Nabídka - Scolymia australis multicolor

Podelte sa s name o skúsenosti v českých predajniach.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
Lukáš
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2165
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 22:55
Bydlisko: Bratislava

Re: Nabídka - Scolymia australis multicolor

Príspevok od používateľa Lukáš »

V podstate je mi luto zamknut tuto temu, lebo niektore fotografie stoja celkom za to. Aby som vsak pouzil rovnaky meter na vsetkych, nizsie uvadzam odovodnenie mojho pocinu tak, ako bolo adresovane inemu obchodnikovi.
Obchodnici, ktori nijako neprispievaju na prevadzku fora, nebudu mat moznost vyvijat na tomto mieste svoje komercne aktivity. Hoci doteraz bola ticha tolerancia podobnych aktivit ,pokial nepresiahli "unosne medze", na stretnuti v Badine padlo zo strany administratorov a moderatorov jednoznacne rozhodnutie (s podporou radovych ucastnikov stretnutia).
Prakticky vsetci obchodnici boli v minulosti osloveni s takouto ponukou, podmienky akceptovala iba cast. Rovnako ti co v davnej minulosti prispievali a v sucasnosti to uz nepovazuju za potrebne,budu mat moznost dalej sa na fore vyjadrovat len ako sukromne osoby, nie ako obchodnici. Porusenie podmienok moze mat za nasledok obmedzenie uzivatelskych prav (zamknutie temy, vymazanie temy alebo prispevku, docasny alebo trvaly ban).

Dovody takehoto rozhodnutia su predpokladam vseobecne zrozumitelne, v ostatnych pripadoch rad vysvetlim cez sukr. spravu.
Zamknuté

Návrat na "Predajcovia bratia Česi"