Budapest - Aquarium Kutsera (trioker)

Budapest no možno aj iné mestá sa oplatí vždy navštíviť. Máte skusenosti z HU tak sem s nimi.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
laomedon
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 1975
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 16:31
Bydlisko: Badín
Kontaktovať používateľa:

Budapest - Aquarium Kutsera (trioker)

Príspevok od používateľa laomedon »

Predajňa v pivnici rodinného domu, ak to chcete nájsť podľa Budapeštianskej mapy - prajem hodne zdaru a GPS po ruke je to v ERD-e. Maďary pri opýtaní na adresu apsolútne neochotný komunikovať a nikto nevie po ENG. ALE myslím ale keď to nájdete a bude od 9:00-16:00 a v týždni tak sa ocitnete v naozaj vynikajúcej predajni len morskej akvaristiky. Fakt super. Hneď vás uvítajú 2ks dvoj metrových odpeňovačov AQUA medic - peknééééé. No a výber bol tiež super mali hádam všetko. Ryby - korali bezstavovce, a myslím tým super výber. Techniku majú asi najvačší výber aký som u koho videl a hlavne všetko na sklade teda v predajni. A ceny sú najnižšie v blízkom okolí. Nádherná myslím tým nádherné živé skaly (na každej malý koral) stoja v prepočte cca 400,-SK. Majú dokonca aj Živý piesok ARAGONIT čo som márne hľadal v BA a vo tiež vo Viedni. cena balenie 9kg za 1300,- SK
www.aquariumkutsera.hu
Naposledy upravil/-a laomedon v 25 Mar 2008 12:51, upravené celkom 3 krát.
Používateľov profilový obrázok
kubrt
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 759
Dátum registrácie: 15 Nov 2005 06:56
Bydlisko: TN

Príspevok od používateľa kubrt »

Ten odkaz mi nejako nefunguje.
Používateľov profilový obrázok
laomedon
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 1975
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 16:31
Bydlisko: Badín
Kontaktovať používateľa:

link je opraveny ale maju asi problme s www

Príspevok od používateľa laomedon »

link je opraveny ale maju asi problme s www, TREBA dat hladat trioker v google :-) a niekde sa da urcite najst foto a www ale len po madarsky
www.aquariumkutsera.hu
Naposledy upravil/-a laomedon v 25 Mar 2008 12:51, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Roman
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2391
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:13
Bydlisko: Bratislava, Bernolakovo

Príspevok od používateľa Roman »

desatoro fóra REEF.sk http://reef.sk/viewtopic.php?f=16&t=183
- necitujte celý príspevok pred vami
- fórum nie je chat
- ak si nie ste na 100% istí že viete čo robíte, neraďte druhým, môžete tým napáchať škodu
Používateľov profilový obrázok
andy
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 687
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 22:43
Bydlisko: Holíč

Príspevok od používateľa andy »

V najblizsich dnoch by som sa ta chcel vybrat, ale pri dovozoch z vonku vseobecne (aj z Viedne) nerobia colnici problemy so zivocichmi, alebo zhocicoho z mora? Nerad by som si cestu o par hodin, a o par neprijemnosti predlzil. Este som nic zive z vonku netahal dom.
Používateľov profilový obrázok
Roman
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2391
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:13
Bydlisko: Bratislava, Bernolakovo

Príspevok od používateľa Roman »

a ty si kedy videl na hranici naposledy ziveho colnika stary moj ?? ti mladenci na Sk-Hu ciare su pasaci nie colnici... maju aj ine mundury :) a obsah tvojej tasky ich vobec nezaujima
desatoro fóra REEF.sk http://reef.sk/viewtopic.php?f=16&t=183
- necitujte celý príspevok pred vami
- fórum nie je chat
- ak si nie ste na 100% istí že viete čo robíte, neraďte druhým, môžete tým napáchať škodu
Používateľov profilový obrázok
Lukáš
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2165
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 22:55
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Lukáš »

Ak sa nechystáš kupovať tvrdé koraly alebo zévy, tak nemusíš mať strach. Ale keď náhodou pôjdeš kupovať uvedené živočíchy, skús si pýtať nejaké potvrdenie o zakúpení, to by malo zvedavým colníkom stačiť. Z praxe viem, že takéto potvrdenia nie sú v zahraničí veľmi "v móde", ale pri lenivosti našich colníkov, je pravdepodobnosť možných komplikácií minimálna. Okrem toho, živočíchy prechádzajú kontrolou už pri vstupe do EÚ a to čo kupuješ by teda mal byť legálne nadobudnutý tovar.
marco
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 115
Dátum registrácie: 25 Nov 2005 15:37
Bydlisko: Trenčín

colnici...

Príspevok od používateľa marco »

Jakych colnikov, ved sme v Unii, chlapi!!!!

Vozim veci z Rakuska uz roky (s Romanom) pravidelne pod sedackami a ukryte v tapaciroch ...

...ale odkedy sme v Unii jedinou ulohou policajtov (teda pasakov) je kontrolovat pasy a OP a obcas nakuknut do kufra ci tam nemate azijskeho pristahovalca, ine zivocichy su im ukradnute...

Inak ten doklad o kupe by ani nebol potrebny a vlastne sluzi len to aby ste dokazali ze ste tie ryby neslohli ale "legalne kupili" :D
Používateľov profilový obrázok
Roman
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2391
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:13
Bydlisko: Bratislava, Bernolakovo

Re: colnici...

Príspevok od používateľa Roman »

marco napísal: Vozim veci z Rakuska uz roky (s Romanom) pravidelne pod sedackami a ukryte v tapaciroch ...
diky marco, vzdy si bol taktny....
desatoro fóra REEF.sk http://reef.sk/viewtopic.php?f=16&t=183
- necitujte celý príspevok pred vami
- fórum nie je chat
- ak si nie ste na 100% istí že viete čo robíte, neraďte druhým, môžete tým napáchať škodu
Používateľov profilový obrázok
repik
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 590
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 23:21
Bydlisko: Partizanske, Slovensko

Príspevok od používateľa repik »

Sme v únií, netreba sa báť. Doklad o kúpe stačí. Pri kontrole aj tak asi 99% nevie , čo je tam po latinsky napísané. Pardon 100%! Nikdy som nemal na colnici problém.Tak, horsa do europy na nákupy. :lol: :lol: :lol: Veľa štastia.
Používateľov profilový obrázok
andy
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 687
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 22:43
Bydlisko: Holíč

Príspevok od používateľa andy »

Dik teda vsetkym za podporu a to som teda uz kludny, ze nehrozi ziadna buzeracia, ani auto s dvojitym dnom, ani zmena identity :D :D :D .
Používateľov profilový obrázok
repik
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 590
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 23:21
Bydlisko: Partizanske, Slovensko

Príspevok od používateľa repik »

Idú VIANOCE prezleč sa za santu a povedz , že vezieš darčeky.Ten má medzinárodnú imunitu. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Používateľov profilový obrázok
andy
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 687
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 22:43
Bydlisko: Holíč

Príspevok od používateľa andy »

Som rad, ze aj na fore zacina pomaly ozivat vianocna pohodicka, a pokial si bol repik hodny pocas roka urcite budes mat nalozene, minimalne odomna mas jedno pivo. :lol:
Používateľov profilový obrázok
laomedon
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 1975
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 16:31
Bydlisko: Badín
Kontaktovať používateľa:

Trioker 2006

Príspevok od používateľa laomedon »

v Piatok 13teho Januara majú dostať import z Jakarty, len koraly a živé skaly :-) bol som tam včera ale nic moc nejaké mäkké koraly a zopár ephilií ale pekných, veľké kusy technika ako vždy skladom a bohatý výber, hlavne aquamedic. Takže o týždeň sa pôjdem znova pozrieť potrebujem ešte asi 70KG živých šutrov a vľké kusy tak dúfam že bude z čoho vyberať.
Ak chcete mat niečo urobené poriadne, urobte si to sami. Napoleon Bonaparte
http://www.reef.sk/viewtopic.php?t=889
Používateľov profilový obrázok
motyl
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 417
Dátum registrácie: 15 Nov 2006 20:44
Bydlisko: Zvolen
Kontaktovať používateľa:

Re: link je opraveny ale maju asi problme s www

Príspevok od používateľa motyl »

laomedon napísal:link je opraveny ale maju asi problme s www, TREBA dat hladat trioker v google :-) a niekde sa da urcite najst foto a www ale len po madarsky
www.aquariumkutsera.hu
stránka je v pohode ale škoda že sú neprehladné ceny alebo sa tam nedájú nasjsť.Mám známeho čo prekladá pre Maďarskú firmu zmluvy,ktorá je 5km od Budapešti.Takže objednať tovar cez mail a on mi to donesie.( len problém je v tom že tam nemôžme najsť ceny ku ponukám ).Ešte tam skúsime zavolať a uvidím
Napísať odpoveď

Návrat na "Predajcovia v Maďarsku"