Poľsko

Žeby aj poliaci mali more? Ale áno veľké a studené no určite si radšej vychutnajú príjemné farby a vačšiu teplotu reefu v obyvačke. Viete o nejakých šopoch?

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
Robo
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 121
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 19:19
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Poľsko

Príspevok od používateľa Robo »

O obchodoch v Poľsku moc toho neviem , ale tu su aspoň nejaké stránky www.tropicmarin.pl , www.korale.pl , www.reefshop.pl , http://siren.pl/

Robo.
Morské akva je predovšetkým veľa,veľa trpezlivosti
maco30
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 15 Nov 2005 10:03
Bydlisko: Český Těšín CZ

Príspevok od používateľa maco30 »

V Polsku co jsem byl v obchodech,asi jsem měl smůlu,ale stálo to za... :( .Přes e-shopy je to o něčem jiném,já nakupoval na www.um-um.pl a www.amekon.pl...a spokojen jak s dopravou tak hlavně s cenou :) :)
rybka
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2429
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 07:04

Príspevok od používateľa rybka »

www.um-um.pl na dobírku (pouze v Polsku) do týdne, pokud mají zboží skladem. Ze zahraničí je možná pouze předplatba. 15.3.2006 jsem uskutečnil převod z účtu na Przelewy24, 17.3.2006 měli finanční částku k dispozici. 7.4.2006 byla moje objednávka vyřízena. Nic se nedělo, 19.4.2006 Maco30 urgoval objednávku telefonicky (údajně odesláno), po další urgenci 24.4.2006 jsem se dozvěděl alespoň číslo zásilky a 26.4.2006 ji převzala Szybka paczka (GLS Poland). E-shopu stačilo pouhých 27 pracovních dnů k vyřízení u zboží, které údajně spadá mezi expresní, které vyřizují do 48 hodin, teda pokud se jejich webmaster nesekl.
Teď mi jen zbývá doufat, že oznámené číslo balíku patří mi a ne někomu jinému, i když vím, že je to "przesylka zagraniczna".
Používateľov profilový obrázok
laomedon
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 1975
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 16:31
Bydlisko: Badín
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa laomedon »

No Rybka po takych skusenostiach by som to už asi s polskom neriskoval :-) To by museli mat vsetko 80% zľavy aby som nad tým uvažoval. Dosť čo ich chodi väčšina Slovákov podporovať cez výkend a vyváža koruny na polské trhy nieto aby som ich podporoval ešte aj cez internet shop. :-)
Ak chcete mat niečo urobené poriadne, urobte si to sami. Napoleon Bonaparte
http://www.reef.sk/viewtopic.php?t=889
maco30
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 15 Nov 2005 10:03
Bydlisko: Český Těšín CZ

Príspevok od používateľa maco30 »

laomedon napísal:No Rybka po takych skusenostiach by som to už asi s polskom neriskoval :-) To by museli mat vsetko 80% zľavy aby som nad tým uvažoval. Dosť čo ich chodi väčšina Slovákov podporovať cez výkend a vyváža koruny na polské trhy nieto aby som ich podporoval ešte aj cez internet shop. :-)
Ono to asi nebude tím Polskem,ale těma lidma co sedí na druhé straně a tvrdí že vše je vyřízeno,i když není....A ty trhy to nám je jen čert dlužen,ne že všechno co tam prodávají je na h...o,ale středy a soboty je to tady jako by měla na tom trhu být papež s Bushem,nebo nevím kdo ještě.... :evil: :evil:
rybka
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2429
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 07:04

Príspevok od používateľa rybka »

rybka napísal:www.um-um.pl na dobírku (pouze v Polsku) do týdne, pokud mají zboží skladem. Ze zahraničí je možná pouze předplatba. 15.3.2006 jsem uskutečnil převod z účtu na Przelewy24, 17.3.2006 měli finanční částku k dispozici. 7.4.2006 byla moje objednávka vyřízena. Nic se nedělo, 19.4.2006 Maco30 urgoval objednávku telefonicky (údajně odesláno), po další urgenci 24.4.2006 jsem se dozvěděl alespoň číslo zásilky a 26.4.2006 ji převzala Szybka paczka (GLS Poland). E-shopu stačilo pouhých 27 pracovních dnů k vyřízení u zboží, které údajně spadá mezi expresní, které vyřizují do 48 hodin, teda pokud se jejich webmaster nesekl.
Teď mi jen zbývá doufat, že oznámené číslo balíku patří mi a ne někomu jinému, i když vím, že je to "przesylka zagraniczna".
Story mělo pokračování, v pátek 28.4.2006 byla zjištěna kurýrní službou GLS "chybná adresa", dnes ráno jsem volal na jejich zákaznické centrum. Balík už je nakonec doma asi hodinu, i když nevím, v jakém stavu :roll: . Další skvělá služba za 117,-polských zlotých (cca 800,-Kč).
maco30
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 15 Nov 2005 10:03
Bydlisko: Český Těšín CZ

Príspevok od používateľa maco30 »

rybka napísal:
rybka napísal:www.um-um.pl na dobírku (pouze v Polsku) do týdne, pokud mají zboží skladem. Ze zahraničí je možná pouze předplatba. 15.3.2006 jsem uskutečnil převod z účtu na Przelewy24, 17.3.2006 měli finanční částku k dispozici. 7.4.2006 byla moje objednávka vyřízena. Nic se nedělo, 19.4.2006 Maco30 urgoval objednávku telefonicky (údajně odesláno), po další urgenci 24.4.2006 jsem se dozvěděl alespoň číslo zásilky a 26.4.2006 ji převzala Szybka paczka (GLS Poland). E-shopu stačilo pouhých 27 pracovních dnů k vyřízení u zboží, které údajně spadá mezi expresní, které vyřizují do 48 hodin, teda pokud se jejich webmaster nesekl.
Teď mi jen zbývá doufat, že oznámené číslo balíku patří mi a ne někomu jinému, i když vím, že je to "przesylka zagraniczna".
Story mělo pokračování, v pátek 28.4.2006 byla zjištěna kurýrní službou GLS "chybná adresa", dnes ráno jsem volal na jejich zákaznické centrum. Balík už je nakonec doma asi hodinu, i když nevím, v jakém stavu :roll: . Další skvělá služba za 117,-polských zlotých (cca 800,-Kč).
Tak pak dej vědět jestli v balíku vůbec něco bylo :evil:
rybka
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2429
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 07:04

Príspevok od používateľa rybka »

Balík byl v pořádku, dokonce se správnou adresou. Nedodání v pátek 28.4. z důvodu špatné adresy je tedy správnou vizitkou kurýrní služby GLS Czech republic. V klidu jsem prozkoumal obsah balíku a zjistil, že ze čtyř poslaných RO zkompletuji 3 kompletní sady a u čtvrté budou chybět plastové závlačky samosvěrných objímek snad na všech spojích. Ještě, že tyto lze u nás koupit samostatně.

Takže statistika - zboží propagované vyřízením objednávky do 48 hodin dorazilo k objednateli 47. kalendářní den po zaplacení. Není to paráda :?: :roll: :?: Trasu mezi polskou Poznaní a ValMezem za tu dobu urazí každý poštovní holub, kterému zapomněli rozvázat křídla.
Používateľov profilový obrázok
corsaire
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 217
Dátum registrácie: 30 Mar 2006 17:51
Bydlisko: Praha

Príspevok od používateľa corsaire »

čtvrté budou chybět plastové závlačky samosvěrných objímek snad na všech spojích. Ještě, že tyto lze u nás koupit samostatně.

Ahoj rybko, ne poradis kde jsi koupil ti zavlacky koupil.Chyby mi jedna.
rybka
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2429
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 07:04

Príspevok od používateľa rybka »

Koupil jsem je v radiomateriálu, k čemu jsou nevím. Jinak na vstup do modulu RO ("za kolínko") se závlačka nedává! Můžeš použít i Siegerovu podložku, tu koupíš ve spojovacím materiálu.
Jan.W.

Príspevok od používateľa Jan.W. »

Nevěřil jsem Rybkovi, ale teď věřím, objednal jsem taky RO expedice do 24H v polsku, tak jsem jsi myslel že do 3 dnů to mám doma, omyl. Objednáno 6.6.06, platba VISA žádná prodleva v placení z mé strany. po 14 dní jsem jim napsal, kdy to teda bude a odpověděli 22.6.06 toto

witam
przesylka 24 dotyczy wysyłki kurierem na terenie Plski. pana zamóeinie zrealizujemy zaraz po niedzieli.

pozdrawiam serdecznie
Irmina Pedinkowska

Je pátek a zboží stále nikde. U Aquarictic.net, sewatec.de se mi to nikdy nestalo. Pokud je zboží skladem do 3 dnů ho mám doma.
Takže tento obchod nikomu nedoporučuji.
maco30
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 15 Nov 2005 10:03
Bydlisko: Český Těšín CZ

Príspevok od používateľa maco30 »

Tento e-shop je na nic,nemluvě o reklamacích,to už pak neodepisujou ani na maily,neberou mobily atp.....a už nejsou ani levní,takže já s nimi nadobro skončil a už nikdy více!!!
rybka
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2429
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 07:04

Príspevok od používateľa rybka »

Jan.W. napísal:Nevěřil jsem Rybkovi, ale teď věřím, objednal jsem taky RO expedice do 24H v polsku, tak jsem jsi myslel že do 3 dnů to mám doma, omyl. Objednáno 6.6.06, platba VISA žádná prodleva v placení z mé strany. po 14 dní jsem jim napsal, kdy to teda bude a odpověděli 22.6.06 toto

witam
przesylka 24 dotyczy wysyłki kurierem na terenie Plski. pana zamóeinie zrealizujemy zaraz po niedzieli.

pozdrawiam serdecznie
Irmina Pedinkowska

Je pátek a zboží stále nikde. U Aquarictic.net, sewatec.de se mi to nikdy nestalo. Pokud je zboží skladem do 3 dnů ho mám doma.
Takže tento obchod nikomu nedoporučuji.
Doporučuji nekompromisně požadovat číslo zásilky, pak už to jde pohlídat na http://www.gls-poland.com/pl/home/index.html . A pro ostatní, asi lepší bude www.korale.pl . Předfiltry vyjdou o něco dráž, RO jako celek je ještě levnější.
Jan.W.

Príspevok od používateľa Jan.W. »

Takže je 10.7./ email z 27.6.- stav zrealizováno/ a zboží stále nikde. Na email neodpovídají. Neznáte v polsku nějakého právníka?
rybka
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2429
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 07:04

Príspevok od používateľa rybka »

"Status zrealizowane" označuje skutečnost, že zboží objednali, aby ho mohli za měsíc odeslat. Tolik moje zkušenost. Bombarduj je mejly a chtěj znát "numer paczki". Snad pomůže Maco30, pokud bude znát číslo objednávky a z Polska jim tam zavolá.
Napísať odpoveď

Návrat na "Obchody v Poľsku"