Mořské akvárium s.r.o.

Podelte sa s name o skúsenosti v českých predajniach.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

chaetodon
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 31 Máj 2006 16:46
Bydlisko: Třebíč
Kontaktovať používateľa:

Re: Mořské akvárium s.r.o.

Príspevok od používateľa chaetodon »

Chobotničák bude asi zaměstnanec který zůstal na prodejně a je těžce loajální k bývalým společníkům. Co dodat
Paprika
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 15 Okt 2010 16:30
Bydlisko: Praha

Re: Mořské akvárium s.r.o.

Príspevok od používateľa Paprika »

Navštivil sem tuto prodejnu moje pocity jsou takové že pouze jeden jediný zaměstnanec dokáže poradit a má praxi. Občas tam poletujou dva klučinové co nemají šajnu o ničem ohledně techniky ani ceny produktu ani ochotu zajít za paní nahoru. Ceny předraženo na max nejvice u akvarka co stoji 4 000 až 6 000 u sklenaře tak u nich 18 000 podotýkám ve slevě u dalšich produktu ani nemluvim. Za Nano komplet 30 litru co stoji okolo 1000 až 1500 vám nasypaj korálovou drt jeden živej kámen možná jeden klaun a chtěj 6000 kč Ješte vám poví že na začátek je ideálni a besproblémoví akva akorát musim kontrolovat ruzný testy nebo nejlépe si pozvat domu servis kterej se postará. Tuhle polityku nechápu ani vedení týhle firmy.
Používateľov profilový obrázok
vasekg
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 800
Dátum registrácie: 08 Aug 2009 08:26
Bydlisko: Bělá pod Bezdězem

Re: Mořské akvárium s.r.o.

Príspevok od používateľa vasekg »

Nějak nechci hodnotit a kritizovat, ale v poslední době jsem byl u všech třech prodejců, které mám blízko - v Uruguayské jsem zažil humornou historku, nutno podotknout, že s dobrým koncem - prodali mi tam čerpadlo, které na svých stránkách inzerovali o 300 korun levněji. Když jsem se druhý den ohradil, paní se omluvila, že nemají aktualizované ceny a já si přeplatek peněz vybral ve zboží. Mimochodem, dodnes ty ceny nemají opraveny, takže jejim cenám na netu nevěřte. Musim ale uznat, že se paní zachovala slušně a uznala chybu. Na co jsem koukal opravdu divně byl příchod technika, který spráskl ruce nad tím, že mají ve všech nádržích 22 stupňů a že to fakt není dobrý. Při pohledu na umírajícího Bodloka jsem poděkoval a odešel. Už mě tam prostě nic neláká jít. Ten samý den jsem byl u p. Forsta a koupil jsem si tam z nutnosti sůl, nevěda ještě, že za tři dny poté stejně budu muset jet k Pepinovi. Sůl byla o třetinu dražší, než u Pepina a byla tvrdá, jak kámen, což jsem ještě nezažil, přísahám, doma jsem ji škrábal škrabkou na auto. No a poté jsem musel k Pepinovi. Jak občas nadávám, že má to, či ono hrozně drahé, bože, kdybych se na ty dva obchody před tím vykašlal a nechal to na nákup do Kutné Hory, měl bych klid a ještě ušetřil. A Pepin poradí, ví o čem mluví...... ve středu jsem si od něj odvezl dva koráli a ježka, sice náročné, jak jsem pak později zjistil, snad je udržím, ale od něj byli v perfektním stavu. Jo, Pepin je prostě drahej, ale rozdíl v profesionalitě, kvalitě a ochotě poradit je markantní. A ještě je to u něj hezký. V. Pokud to berete jako hanění jednoho a reklamu druhému, máte pravdu. Mé (čistě osobní) hodnocení jako ve škole: Uruguayská 4-, Forst 3, Pepin 1 s červeným diplomem.
Používateľov profilový obrázok
vasekg
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 800
Dátum registrácie: 08 Aug 2009 08:26
Bydlisko: Bělá pod Bezdězem

Re: Mořské akvárium s.r.o.

Príspevok od používateľa vasekg »

Vidíte, a přestože jsem napsal, že nechci hodnotit a kritizovat, tak jsem přesně to udělal :D :D :D
tomisdn
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 18 Okt 2007 22:12
Bydlisko: Praha
Kontaktovať používateľa:

Re: Mořské akvárium s.r.o.

Príspevok od používateľa tomisdn »

Hezke veci, hrozive ceny:-D
Potvrdi mi nekdo ze 5000 za cca 8 polypu Anathastrei je fakt dost?:-D
Nebo je to jen moje zdani.
Akvaristika Uruguayska Praha vozi (napriklad ted pred nekolika dny) krasne jedince z Australie, ale chteji za ne standardne od 5000 vys:-))
Používateľov profilový obrázok
chip
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1416
Dátum registrácie: 07 Feb 2009 22:10
Bydlisko: Praha
Kontaktovať používateľa:

Re: Mořské akvárium s.r.o.

Príspevok od používateľa chip »

jj, je to "drazsi". A jen pro upresneni, nedovazi je, ale pokud mam dobre informace, dodava jim je Marek Sheer http://www.elitecorals.com/
Používateľov profilový obrázok
JardaH
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 583
Dátum registrácie: 28 Nov 2005 13:56
Bydlisko: Turnov, ČR
Kontaktovať používateľa:

Re: Mořské akvárium s.r.o.

Príspevok od používateľa JardaH »

Ano. Řekni si radši přímo Markovi. Bude to o něco levnější.
Měl by jsi ale udělat větší nákup. Bude i sleva. :wink:
tomisdn
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 18 Okt 2007 22:12
Bydlisko: Praha
Kontaktovať používateľa:

Re: Mořské akvárium s.r.o.

Príspevok od používateľa tomisdn »

Diky za tip. Netusil jsem ze se v Praze skryva takovyto dovozce:-)
mcfisto
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 472
Dátum registrácie: 25 Máj 2014 21:19
Bydlisko: Praha

Re: Mořské akvárium s.r.o.

Príspevok od používateľa mcfisto »

Ahoj, tusi prosim nekdo, zda Marek Sheer jeste existuje a prodava koraly? Domena elitecorals.com je mrtva a mailbox ma plny. Mate na nej nekdo pripadne "zivy" kontakt?
Dekuju
243 L, All-In-One biopeletky, SiliCarbon, odpěňovač

A. Typicus, A. Ocelaris, P. Hepatus, Z. flavescens, P. kauderni, L. amboinensis, Sinularia, Sarcophyton, Zoanthus, Pachyclavularia, Clavularia, Briareum, E. ancora, Caulastrea, C. jardinei
Bohuš
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 428
Dátum registrácie: 02 Feb 2014 16:35
Bydlisko: Uherský Brod

Re: Mořské akvárium s.r.o.

Príspevok od používateľa Bohuš »

když jsem zadal jméno do googlu, tak vyskočil hned na prvním odkazu... :wink:
mcfisto
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 472
Dátum registrácie: 25 Máj 2014 21:19
Bydlisko: Praha

Re: Mořské akvárium s.r.o.

Príspevok od používateľa mcfisto »

Ano, ale jeho mailbox zpravy odmita :-(
243 L, All-In-One biopeletky, SiliCarbon, odpěňovač

A. Typicus, A. Ocelaris, P. Hepatus, Z. flavescens, P. kauderni, L. amboinensis, Sinularia, Sarcophyton, Zoanthus, Pachyclavularia, Clavularia, Briareum, E. ancora, Caulastrea, C. jardinei
mcfisto
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 472
Dátum registrácie: 25 Máj 2014 21:19
Bydlisko: Praha

Re: Mořské akvárium s.r.o.

Príspevok od používateľa mcfisto »

Uz mam kontakt na tydlifon. Diky.
243 L, All-In-One biopeletky, SiliCarbon, odpěňovač

A. Typicus, A. Ocelaris, P. Hepatus, Z. flavescens, P. kauderni, L. amboinensis, Sinularia, Sarcophyton, Zoanthus, Pachyclavularia, Clavularia, Briareum, E. ancora, Caulastrea, C. jardinei
Napísať odpoveď

Návrat na "Predajcovia bratia Česi"