Soutěž

Podelte sa s name o skúsenosti v českých predajniach.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
Lukáš
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2165
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 22:55
Bydlisko: Bratislava

Re: Soutěž

Príspevok od používateľa Lukáš »

Jj, sorry Lado, bol som lenivy pozriet to video.

Teraz kukam, ze AQ su uz zariadene. Do vacsieho AQ by mi pasovalo hejno Serranocirrhitus latus a par Stenopus sp.

Do maleho AQ k tej seriatopore hejno Apogon parvulus alebo Aioliops megastigma a na dno par Stonogobiops sp. + symbioticka kreveta.

Ale volba je na Tebe, pozri nejake stocklisty a vyber si. :lol:
aquain
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1149
Dátum registrácie: 17 Apr 2006 12:45
Bydlisko: PRAHA

Re: Soutěž

Príspevok od používateľa aquain »

Možná by bylo dobré ze soutěží skončit. Myslím že to byla super debata, tolik názorů,nápadů pohledů. Hlavně bylo i s příspěvků cítit jak celá řada z vás má chuť zopakovat si osazování další byť jakoby fiktivní vlastní nádrže. Že kdyby jste zase začínali, tak by jste to možná udělali jinak. Líbily se mi návrhy starých mazáků z kterých bylo poznat cit pro prostředí a znalost druhů.
Taky mě ale zaujaly odlehčené návrhy některých přispěvovatelů a v tomto duchu bych rád pokračoval. Samozřejmě že nelze vyhlásit vítěze (ne že bych něchtěl někomu dát korál) ale bylo by to pokrytecké. Každý má přece jiný vkus a názor.
Proto navrhuji finální hlasování a do něj nominuji tři naprosto nejlepší návrhy

A to: VF - za jeho říkanku o řemesle ač sám nikdy žádné nářadí nikdy v životě nedržel
Chip - protože se těším až naplní nano slibovanou Teqilou
Lubo54 - takto zařízená nádrž nemá chybu a asi se líbí nám všem ! (teď nemyslím manželky a přítelkyně)

Až budu dost starý(starý jsem ale ne ještě dost) zruším svoje mořské akvárium. Pořídím si 500 l sladkou vodu. Dám do něj říční písek, starý vymáčený kořen a dovezu si tak 20 ks Terčovců. Odchyty, zelené (asi TEFÉ)
Budu sedět v křesle,oni přeplavou za celý den z levé strany akvária na pravou. Krása. Relax.
A budu vzpomínat na blázny co lítají celý den se Salifertem, lámají větevníky, nadávají na obchodníky a loví osypané exitusi a peníze s peněženky.

Mám před sebou nabídku s BALI. Zaškrtávám pro nano 30 kusů Thor amboinensis (budou se houpat na vrcholcích hystrixu a mají je rádi manželky zákazníků) 6 ks Lybia teselata (3 páry aby měl každy svého soupeře) a někde vzadu najdu 2 ks L. debelius (to musím, kvůli manželce, snad chápete..) a oshimaie-
a těch mi je předem líto že nebudou mít kde bydlet. A Jašu s krevetou (asi povinost)

Do polokožnaté divné 350tky zaškrtávám 50 ks S. nematoptera. Je to ryzí klasika. Oni tak divně potácivě plavou a mají červené oči, takže budou připomínat partu nadšenců mořské akvaristiky po přátelském setkání

Tak jdu nato a ještě jednou díky všem za skvělou ůčast. Kdyby jste někdy šli okolo a chtěli se na akvária podívat,tak nezvoňte, protože jsem pořád naštvanej a nadávám (někdy nevím ale proč). Franta vám ale určitě otevře a akvárka ukáže.
Díky
aquain
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1149
Dátum registrácie: 17 Apr 2006 12:45
Bydlisko: PRAHA

Re: Soutěž

Príspevok od používateľa aquain »

pro Lukáše: To se neomlouvej. Přesto že jsi si odkazu na nádrže hned nevšiml, popsal jsi osazení jako kdyby jsi je měl nastudované. To klobouk dolů
masafi
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 15 Jan 2013 12:33
Bydlisko: Zeleneč (kousek od Prahy)

Príspevok od používateľa masafi »

Ahoj Láďo. Myslím že nejchutnější nano osádku jsem viděl na výstavě tuším for living u jednoho stánku jedné nejmenované společnosti s interiérovými akvárií. Bylo to k sežrání. Plné nano utopenců.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk
Používateľov profilový obrázok
VF
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 580
Dátum registrácie: 22 Apr 2008 20:40
Bydlisko: Praha

Re: Soutěž

Príspevok od používateľa VF »

aquain napísal: A to: VF - za jeho říkanku o řemesle ač sám nikdy žádné nářadí nikdy v životě nedržel
Jsem kapku uraženej - bo kdyby jsi měl všechno nářadí, který jsem ve svých rukách držel, tak by Ti ten Tvůj dům nestačil na jeho uskladnění!
Ale i tak se sluší popřát - jako bývalý zaměstnanec ČKD - "Práci čest a rukám pokoj!"
Zkušenost je nesdělitelná!!
aquain
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1149
Dátum registrácie: 17 Apr 2006 12:45
Bydlisko: PRAHA

Re: Soutěž

Príspevok od používateľa aquain »

Vím kam míříš - chceš abych se ti omluvil nějakým korálem - nejlépe S. australis......
Používateľov profilový obrázok
VF
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 580
Dátum registrácie: 22 Apr 2008 20:40
Bydlisko: Praha

Re: Soutěž

Príspevok od používateľa VF »

Omluva nepřichází v úvahu. Tuto situaci lze rozhodnout jedině nečestným soubojem. Jako uražený volím zbraň - kleště Eheim. Do první krve!
No a teď k soutěži - stejně si od nikoho poradit nenecháš a uděláš to podle sebe a Franta Tě bude muset poslechnout.
Neberu to jako soutěž ale jako průzkum názorů více nebo méně zkušených akvaristů nebo vlastně jako takový test.
Zkušenost je nesdělitelná!!
aquain
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1149
Dátum registrácie: 17 Apr 2006 12:45
Bydlisko: PRAHA

Re: Soutěž

Príspevok od používateľa aquain »

Nemáš (jako vždy) úplnou pravdu. Byla to inspirace jak hrom. Např. dalli jak je navrhoval Reicho, mi pořád nejdou z hlavy. A Franta si stejně dělá co chce
moře v Praze
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 520
Dátum registrácie: 26 Sep 2013 08:13
Bydlisko: Praha

Re: Soutěž

Príspevok od používateľa moře v Praze »

Nebo velmi chytrá reklama :D
Používateľov profilový obrázok
chip
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1416
Dátum registrácie: 07 Feb 2009 22:10
Bydlisko: Praha
Kontaktovať používateľa:

Re: Soutěž

Príspevok od používateľa chip »

aquain napísal: A Franta si stejně dělá co chce
Ale porad jen do vyse sveho platu ;-)
aquain
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1149
Dátum registrácie: 17 Apr 2006 12:45
Bydlisko: PRAHA

Re: Soutěž

Príspevok od používateľa aquain »

Pro moře v Praze :Kdyby jsi byl v obraze (když už to komentuješ) zjistil by jsi, že nemáme prodejnu
moře v Praze
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 520
Dátum registrácie: 26 Sep 2013 08:13
Bydlisko: Praha

Re: Soutěž

Príspevok od používateľa moře v Praze »

Já vím že jo, musím se tam podívat. :wink:
Používateľov profilový obrázok
calfa
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 20 Okt 2013 01:59
Bydlisko: Skalica

Re: Soutěž

Príspevok od používateľa calfa »

ma to uputat zakaznikov a nemate predajnu..to nas je mimo obraz wiac asi :mrgreen:
Veci by sa mali zjednodusovat, ako sa len da, ale nie viac.A.EINSTEIN
aquain
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1149
Dátum registrácie: 17 Apr 2006 12:45
Bydlisko: PRAHA

Re: Soutěž

Príspevok od používateľa aquain »

Další pozorný přispěvovatel. My tady nemáme zákazníky. Našich potenciálních zákazníků se nebudu ptát co mám dát k vyjetýmu hystrixu (to je ten korál s těma jemnýma špičkama v nanu)
Používateľov profilový obrázok
calfa
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 20 Okt 2013 01:59
Bydlisko: Skalica

Re: Soutěž

Príspevok od používateľa calfa »

ano ano to uz ste pisali ze to je ten hyxtrix,inak nemohli by ste mi urcit ten moj koral co mam w mojom vlakne?lebo ten sa mi zda ze by tam pasoval viac :mrgreen:
Veci by sa mali zjednodusovat, ako sa len da, ale nie viac.A.EINSTEIN
Zamknuté

Návrat na "Predajcovia bratia Česi"