Mořské akvárium s.r.o.

Podelte sa s name o skúsenosti v českých predajniach.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
laomedon
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 1975
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 16:31
Bydlisko: Badín
Kontaktovať používateľa:

Mořské akvárium s.r.o.

Príspevok od používateľa laomedon »

Pozná niekto tento obchod? na nete http://www.morskeakvarium.cz majú dobré ceny rýb. Odpovedali mi aj na email vraj stav a ceny živočíchov na nete je vždy aktuálny.

Máte niekto s nimi skúsenosti?
Ak chcete mat niečo urobené poriadne, urobte si to sami. Napoleon Bonaparte
http://www.reef.sk/viewtopic.php?t=889
sopa
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 24 Nov 2005 17:02
Bydlisko: Praha
Kontaktovať používateľa:

Re: Mořské akvárium s.r.o.

Príspevok od používateľa sopa »

laomedon napísal:Pozná niekto tento obchod? na nete http://www.morskeakvarium.cz majú dobré ceny rýb. Odpovedali mi aj na email vraj stav a ceny živočíchov na nete je vždy aktuálny.

Máte niekto s nimi skúsenosti?
mam to 150 metru z prace, jdu se tam dnes pres obed mrknout (za hodku). Ale jsem zacatecnik, tak ode me muzete cekat pouze subjektivni dojmy :)
Používateľov profilový obrázok
laomedon
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 1975
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 16:31
Bydlisko: Badín
Kontaktovať používateľa:

Re: Mořské akvárium s.r.o.

Príspevok od používateľa laomedon »

sopa napísal:
laomedon napísal:Pozná niekto tento obchod? na nete http://www.morskeakvarium.cz majú dobré ceny rýb. Odpovedali mi aj na email vraj stav a ceny živočíchov na nete je vždy aktuálny.

Máte niekto s nimi skúsenosti?
mam to 150 metru z prace, jdu se tam dnes pres obed mrknout (za hodku). Ale jsem zacatecnik, tak ode me muzete cekat pouze subjektivni dojmy :)
No na začiatok by stačil popis obchodu, aké čisté sú akváriá s rybami a pod... ďakujem
Ak chcete mat niečo urobené poriadne, urobte si to sami. Napoleon Bonaparte
http://www.reef.sk/viewtopic.php?t=889
vasek.s
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 92
Dátum registrácie: 14 Dec 2005 18:31
Bydlisko: Brno
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa vasek.s »

Drive na te domene byl web p. Hajka, ktery mel prodejnu v Trebici. Tak se asi prestehoval do prahy za lepsim vydelkem:-) Jinak asi pred rokem sem od nej jednou bral Zebrasomu fl. a par koralnatcu.
rybka
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2429
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 07:04

Príspevok od používateľa rybka »

Přestěhoval se, byl to a je pan Hájek. Jednou jsem navštívil jeho obchod v Třebíči, stěsnané prostory, ale jinak dobré.
sopa
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 24 Nov 2005 17:02
Bydlisko: Praha
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa sopa »

rybka napísal:Přestěhoval se, byl to a je pan Hájek. Jednou jsem navštívil jeho obchod v Třebíči, stěsnané prostory, ale jinak dobré.
Tak jsem se prave vratil a skutecne je to obchod pana Hajka :)

Na prvni pokus jsem ulici bloumal asi 5 min a pak jsem se beznadejne vratil a musel tam nejprve zavolat, abych prodejnu nasel. Ale zrovna pracuji na nejakem zvyrazneni, cedule (nyni se to tvari spise jako vchod do obytneho domu).

AQ maji spoustu a jedno mega velke (nemam odhad kolik je to litriku), prodavac mi dokonce pred focenim otrel skla :)

Pouzil jsem stary MT, tak se bojim, ze kvalita fotek bude velmi spatna a mozna je sem ani nedam, abych je neposkodil :) Kdyz to pujde, prihodim je zitra.

Vsechno zive, nikde ani pamatka po nezdaru, voda take cista. Ja jsem nadseny, ackoliv to muzu srovnavat pouze s jedinou prodejnou na Letenskem namesti.

Osvetleni je pouzite jen bile (pokud jsem postrehl spravne), tak to trosku kazi dojem, ale zase zakaznik asi lepe vnima skutecne barvy.

::: asi jsem Vam nedal pozadovane odpovedi, ale co jste ode mne mohli cekat :::
Alik
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 15 Nov 2005 08:59
Bydlisko: Letohrad

Akvária

Príspevok od používateľa Alik »

To velký akvárium má 1800l. Je tam 400kg kamenů, z toho 100kg živých.
Všechny nádrže jsou ještě mladé (zakládáno koncem podzimu) takže místy zařasené a chtějí ještě čas. Fialová řasa je jen na živých kamenech. Co se týče kvality a zdraví živočichů, jako začátečník nemůžu moc posoudit (našel jsem jednu nemocnou rybku a jeden měkký korál "na ústupu"), ale předpokládám že se to při takovém počtu živočichů najde v každém obchodě.
Osvětlení je řešeno bílými i modrými trubicemi. Tělesa mají reflektory a jsou přímo položená na akvária. Mají vždy několik nádrží spojených do jednoho filtru s bioakvacitem (cca 2-3 komory, 1 komora bioballs a 1 komora odpěňovač). Návštěva určitě stojí za to.
Pepa
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 410
Dátum registrácie: 15 Nov 2005 13:43
Bydlisko: Zlonice

Príspevok od používateľa Pepa »

Prostorem asi nejhezci prodejna v Praze. Jinak nejvetsi vyhodu vidim v tom, ze jsou ceny vseho zbozi na webu, a take co je na webu "k odberu" je opravdu v prodejne. O kvalite a sortimentu chovancu poreferuju po nejake dobe, soudit z par navstev se neda, ale jinak to neni spatne.
Používateľov profilový obrázok
Alda
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 153
Dátum registrácie: 23 Nov 2005 10:34
Bydlisko: Jižní 1971, Hranice, ČR

Príspevok od používateľa Alda »

S živočichy pana Hájka jsem nikdy problém neměl. Vše vždy v pohodě, pan Hájek taky v pohodě.
marco
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 115
Dátum registrácie: 25 Nov 2005 15:37
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa marco »

No ja by som chcel pochvalit vizual webu, velmi prijemny uz na pohlad, jednoduchy, prehladny, pacia sa mi hlavne fotky ponukanych zivocichov, hej slovaci-obchodnici preberte sa, ved to nemoze byt take tazke urobit aj u nas....
Používateľov profilový obrázok
Zdenek
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 405
Dátum registrácie: 09 Dec 2005 11:27
Bydlisko: Velké Meziříčí

Príspevok od používateľa Zdenek »

I já mám osobní zkušenost s panem Hájkem. Myslím že pořád bydlí v Třebíči a do Prahy jen dojíždí. I obchod v Třebíči teď předělávají. Byl jsem tam minulý týden a akorát napouštěly nová akv. Tak že doufám že v brzké době se tam bude nechat zase nakupovat. Praha je pro mě dost z ruky.
Od pana Hájka mám zařízené akvárium, a mám od něj i ryby. Nevím jestli to ještě platí, ale v Třebíči dával 14 dení záruku na živočichy :wink: . Je pravda že mi jedna kreveta po dvou dnech uhynula. Mám slíbenou novou - uvidíme. Jinak byl vždy ochoten ukázat, jak ryby příjmají umělou starvu i čím je krmí.
Obchod v Praze byl otevřen někdy začátkem prosince 2005.
rybka
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2429
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 07:04

Príspevok od používateľa rybka »

marco napísal:No ja by som chcel pochvalit vizual webu, velmi prijemny uz na pohlad, jednoduchy, prehladny, pacia sa mi hlavne fotky ponukanych zivocichov, hej slovaci-obchodnici preberte sa, ved to nemoze byt take tazke urobit aj u nas....
Pokud si ovšem nebudete dávat copyright na cizí fotografie, pak to opravdu bude OK. Poslední fotografie ve fotogalerii http://www.morskeakvarium.cz/images/aqu ... ium7-b.jpg je foto nádrže, kterou pan Hájek určitě nedělal a dost možná ani neviděl. Účastníci setkání ve Valašském Meziříčí a i v Čáslavi ji mohli vidět i s podrobnějším komentářem.
Na http://www.sweb.cz/aquasmejkal/tank.htm mám copyright já :!:
Používateľov profilový obrázok
maro
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 314
Dátum registrácie: 19 Jan 2006 16:12
Bydlisko: NR

Príspevok od používateľa maro »

rybka napísal:
marco napísal:No ja by som chcel pochvalit vizual webu, velmi prijemny uz na pohlad, jednoduchy, prehladny, pacia sa mi hlavne fotky ponukanych zivocichov, hej slovaci-obchodnici preberte sa, ved to nemoze byt take tazke urobit aj u nas....
Pokud si ovšem nebudete dávat copyright na cizí fotografie, pak to opravdu bude OK. Poslední fotografie ve fotogalerii http://www.morskeakvarium.cz/images/aqu ... ium7-b.jpg je foto nádrže, kterou pan Hájek určitě nedělal a dost možná ani neviděl. Účastníci setkání ve Valašském Meziříčí a i v Čáslavi ji mohli vidět i s podrobnějším komentářem.
Na http://www.sweb.cz/aquasmejkal/tank.htm mám copyright já :!:
Ahoj Ivo,

kedze si fotil to akva, prezradis z coho pozostava filtracny system? dakujem. maro
Josef Nosek
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 26 Nov 2006 12:11
Bydlisko: Praha 8

Príspevok od používateľa Josef Nosek »

Od pana Hájka mám v podstatě všechno, co je v mém akváriu a zatím nemám nač si stěžovat, naopak. Filtr jsem viděl a pokud se pamatuji celé skoro 2000l akva běží na odpěňovači, zeolitu a calc-reaktoru, ale bez záruky (jsem zelenáč). Chodím tam každý týden pro vodu, případně se jen podívat a snad jen jednou jsem viděl mrtvou rybku, sapína, kterou zrovna odlovovali. Jediné co mi uhynulo, byla hvězdice, ale mojí vinou, málo jsem ji já blbec zvykal na vodu a nepřežila první noc. Co je sympatické, dávají záruku na zvířata 14 dní (za hvězdici jsem nic nechtěl, to byla jen moje chyba) a nabízejí v případě potřeby či problémů že u nich koupené ryby a koráli vykoupí zpět. Někdy, až se to naučím, přihodím foto své nádrže :shock:
Pepa N. 360 reef mix.
Alik
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 15 Nov 2005 08:59
Bydlisko: Letohrad

Príspevok od používateľa Alik »

Ono s tou aktuálností na webu to nebude moc horké. Posledně jsem si vybral krevety, šneky a sapíny. Když jsem tam přijel, neměli ani jedno.

Ale na oplátku jsem koupil klauny u kterých psali že je nemaj - a udělal jsem dětem velkou radost.

Takže radši si předem zavolejte. Nebudete pak zklamaní.

13.12.2006 Další návštěva. Web není aktuální s nabízenými živočichy. Trošku zdražili. Stav ryb a korálů.... by mohl být lepší.
Napísať odpoveď

Návrat na "Predajcovia bratia Česi"