Obchodní praktiky Petra Sovy

Podelte sa s name o skúsenosti v českých predajniach.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Aleš
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 134
Dátum registrácie: 12 Apr 2006 11:36
Bydlisko: Jihlava

Obchodní praktiky Petra Sovy

Príspevok od používateľa Aleš »

Ahoj. Chtěl bych vás varovat před tímto "obchodníkem", který mi úspěšně spamuje poštu. Nedávejte mu na sebe kontakt!
Od 10.4 2016 ho neustále slušně žádám, aby mi přestal posílat své nabídky včetně několika MB příloh.
Absolutně bez úspěchu. Momentálně už ani neodpovídá a nabídek chodí 2x tolik.
Stalo se to tak, že jsem se ho jednou zeptal na berghie a na odpověď jsem mu bohužel poděkoval z dalšího mailu.
Momentálně už mi chodí na tři mailové adresy. ..from petrsova@.... ..to petrsova@....

Jelikož už mi došla trpělivost a slušné prostředky domluvy, tak vás chci před tímto spamem varovat a jdu to řešit jinak než planýma kecama z kterých má asi jen prdel.
Používateľov profilový obrázok
MRysan
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1275
Dátum registrácie: 11 Nov 2013 06:18
Bydlisko: Čáslav

Re: Obchodní praktiky Petra Sovy

Príspevok od používateľa MRysan »

to zařaď do spamu ty adresy a ono je to tam bude házet automaticky. Tvoje problémy bych chtěl mít.
Mě chodí tak 50 spamů za den a nikomu z nich nepíšu ať to nedělá. Prostě jsi se ocitnul v hromadném distribučním listu.
LPS/SOFT 300l
Používateľov profilový obrázok
kačer
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1500
Dátum registrácie: 28 Sep 2010 13:28
Bydlisko: Praha 13 (Nové Butovice)

Re: Obchodní praktiky Petra Sovy

Príspevok od používateľa kačer »

A neni lepsi si proste jeho email oznacit jako spam, aby ti automaticky jeho maily chodily do "spam kose" ...

Odesláno z mého Lenovo K50-T5 pomocí Tapatalk
mcfisto
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 472
Dátum registrácie: 25 Máj 2014 21:19
Bydlisko: Praha

Re: Obchodní praktiky Petra Sovy

Príspevok od používateľa mcfisto »

Anebo nahlasit na uooz nebo kterej organ to resi. Klasicka nevyzadana posta....
243 L, All-In-One biopeletky, SiliCarbon, odpěňovač

A. Typicus, A. Ocelaris, P. Hepatus, Z. flavescens, P. kauderni, L. amboinensis, Sinularia, Sarcophyton, Zoanthus, Pachyclavularia, Clavularia, Briareum, E. ancora, Caulastrea, C. jardinei
Používateľov profilový obrázok
shotik
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 709
Dátum registrácie: 21 Apr 2015 13:55
Bydlisko: Praha

Re: Obchodní praktiky Petra Sovy

Príspevok od používateľa shotik »

Poslat žádost o vyloučení ze zasílání a pokud do týdne neklapne tak nahlásit. Hotovo.

Nevyžádaná to je v případě pokud to zasílá sám od sebe, ale pokud jsi z toho emailu vznesl k němu dotaz, už tě může zásobovat reklamou.
8) ex 70L, 200L Reef

100L Nano
petr06
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 09 Okt 2010 15:22
Bydlisko: Ostrava

Re: Obchodní praktiky Petra Sovy

Príspevok od používateľa petr06 »

Nevím, kde je chyba. Email adresu tohoto pána znám už zpaměti. Fyzicky jsem několikrát projel seznamy uložených adres, zadal "vyhledat kontakt" a adresu uloženou nemám. Proto jsem notebok zanesl odborníkovi na PC a ten mě ujistil, že takový kontakt v mém seznamu není. Požádal jsem tedy dotyčného, kdyby mu opět přišla nabídka, ať mi pošle tel kontakt a pokusíme se toto řešit. Místo toho mi přišly vyhrůžky o nahlášení mého emailu někde a soupis různých zákonů.
Opravdu nevím, kde je chyba a v žádném případě nemám zájem posílat někomu něco o co nemá zájem. V minulosti mě požádalo x lidí o smazáni adresy a vždy vše proběhlo v pořádku. Pokud někoho něco napadne, budu rád. Sova Petr
Aleš
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 134
Dátum registrácie: 12 Apr 2006 11:36
Bydlisko: Jihlava

Re: Obchodní praktiky Petra Sovy

Príspevok od používateľa Aleš »

Sova Petr: Od 10 dubna 2016 - 11 mailů s žádostí vám nestačí?
Pro jistotu to teď tuplujete, posíláte po dvou na každej mail a blbě se vymlouváte, že dle vašeho IT odborníka je vše OK a já si to zřejmě posílám sám.
Před 14 dny jsem vam napsal, že jakmile s tím nepřestanete, tak dám echo na reef.sk a začnu to řešit právně, což jsem taky včera udělal.
O vyhrožování nešlo, jen jsem Vám dal ještě 14 dní čas.
Aleš
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 134
Dátum registrácie: 12 Apr 2006 11:36
Bydlisko: Jihlava

Re: Obchodní praktiky Petra Sovy

Príspevok od používateľa Aleš »

Mimochodem vážený - nikdy jsem vám nedal souhlas k zasíláním obchodních nabídek!
Používateľov profilový obrázok
MRysan
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1275
Dátum registrácie: 11 Nov 2013 06:18
Bydlisko: Čáslav

Re: Obchodní praktiky Petra Sovy

Príspevok od používateľa MRysan »

a že je tady prej nuda :D lepší než Simpsnovi
Kdyby jsi obepsal místní uživatele, tak to můžete podat hromadně, jen se připravte na to, že to bude přešit přestupková komise v místě bydliště domělého pachatele, takže tě čeká výlet :D a možná i opakovaný. Pokud tě teda ta komise neprohlásí za nesvéprávného hned při prvním sezení.
LPS/SOFT 300l
Používateľov profilový obrázok
Smityl
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 866
Dátum registrácie: 22 Jan 2016 11:29
Bydlisko: Litovel/Olomouc

Re: Obchodní praktiky Petra Sovy

Príspevok od používateľa Smityl »

:D fakt vtipny tohle resit. Na sem treba rad kdyz mi chodi nabidky :) a kdyz je nechci jednoduse spam a tam nastaveno automaticke mazani :D ten kdo s tim otravuje pravnika nebo nejaky urady by podle me mel dostat vice prace aby se tolik nenudil.
Používateľov profilový obrázok
DonPedro
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 362
Dátum registrácie: 16 Feb 2015 16:41
Bydlisko: Kounice 473, 28915

Re: Obchodní praktiky Petra Sovy

Príspevok od používateľa DonPedro »

Buďte v pohodě. Já mu zase asi třikrát psal, že chci něco koupit a nikdy mi neodepsal. Každopádně nabídky posílá nonstop...
Kounická louže - Ballingova metoda - Led- Antiphos - 40kg - živé kameny - odpěňovač
Napísať odpoveď

Návrat na "Predajcovia bratia Česi"