Aqua-in Praha Kunratice

Podelte sa s name o skúsenosti v českých predajniach.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

švíco
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1382
Dátum registrácie: 10 Jan 2010 13:19
Bydlisko: Plzeň (CZ)

Re: Aqua-in Praha Kunratice

Príspevok od používateľa švíco »

aquain napísal:Ne úplně. On přijde mladý,začínající reefař do obchodu(bez pozdravu a plný budovatelské vášně) a chce 5kg živých kamenů a divý se nestojí kvůli němu celá firma v pozoru. Pak nechce, pak chce, no a pak zase nechci já. Tak se naštve a místo aby mě seřval na místě, utíká domů a tam se ukájí na internetu.
Měls poznámku k přístupu ke starým reefařům.Ano minulou sobotu byl na firmě Pan Jaroslav s Ramonem a zůstali tam 4 h! Až budeš reefařský mazák, tak s tebou(jestli ještě budu na živu) možná stratím pár slov. A ten oblouk určitě udělej
Vidím, že psaním tady v tomto tématu ztrácím jen čas, ale musím se hájit. Opět koukám s otevřenými ústy... za prvé jsem slušně při vstupu do prodejny pozdravil. (rodiče mě vychovali slušně) za druhé žádnou budovatelskou vášeň neprožívám, mám vše promyšlené a nastudované. (buduji s rozmyslem - proto jsem také nechtěl ty Vaše kameny). A prosím, nedělejte ze mě arogantního mlaďase, choval jsem se s pokorou.
Řekl jsem Vám, že jich potřebuji 5kg a menší kusy, "odmítl" jsem po té, co jste se vrhal do nádrže pro kameny aniž bych si je před tím důkladně prohlédl a případně vybral (ani jsem nevěděl cenu a navíc se mi nezamlouvaly - tak vás přeci nenechám je lovit). Když jsem se ptal, zda nemáte nějaké porostlejší jako v prodejních nádržích s rybami, tak mi paní odpověděla, že prodejné jsou jen ty v té jedné nádrži a zbytek ne. A pak jste se tlemili, že bych tam snad chtěl polipy SPS. (jak malé děti). Přeci si nenechám nandat pytel kamenů, které nechci... naopak hrrr jste byl Vy a po mém "přibrždění" jste se zřejmě urazil či co a ztratil ve mě důvěru :lol: Odcházel jsem se slovy děkuji a na shledanou, uplně v klidu. (co mi taky zbývalo)
Prostě já jsem si obrázek udělal... snad to pomůže ostatním, aby si jej udělali také.
Jo a k tomu seřvání na místě.. proč bych to dělal? Vy jste mě v podstatě poslal kamsi a já jsem neměl ani trošku chuť dále setrvávat v obchodě, kde evidentně nemají ve mě důveru :lol:
Na internetu nemám potřebu se ukájet, pouze využívám té skvělé možnosti varovat ostatní.
Tímto zahajuji výhybný oblouk :arrow:
Naposledy upravil/-a švíco v 22 Jan 2011 21:28, upravené celkom 3 krát.
230l, 270l, filtrace 2x kanystr + odpěňovač tunze, světlo dle vlastního návrhu... výhradně měkké korály
aquain
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1149
Dátum registrácie: 17 Apr 2006 12:45
Bydlisko: PRAHA

Re: Aqua-in Praha Kunratice

Príspevok od používateľa aquain »

A pro začínající reefaře-zastavte se rád Vás uvidím(a nebo můžete za Hynkem,taky bude radostí bez sebe)
aquain
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1149
Dátum registrácie: 17 Apr 2006 12:45
Bydlisko: PRAHA

Re: Aqua-in Praha Kunratice

Príspevok od používateľa aquain »

Pro Rybku-pro Vaši návštěvu si rezervuju tak min. 3 týdny(no a taky o těch terčovcích-tak 4)
Používateľov profilový obrázok
Draceksopticek
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 193
Dátum registrácie: 17 Okt 2010 21:02
Bydlisko: Mladá Boleslav
Kontaktovať používateľa:

Re: Aqua-in Praha Kunratice

Príspevok od používateľa Draceksopticek »

nechci nejak hanit firmu aquain jsou to opravdu profesionalove a verim ze delaji svou praci dobre co se tyka zakladani a servisu morskych akvarii ale musim souhlasit ze co se tyka jednani personalu na prodejne se zacinajicimi reefari tak to neni zrovna na profesionalni urovni. Po shlednuti prodejny a pokusu se zjistit nejake informace personal pusobil dojmem jako ze oni jsou ti nejlepsi a ja uplna nula a taky jsem byl od pani prodavacky ujisten ze v zivote zadne takove akvarium jako tam maji nedokazi vybudovat. Ale to jen pridavam moji zkusenost ostatni dlouholeti reefari maji asi jinou zkusenost a je k nim ve firme aquain asi pristupovano jinak, takze firmu aquain navstivte asi az po dlouholete zkusenosti s morskym akvariem. Nechci timto rozvijet dal tuto diskusi jen pridavam svoji zkusenost a svuj nazor na ten ma pravo snad kazdy.
aquain
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1149
Dátum registrácie: 17 Apr 2006 12:45
Bydlisko: PRAHA

Re: Aqua-in Praha Kunratice

Príspevok od používateľa aquain »

Nechceš hanit firmu-ale děláš to. Taky ti doporučuji abys ses zastavil o dost později
Používateľov profilový obrázok
BODLOK
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 544
Dátum registrácie: 28 Nov 2008 16:16
Bydlisko: Mladá Boleslav

Re: Aqua-in Praha Kunratice

Príspevok od používateľa BODLOK »

Romane,Románku kde jsi ??? Dík.
aquain
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1149
Dátum registrácie: 17 Apr 2006 12:45
Bydlisko: PRAHA

Re: Aqua-in Praha Kunratice

Príspevok od používateľa aquain »

Švíco píše,že pán a paní splňují dokonalou představu o typickém Pražákovi.Nejsme z Prahy.Zato ale on úspěšně představuje dokonalou představu o tom,co si myslí Pražáci o lidech třeba z Blatné
švíco
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1382
Dátum registrácie: 10 Jan 2010 13:19
Bydlisko: Plzeň (CZ)

Re: Aqua-in Praha Kunratice

Príspevok od používateľa švíco »

aquain napísal:Švíco píše,že pán a paní splňují dokonalou představu o typickém Pražákovi.Nejsme z Prahy.Zato ale on úspěšně představuje dokonalou představu o tom,co si myslí Pražáci o lidech třeba z Blatné
Nechtěl jsem se dotkout slušných pražáků... ono to "pražáctví" je výraz pro jistý druh chování. A to je pro Vás typické ať už jste z Prahy nebo z tramtárie.... PS: vetšinou se jako "pražáci" chovají lidé, co si na měšťáky hrají a myslí si, že jsou centrem světa a rozumu jenom proto, že se přestěhovali do hlavního města!

Já jsem se do včerejška setkal v obchodě vždy s úctou k zákazníkovi a to co jsem zažil u Vás bylo pro mě šokem a hned jsem si vzpomněl na to, jak mi ono "pražáctví" popisovali moji známí a kamarádi. Prostě to na Vás sedí a pravým šlušným lidem z Prahy se tímto omlouvám!
230l, 270l, filtrace 2x kanystr + odpěňovač tunze, světlo dle vlastního návrhu... výhradně měkké korály
aquain
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1149
Dátum registrácie: 17 Apr 2006 12:45
Bydlisko: PRAHA

Re: Aqua-in Praha Kunratice

Príspevok od používateľa aquain »

To je v pořádku-díky
Používateľov profilový obrázok
Roman
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2391
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:13
Bydlisko: Bratislava, Bernolakovo

Re: Aqua-in Praha Kunratice

Príspevok od používateľa Roman »


Už stačilo.
Zopár zákazníkov sa vyjadrilo pozitívne, zopár zákazníkov sa vyjadrilo negatívne.
Aquain sa k tomu vyjadril dostatočne a zrozumiteľne.

Každý nech si urobí obraz sám.

Ďalšie príspevky na tému Švíco vs. Aquain budú zmazané.
desatoro fóra REEF.sk http://reef.sk/viewtopic.php?f=16&t=183
- necitujte celý príspevok pred vami
- fórum nie je chat
- ak si nie ste na 100% istí že viete čo robíte, neraďte druhým, môžete tým napáchať škodu
aquain
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1149
Dátum registrácie: 17 Apr 2006 12:45
Bydlisko: PRAHA

Re: Aqua-in Praha Kunratice

Príspevok od používateľa aquain »

Od pondělí do firmy nastupuje nový kolega(František) Myslím že se tím zlepší komunikace s novými reefaři(a těším se, že zreviduje reefbazar-pokladnici pro všechny amatéry,jak to sám trefně nazval). Za předešlé články se omlouvám,ale bráním dobré jméno firmy
Používateľov profilový obrázok
Roman
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2391
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:13
Bydlisko: Bratislava, Bernolakovo

Re: Aqua-in Praha Kunratice

Príspevok od používateľa Roman »

tak to sa prídeme z BA pozrieť v hojnom počte , dúfam že vyhrabe v tej pokladnici aj magnetické držiaky na staré Tunze Streamy :) :)
desatoro fóra REEF.sk http://reef.sk/viewtopic.php?f=16&t=183
- necitujte celý príspevok pred vami
- fórum nie je chat
- ak si nie ste na 100% istí že viete čo robíte, neraďte druhým, môžete tým napáchať škodu
Používateľov profilový obrázok
Steedy
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1762
Dátum registrácie: 04 Sep 2007 08:00
Bydlisko: Ostrava

Re: Aqua-in Praha Kunratice

Príspevok od používateľa Steedy »

A pro me nejaky ten wawe box :-)
aquain
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1149
Dátum registrácie: 17 Apr 2006 12:45
Bydlisko: PRAHA

Re: Aqua-in Praha Kunratice

Príspevok od používateľa aquain »

Pro Romana-Až bude bazar trochu přehledný, s potěšením a radostí přivítám silnou Slovenskou ekvipu.(rád Vás uvidím-chodím mi sem teď mladí, zaxomplexovaní a psychicky rozháraní jedinci). Pohostím Vás po Česku(žádné sele-jen chléb a sůl). Pokud nebudou TUNZE magnety, tak je snad půjdu někam koupit(Uruguajská?). Zkusím nějaké dovést nějaké rare- (jo a bankomat je naproti prodejně).
Pro Steedyho - dal jsem si ho pod polštář(člověk nikdy neví...)
Používateľov profilový obrázok
Steedy
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1762
Dátum registrácie: 04 Sep 2007 08:00
Bydlisko: Ostrava

Re: Aqua-in Praha Kunratice

Príspevok od používateľa Steedy »

Dikec :-) libi se mi tvuj az nekdy sarkasticky humor...pohoda :twisted: :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Predajcovia bratia Česi"