Colnici

Zoznam ale hlavne HODNOTENIA predajní v Rakúsku. Adresy, kontakty www, skúsenosti - prosím všetko o tejto téme píšte sem.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
miki
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 351
Dátum registrácie: 06 Feb 2006 12:09
Bydlisko: KOŠICE
Kontaktovať používateľa:

Colnici

Príspevok od používateľa miki »

este raz by som sa chcel vratit k dovozu koralov cez hranice.
prosim napiste niekto vlastnu skusenost. t.j. ked vas colnici KONTROLOVALI a videli koraly co na to povedali. (nie co bude alebo ako ma byt). napiste v ktorej krajine. dakujem
500L
marco
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 115
Dátum registrácie: 25 Nov 2005 15:37
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa marco »

Ahoj Miki,

myslim ze uz sa to preberalo v teme - Obsah fóra reef.sk -> Predajcovia v Maďarsku...

v skratke v ramci UNIE uz colnici nie su, na hranici kontroluju len pasaci doklady, tovar nie, najlepsie je mat k tovaru doklad o kupe a na poziadanie im ho predlozit, aby si nemysleli ze si to niekde ukradol.

Ak by predsa mali nejaky problem treba im odporucit skolenie ohladom "volneho pohybu tovaru a sluzieb" :)

Mimo uniu bohuzial nemam skusenosti, ale pokial si pamatam dobry prehlad mal "rybka", pripadne nasi morsky importeri....
What doesn´t kill me, makes me stronger.
marco
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 115
Dátum registrácie: 25 Nov 2005 15:37
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa marco »

....inak v Rakusku som nikdy nemal problem, za to Cesi ma par krat pozmykali.... hlavne ked sa opytali ze co stoji takato "rybicka" a ja som im oznamil ze 3 litre, 10 minut na mna pozerali s kamennymi ksichtami ci som ako takto zdravy? mentalne? :D ...a ze nabuduce jej mam rovno vybavit PASS, no nebola by to recesia, hepatak DORY s pasom a foteckou...
What doesn´t kill me, makes me stronger.
Napísať odpoveď

Návrat na "Predajcovia v Rakúsku"