Miškolc

Budapest no možno aj iné mestá sa oplatí vždy navštíviť. Máte skusenosti z HU tak sem s nimi.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

majomajkl
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 11 Jún 2007 11:56
Bydlisko: TT - TV

Miškolc

Príspevok od používateľa majomajkl »

Zdravím všetkých na tomto fóre a obraciam sa na Vás s dotazom - pozná niekto z prítomných túto prredajňu v Miškolci ? - - pokiaľ by bola funkčná - ak čo sa týka mora - ako to preferuje na svojich webstránkach http://delfindiszallat.freeweb.hu/ tak je to pre nás z východu asi jediná reálna alternatíva niečo živé do svojich akvárii získať.
Ďakujem vopred za odpovede.
Marián.
majomajkl
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 11 Jún 2007 11:56
Bydlisko: TT - TV

Príspevok od používateľa majomajkl »

:D Bol som, videl som....kúpil som... sú tam 2 predajne - fungujú. :D
tibi
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 27 Sep 2011 21:24
Bydlisko: ke

Re: Miškolc

Príspevok od používateľa tibi »

Zdravim vsetkych. Neviete mi pomoct - hladam nejake adresy predajni s morskou akvaristikou v v Miskolci ak tam nejake vobec su ale vobec sa mi nedari. Mam to najblizsie z Kosic. dik
mako
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 10 Jan 2010 11:41
Bydlisko: Košice

Re: Miškolc

Príspevok od používateľa mako »

Pekny vecer.

Ked som zacinal tak som sa tiez tahal smerom HU ale nic moc.

Miskolc - nakupne centrum Plaza, Sentpali utca 5.Predajna je na poschodi v pasazi kam sa prechadza na parkovisko.
Neviem ako poznas Miskolc ale ked vbehnes do mesta , tak stale rovno po tej rozbitej stvorprudovke cez vela semaforov az prides na krizovatku "tecko" a tam dolava a asi po 100m doprava.Je tam vela park. miest a benzinka OMW. Zaplat parkovne a hladaj to. Ja som raz nezaplatil a hned som mal sek za stieracom.
Nebol som tam asi rok.
Bezna akva predajna s mensim priestorom vyhradenym na more. Mali bezne druhy ryb. techniku som si velmi nevsimal ale co pametam tak len od seri mali nieco. Obsluhovali to tam nejake herecky ktore tomu prd rozumeli.

Malyi , Szechenyi utca - prva dedina za Miskolcom, po starej ceste na Pest asi druha ulicka v lavo hned rohova nizka budova.Ak ides len tam je lepsie vyliezt na dialnicu pred Miskolcom a za Miskolcom je vyjazd na Malyi. Na ten obchvat ti netreba dialnicnu a je to o mnoho rychlejsie.
Bol som asi pred dvoma tyzdnami. Zivot - nemal nic. Technika - mal nejake prud. cerpadla a odpenovace.Strasne upada ta predajna.
Minule, cez tie krute mrazy som si bol vymocit zadok v teplej vode v Hajdusoboslo a tam v Aquapalace mali velke morske akva. Bol tam stitok s adresou zriadovatela. Tak som tam bol tiez pozriet.

Debrecin, Piac ut. 38
Technika len Sera, zivot len velmi malicko.

Chapem ze my s KE mame predajne v HU najblizsie ale nie je to ziadna vyhra. Vyber o nicom a cenovo sa tiez neoplati.Mozno predajne v Budapesti.
Neviem co potrebujes, ale siel by som skor cestou eshopov.Nieco malo ti vie predat aj Prokop ale skus cez net a nie v kamennej predajni.Prevadzkuje byvali Buresov shopakva.sk
tibi
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 27 Sep 2011 21:24
Bydlisko: ke

Re: Miškolc

Príspevok od používateľa tibi »

Dik za radu. Bol som v Pesti u Kutseru fakt bomba inac super chlapik len akurat bol pred tovatom. Ale aj tak som si nico vybral a mozno z lutosti ze som siel az taku dialku anemal tovar nieco prihodil gratis. Preto sondujem nieco blizsie.
Napísať odpoveď

Návrat na "Predajcovia v Maďarsku"