E-SHOP Mořské Akvárium Hájek

Podelte sa s name o skúsenosti v českých predajniach.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

rybka
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2429
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 07:04

Re: E-SHOP Mořské Akvárium Hájek

Príspevok od používateľa rybka »

Pane Hájku, prostor pro reklamu je jinde, Váš příspěvek mažu a téma zamykám.
Používateľov profilový obrázok
laomedon
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 1975
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 16:31
Bydlisko: Badín
Kontaktovať používateľa:

Re: E-SHOP Mořské Akvárium Hájek

Príspevok od používateľa laomedon »

Pán Hájek podporuje toto fórum v Komerčnej reklame, preto si myslím že má správne otvorené vlákno medzi predajcami v Čechách. Tému opäť odomykám a neháme ju otvorenú pre voľnú diskusiu, tu je priestor vyjadriť názor každého.
site admin
Ak chcete mat niečo urobené poriadne, urobte si to sami. Napoleon Bonaparte
http://www.reef.sk/viewtopic.php?t=889
Používateľov profilový obrázok
Roman
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2391
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:13
Bydlisko: Bratislava, Bernolakovo

Re: E-SHOP Mořské Akvárium Hájek

Príspevok od používateľa Roman »

len detail:

http://www.morskeakva.cz/

som zvedavy na recenzie zakaznikov
desatoro fóra REEF.sk http://reef.sk/viewtopic.php?f=16&t=183
- necitujte celý príspevok pred vami
- fórum nie je chat
- ak si nie ste na 100% istí že viete čo robíte, neraďte druhým, môžete tým napáchať škodu
rybka
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2429
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 07:04

Re: E-SHOP Mořské Akvárium Hájek

Príspevok od používateľa rybka »

Ceny živočichů jsou nějaké "schizofrenní", ale to nemusí být na závadu. Importované LPS z oblastí mimo Indonésii jsou za velice zajímavou cenu, pokud tedy budou v nabídce (a vím že bývali). Nabídka SPS je u mnohých obchodníků nesrovnatelně větší a začíná na třetinových cenách.
Spotřební technika: dobrá sůl za dobrou cenu (snad se TM poučili u českých míchačů v minulosti :lol: ), investici odpěňovače raději svěřím Ferovi a Majovi, ale to je srdeční záležitost.

Panu Hájkovi se omlouvám za umáznutí prvního příspěvku.
chaetodon
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 31 Máj 2006 16:46
Bydlisko: Třebíč
Kontaktovať používateľa:

Re: E-SHOP Mořské Akvárium Hájek

Príspevok od používateľa chaetodon »

Děkuji za otevření vlákna
Chtěl jsem jen poukázat na to, že jsem založil nový e-shop a rozjel prodej živočichů.
Ceny jsou třeba u ryb větší, ale je to jen pro to, že jsou z německého velkoobchodu a po minimálně 10 dnech karantény, a všechny žerou mraženou a umělou potravu.
Z korálů mám hlavně měkké - krásné Anthelie, Sarcophytony, Discosomy atd, celkem asi 100 ks
Tvrdých korálů je asi jen 30 kusů, ale plánuji po novém roku cestu do Holandska
Z techniky bych rád upozornil na slevu měsíce - vždy super cena na atraktivním zboží.
Vše na www.morskeakva.cz
rybka
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2429
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 07:04

Re: E-SHOP Mořské Akvárium Hájek

Príspevok od používateľa rybka »

Z Holandska se tu dají "tahat" hlavně LPS, a ty na trhu opravdu dost chybí. Ryby z Německa a dalších importních velmocí vypadají na dnes již běžný standard, poznají se snadno - import proplouvá v nádržích s korálnatci a ne sólo ve vodě "téměř" bez soli. Jak by napsal Reicho: v dlouhodobé lázni na potlačení výskytu vnějších parazitů.
Asi proto bych nic živého nekoupil třeba v Polsku a opatrný bych byl i u některých obchodníků v Rakousku. Stačí vylít vodu ze sáčku do nádoby a změřit hustotu, "čouhající" hustoměr mé tvrzení potvrdí (pokud je živočich ještě živý) i u některých našich obchodníků.
chaetodon
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 31 Máj 2006 16:46
Bydlisko: Třebíč
Kontaktovať používateľa:

Re: E-SHOP Mořské Akvárium Hájek

Príspevok od používateľa chaetodon »

Nevím, ale asi nikdo nemůže říct, že koupil rybu ode mně - a slanost byla pod 1,023 - ať už v Praze (kde jsem bohužel vše nedokázal ovlivnit), nebo u mně doma. I nyní zde plave Ac. Leucosternon ve vodě 1,024 a žere mysis pomalu z ruky.
Vždy jsem byl zastáncem toho, že je nutné dodržet podmínky které má zákazník doma.
A pamatuji na větu kterou mě řekl v roce 1997 pan Hynek Dařbuján - na rybách nevyděláš ať děláš co děláš... A je to tak.
Ale troufám si tvrdit, že ryby které se posílají do velkoobchodů v Německu nebo Holandsku jsou jiné než ty které jdou k nám. Třeba teď asi před měsícem jsem přivezl ryby z Německa a udržel jsem jich 94 % při životě déle než 14 dní. Při vlastním importu z Indonésie byl kritický 4-5 den - tragédie.
Co se týče LPS korálů, tak takové velikosti a barvy mě nikdy při vlastním importu nepřiletí. Proto jsou i ceny vyšší...
Napísať odpoveď

Návrat na "Predajcovia bratia Česi"