Aqua-in Praha Kunratice

Podelte sa s name o skúsenosti v českých predajniach.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
michalicek404
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 183
Dátum registrácie: 14 Feb 2008 02:53
Bydlisko: Ul. Za dvorem Praha 4 Krč
Kontaktovať používateľa:

Aqua-in Praha Kunratice

Príspevok od používateľa michalicek404 »

Byl jste tam už někdo? Vypadá to tam moc dobře a ceny co sem zjištoval sou taky docela dobré ,máte někdo skušenost? WWW: aquain.cz
Zvejkus
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 207
Dátum registrácie: 16 Nov 2009 13:11
Bydlisko: Pardubice
Kontaktovať používateľa:

Re: Aqua-in Praha Kunratice

Príspevok od používateľa Zvejkus »

Jo, už tam par lidí co vím bylo, včetně mě. Byl tam tuším ještě Chip, Pepa, co jsou z Prahy. Prodejna hezká, čistá, docela výběr. I když zrovna když jsem tam byl, tak už bylo trochu vyprodáno, ale stejně jsme si vybrali. Ceny jak u čeho, ryby jsou s cenama v pohodě, korály by mohli být trochu levnější, ale ještě je to přijatelné, hlavně za trachyphylie a lobophylie jsou ok.
Používateľov profilový obrázok
chip
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1416
Dátum registrácie: 07 Feb 2009 22:10
Bydlisko: Praha
Kontaktovať používateľa:

Re: Aqua-in Praha Kunratice

Príspevok od používateľa chip »

osobne doporucuji. Dle meho nejlepsi prodejna v praze.
geralt
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 10 Dec 2008 14:32

Re: Aqua-in Praha Kunratice

Príspevok od používateľa geralt »

Naprosto TOP provozovna.
Naposledy upravil/-a geralt v 07 Jan 2011 08:34, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
chip
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1416
Dátum registrácie: 07 Feb 2009 22:10
Bydlisko: Praha
Kontaktovať používateľa:

Re: Aqua-in Praha Kunratice

Príspevok od používateľa chip »

moje slova
Používateľov profilový obrázok
VF
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 580
Dátum registrácie: 22 Apr 2008 20:40
Bydlisko: Praha

Re: Aqua-in Praha Kunratice

Príspevok od používateľa VF »

Ano - nelze než souhlasit s předešlými příspěvky.
Zkušenost je nesdělitelná!!
geralt
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 10 Dec 2008 14:32

Re: Aqua-in Praha Kunratice

Príspevok od používateľa geralt »

A ještě jedna neověřená zákulisní informace. Majitel má prý doma akvárium kde jsou červené acropori a scolimie australis.
Naposledy upravil/-a geralt v 07 Jan 2011 08:35, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
laomedon
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 1975
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 16:31
Bydlisko: Badín
Kontaktovať používateľa:

Re: Aqua-in Praha Kunratice

Príspevok od používateľa laomedon »

Prráve som si pozrej ich websránku, majú tam krásnu prezentáciu ShowReal - nedá sa len súhlasiť s predchádzajúcimi príspevkami. Keď raz budem veľký tak niečo podobné spravím v Badíne :D
Ak chcete mat niečo urobené poriadne, urobte si to sami. Napoleon Bonaparte
http://www.reef.sk/viewtopic.php?t=889
Používateľov profilový obrázok
vik_33
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3073
Dátum registrácie: 07 Feb 2007 10:10
Bydlisko: Ústí nad Labem
Kontaktovať používateľa:

Re: Aqua-in Praha Kunratice

Príspevok od používateľa vik_33 »

Byl jsem se v této prodejně podívat poměrně krátce po otevření. Své dojmy bych definoval nejspíše slovem "rozporuplné" .... Vybavení prodejny, touch-screeny u nádrží, nabídka zboží .... velmi zajímavé a asi bych si netroufal něco vytýkat. Showroom... jedním slovem super!!! ( nádherná ukázková nádrž, profesionální prezentace, příjemné prostředí, možnost prohlédnout si vše do nejmenších detailů ),...... prezentace na webu ... tady mají ostatní obchodníci co dohánět .... tak to byly klady. A teď to, co dojem kazilo .... pan Moravec moři rozumí, to je naprosto jasné, ale tvrdě prosazuje jen své názory a postupy, vše ostatní je špatné. Pokud jde o techniku, tak uznává jen nejdražší značky ( mezi použitelné nepočítá ani tunze ) a i když to přímo neřekl, tak z takových amatérů, jako jsem např. já, má jen legraci. Bouhužel, z jeho slov bylo cítit, že funkční mořské AQ umí široko-daleko jen on a pokusům o moře s investicí pod 200 tis. se jen vysmívá .... Jediný z kolegů obchodníků, který neutržil nějakou výtku, byl Pepin ( protože se prý zabývá jen prodejem nám amatérům a do stavby akvárií majetnějším mořechtivcům se prý nemotá ) Firma Aqua-in se totiž zabývá stavbou velkoobjemových akvárií na klíč a jejich následným pravidelným servisem. Prodejnu provozuje ( dle slov majitele ) jen jako "bokovku".
Takže závěrem ... návštěvu této prodejny určitě doporučuji, rozhovor s majitelem taktéž ... uvidíte a uslyšíte mnoho zajímavého a přínosného ... ale také budete možná trochu zklamáni, že povyšování se nad ostatní je bohužel asi filozofií majitele :( ( popisuji pouze své vlastní dojmy, z jediné návštěvy této prodejny )
350l mixed reef
Obrázok
Malé moře na Labi I
Malé moře na Labi II
vikovo.czObrázok
Jestli Ti chybí odvaha začít,už jsi se vzdal
aquain
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1149
Dátum registrácie: 17 Apr 2006 12:45
Bydlisko: PRAHA

Re: Aqua-in Praha Kunratice

Príspevok od používateľa aquain »

Firma má určitou specializaci. Obchod je (i přes ohromnou investici) určen "amatérům"
Za své názory a jejich prezentaci se omlouvám.
aquain
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1149
Dátum registrácie: 17 Apr 2006 12:45
Bydlisko: PRAHA

Re: Aqua-in Praha Kunratice

Príspevok od používateľa aquain »

Nabídka akvaristické veřejnosti: Od 1.9. otevíráme REEF BAZAR. Ohromné množství náhradních dílů - A.M., TUNZE, BOYU,ATI, všechna možná světla a další..... Bohužel nemáme nic od ROYAL EXKLUSIV a DELTEC.
cimko
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 13 Feb 2009 16:42
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Aqua-in Praha Kunratice

Príspevok od používateľa cimko »

bude neaka ponuka aj na webe ?
Zvejkus
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 207
Dátum registrácie: 16 Nov 2009 13:11
Bydlisko: Pardubice
Kontaktovať používateľa:

Re: Aqua-in Praha Kunratice

Príspevok od používateľa Zvejkus »

Ohledně rybek a korálů jsem se ptal a bylo mi řečeno, že vzhledem k filosofii firmy raději budou posílat seznamy konkrétním lidem přes email nebo informace po telefonu, což se mi zdá jako relativně dobrý způsob, přecijen pak ty seznamy jsou většinou už aktualizované(tedy pokud jsou vyjížděné ze skladového systému).

O tom bazaru slyším prvně, tam by to asi na web chtělo vyvěsit co je dostupné, lidi by si pak mohli už jet pro konkrétní věc.
Používateľov profilový obrázok
MartinXJ
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 18 Mar 2008 07:49
Bydlisko: Praha

Re: Aqua-in Praha Kunratice

Príspevok od používateľa MartinXJ »

Taky bych přispěl troškou do mlýna,
"aquain" byl asi před dvěma lety jeden z lidí který se mi ozval s tím že mi daruje vodu do začátku a rok na to jsem u něj byl pro korály. Byl jsem "OHROMEN","OCHROMEN".
Z mého pohledu a svého obrázku bych to viděl asi tak, že abych mohl provozovat firmu zabývající se profi montáží, tak musím mít jistotu spokojeného zákazníka. To znamená používat techniku, dálkově ovládané prvky... a zákazníkovi jde o fuknční dekoraci na kterou nehrábnu.
Jinými slovy, jistě ví co dělá.

Tady na foru jsem v roli začátečníka a proto to sem píšu, abych nevyracel zkušenosti ale dodal moje dojmy. Já sám si tam půjdu koupit tak akorát "rybičku". Protože jsem taky "amatér".
Ale rozdíl mezi amatérem a vlastníkem akvária je asi dost patrný.
Tak že nezbývá než počkat až si obchod přivykne nám smrtelníků, kteří mu kšeft nikdy neseberou ba naopak.
Ještě jsem v prodejně nebyl, ale chystám se tam mrknout.
470 l v Modřanech
Používateľov profilový obrázok
BODLOK
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 544
Dátum registrácie: 28 Nov 2008 16:16
Bydlisko: Mladá Boleslav

Re: Aqua-in Praha Kunratice

Príspevok od používateľa BODLOK »

Je pravděpodobné,že se do Kundratic někdy podívám.To co napsal přítel VIK je dost zarážející.Z jeho přístupů na REEFu nemám důvod mu nevěřt.Možná příspěvek psal krátce po návštěvě "chrámu moř. akvaristiky"
Za takovou firmou musí být dost peněz,to je každému jasné.Jakou zvolili manažeři strategii pro prodej a montáže maxi nádrží je jejich rozhodnutí.Můj názor je,že je lepší mít 1000 amatérů moř.akvaristů než 10 ostatních.
Počkáme jak si firma povede za pár měsíců.V každém případě přeji firmě Aqua-in Praha Kunratice hodně úspěchů.
Napísať odpoveď

Návrat na "Predajcovia bratia Česi"