektoré mäkké, SPS pomerne slabé (oproti Koralle). Veľmi pekné zévy, viac typov sfarbenia ako u Číňana. Ostatné bezstavovce (krevety a pod.) v štandardnom zastúpení.
Používateľov profilový obrázok
laomedon
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 1975
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 16:31
Bydlisko: Badín
Kontaktovať používateľa:

23rd Dec.

Príspevok od používateľa laomedon »

Návšteva Piatok 23.12.2005. Tak taký zlý stav koralov a rýb som u neho naozaj nečakal, vyzeralo to ako keby mu to niekto celé otrávil. v polovici nádrží bolo viditelné liečivo a koral by som v ten deň u neho určite nekúpil.
Zato mal strašne veľa veľkých rýb myslím tým už dospelých jedinncov Naso Literatus, Leucosteron, Chaetodon Semilarvatus a ine klipky a pomce rozmerov nad 20cm. Bolo mi tych rýb aj ľuto kedže boli v tých jeho menších nádržiach pod 100litrov aj po 5 kusov na nádrž a hádam aj viac.
Ak chcete mat niečo urobené poriadne, urobte si to sami. Napoleon Bonaparte
http://www.reef.sk/viewtopic.php?t=889
Peter
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 914
Dátum registrácie: 15 Nov 2005 12:20
Bydlisko: Partizanske

Príspevok od používateľa Peter »

Návšteva 25.10.2006 stav nezmenený ....
marco
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 115
Dátum registrácie: 25 Nov 2005 15:37
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa marco »

Peto, vidime ze si to toho 25.10. obehol vsetko, ja sa chystam buduci tyzden, vies mi poradit kde mali vacsie ryby do fishonly? chcem kupit nejakeho pomca, najradsej imperatora. Dik
What doesn´t kill me, makes me stronger.
Peter
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 914
Dátum registrácie: 15 Nov 2005 12:20
Bydlisko: Partizanske

Príspevok od používateľa Peter »

Pre Marca :Korallen riff center na Schonbrunnerstrasse 114 mam dojem , ze som ho tam aj videl, momentalne najlepsi vyber ryb , na koraly zase cinan na Renwegu.
Používateľov profilový obrázok
Otík
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 186
Dátum registrácie: 14 Feb 2007 22:18
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Otík »

V sobotu som bol vo Viedni. Maju tam pekne Zebrasoma Flavescens. Najlepsia je ich cena. 35Eur!!! No nekup to!
P.S. Zatial zije.
Používateľov profilový obrázok
Roman
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2391
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:13
Bydlisko: Bratislava, Bernolakovo

Príspevok od používateľa Roman »

Otík napísal:V sobotu som bol vo Viedni. Maju tam pekne Zebrasoma Flavescens. Najlepsia je ich cena. 35Eur!!! No nekup to!
P.S. Zatial zije.
jo, to je dost dobra cena, vacsinou su za 35-45 podla velkosti
boli casy ked za ne chcel 27 a este sme ho s Marcom zjednali na 25
desatoro fóra REEF.sk http://reef.sk/viewtopic.php?f=16&t=183
- necitujte celý príspevok pred vami
- fórum nie je chat
- ak si nie ste na 100% istí že viete čo robíte, neraďte druhým, môžete tým napáchať škodu
Používateľov profilový obrázok
Lukáš
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2165
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 22:55
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Lukáš »

Mal aj Z.xanthurum?
Používateľov profilový obrázok
Otík
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 186
Dátum registrácie: 14 Feb 2007 22:18
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Otík »

Velkost bola podla mojho odhadu od 7cm po 13cm. Mam tu najvacsiu. Z. Xanthurus som nevidel, ale mozno mal. Ale pochybujem. Nakupil som aj Lysmata wurdemanni, amboinensis, Centropyge bicolor, Solarius fasciatus. Vsetko po 20 eur.
P.S. Vsetko dycha.
Používateľov profilový obrázok
Otík
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 186
Dátum registrácie: 14 Feb 2007 22:18
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Otík »

Co lutujem je, ze som nekupil Chelmon rostratus, mal ich tam vela, mozno okolo 10ks. Nebol som si isty cim sa zivi.
Josef Nosek
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 26 Nov 2006 12:11
Bydlisko: Praha 8

Príspevok od používateľa Josef Nosek »

Nelituj, udržet jej při životě není vůbec jednoduché. Chvíli má co jíst, posbírá v akváriu všechny červy, blešivce, rournatce atd. ale potom jen málokterý se naučí jíst náhradní potravu. Je krásný, ale pokud nemáš tak 2000litrové akvárium nebo velké štěstí, tak je to tak na měsíc. :cry:
Pepa N. 360 reef mix.
Používateľov profilový obrázok
Otík
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 186
Dátum registrácie: 14 Feb 2007 22:18
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Otík »

Josef Nosek napísal:Nelituj, udržet jej při životě není vůbec jednoduché. Chvíli má co jíst, posbírá v akváriu všechny červy, blešivce, rournatce atd. ale potom jen málokterý se naučí jíst náhradní potravu. Je krásný, ale pokud nemáš tak 2000litrové akvárium nebo velké štěstí, tak je to tak na měsíc. :cry:
Mozno by sa dal prehovorit, ale mam tam velke rurnatce, tie by asi padli za vlast. Male rurkove cervy mam aj na skle. tie by mohol 1den zrat. Uz ho nechcem, staci mi to co mam.
marco
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 115
Dátum registrácie: 25 Nov 2005 15:37
Bydlisko: Trenčín

aktualna ponuka

Príspevok od používateľa marco »

Newsletter od Ulricha ak by niekdo planoval vylet :D

Hallo!

Neue Meerwasserlieferung mit Fischen, Anemonen, Lichtgorgonien und Garnelen aus Java eingetroffen!
Weiters sind Nachzuchten von Seepferde und Tridacna eingetroffen!
Einige Bilder finden Sie auf unserer Homepage Galerie!

Auf Ihr kommen freut sich das Zoo Ullrich Team!
What doesn´t kill me, makes me stronger.
marco
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 115
Dátum registrácie: 25 Nov 2005 15:37
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa marco »

http://www.zoo-ullrich.at/gal_meer_3.php#

....tu mate aj link na foto aktualnej ponuky, zaujali ma hlavne tie Plataxy, bohuzial nemam dobru skusenost z minulosti, kupil som jedneho od ZOO Bimuller a ten mi tvrdil ze nema problem s jedenim, bohuzial mal, bol taky trochu bojazlivy, a pri tych mojich gangstroch sa k jedlu ani nedostal, po 3 tyzdnoch bolo po nom.... na ceskom reefe som kedysi aj popisal moj pribeh ked som ho reklamoval :)

...dnes by som uz na to isiel inak a dal ho separe, pripadne s inymi velmi kludnymi rybami, v kazdom pripade je to uzasna ryba, elegegantna ako kralovna, trosku mi pripominala diskusa... :)

PS: V Trencine ju mali v jednej 2000l fish only, filtracia tam bola katastrofalna, svetlo ani nekomentujem, hodnoty v prdeli (kamarat to zachranoval) a plataxa mali tusim 3 roky a dorastol snad na 25-30 cm na vysku, hltal mrazene kocky cervikov ani necakal kedy sa roztopia... pikoska odisiel ked sa zmenili (zlepsili) parametre vody :(

sorry som sa nejak rozpisal, toto je o predajcovi, nie o plataxovi :) [/img]
What doesn´t kill me, makes me stronger.
Napísať odpoveď

Návrat na "Predajcovia v Rakúsku"