Zabrze a Jastrzebie

Žeby aj poliaci mali more? Ale áno veľké a studené no určite si radšej vychutnajú príjemné farby a vačšiu teplotu reefu v obyvačke. Viete o nejakých šopoch?

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
amsi
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3519
Dátum registrácie: 08 Feb 2006 14:14
Bydlisko: Bohumín

Zabrze a Jastrzebie

Príspevok od používateľa amsi »

Dnes jsem si vzal volno a s kolegou jsme vyrazili k sev.sousedům. V Jastrzebiu starší obchod,dohromady s sladk.akva a rybářstvím a v Zarbrze je to nová prodejna. Ale oba mají dobré ceny,dost zboží,ryby žerou. Až nechápu ten rozdíl v cenách.Acropory např.od 40zl ,fakt pěknou 80zl a 120 bylo nejvíc.Vulpinus vyjde na 650,Ati zářivky tady 600,tam 450 atd atd. A nejvíc nechápu,že poláci jezdí ve velkém nakupovat k nám!?! Pak dám pár fotek do galerie.
atomino
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 199
Dátum registrácie: 19 Okt 2006 19:02
Bydlisko: čadca

Príspevok od používateľa atomino »

no a ja som bol dnes u vas nakupovat :lol:, prosim ta ako je to daleko za hranicami a najlepsie ked das aj presnu adresu nech to najdem, a skocim nakuknut

diky moc
Používateľov profilový obrázok
amsi
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3519
Dátum registrácie: 08 Feb 2006 14:14
Bydlisko: Bohumín

Príspevok od používateľa amsi »

Nebyl jsi u Sovy? Nebral jsi nějakého tvrdáka? Byl tam nějakéj brat,když jsem tam byl.Kole půl 10?
No adresa je tady,to je na Zabrze,
http://www.erybka.pl/index.php?osCsid=7 ... 7279393439
ale v tom Jastrebiu,to mě naváděl kolega a adresu nevím.
Z Bohumína, do obou měst a zpět 180km? asi.Jastrebie je trochu mimo trasu do Zabrze.
atomino
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 199
Dátum registrácie: 19 Okt 2006 19:02
Bydlisko: čadca

Príspevok od používateľa atomino »

no zrejme som to bol ja, 8) potreboval som sol a to vies vzdy sa nieco nalepi a tak som vzal aj acroporu.
chodil som k nemu aj pred dvoma rokmi ale teraz je to ovela lepsie vzdy si nieco odnesiem a ked som potreboval dat prec bicolora a polymnusa nebol problem,
to polsko porozmyslam samemu sa mi nechce na vylet taky kus mam radsej OV - rad idem na istotu.
Zdeno
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 168
Dátum registrácie: 18 Dec 2006 17:57
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Zdeno »

objednaval niekto zo slovenska z tohto obchodu ? pripadne vedel by mi niekto nieco aj kupit ?
jamallsailes
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 01 Dec 2013 19:54
Bydlisko: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Zabrze a Jastrzebie

Príspevok od používateľa jamallsailes »

Zdravím všechy v tomto vlákně, právě jsem přijeli s kamarádem z Polska, z prodejny v Zabrze. Nikdy jsem větší tragédii neviděl, co se týká ryb, tak kompletně odbarvené ,podvyživené a osypané krupičkou ,v nádržích plavou mrtvoly mezi nimi a nikdo si jich nevšímá ,na proudových čerpadlech nasáté krevety ,přes které se filtruje voda. Co se týká korálnatců ,tak měkáče v polochcíplém až chcíplem stavu ,sarkáče v rozkladu. Co se táká LPS tak Scolymie v rozkladu ,Euphyllie oslizle a zbytek uz tam skoro neexistoval. Co se týká SPS tak vybělené odspodu ,polovina jich chyběla a cenovka 170zl (1148 kc při dnešním kurzu) .Odvážíl jsem se koupit jednu maličkou Acroporu milleporu,zvlášť do sáčku jsem si nechal dát jen vodu od nich z nádrže a doma změřil základní hodnoty: Kh:5,4 , salinita 1.031 , PO4 0,5 , NO3 7,5.
Nevím jak to tam bylo před tím,ale spousta lidí mě to doporučovala,čekli jsme tam ledaco ,ale tohle byl opravdu masakr.Co se týká neživého zboží tak skladové zásoby skvělé ,ale co se týká živého ,vybírat bylo z hromady kusů,ale buď před smrtí a nebo ve smrti,holé kostry Stylopor nechány v nádržích.
Napísať odpoveď

Návrat na "Obchody v Poľsku"