De Jong Marinelife, NL

No určite sú obchody aj inde, ak máte skúsenosti z nejakým napíšte nám o ňom/nich.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

biorb
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 31 Okt 2010 11:27
Bydlisko: Bratislava

Re: De Jong Marinelife, NL

Príspevok od používateľa biorb »

Parada, lutujem, ze som nebol.

Ten Strigosus v malej krabicke je co ? :)
Amphibia
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 09 Okt 2007 11:36
Bydlisko: momentalne Bratislava

Re: De Jong Marinelife, NL

Príspevok od používateľa Amphibia »

tusim ako posledny ucastnik mimoriadne vydarenej akcie som este nic nenapisal... po predchadzajucich prispevkoch uz ani nie je velmi co napisat. okrem toho vsetci co ma poznaju velmi dobre vedia, ze som utiahnuty, tichy, malo rozpravajuci a prejavujuci sa clovek a teda v tomto duchu by som sa iba rad podakoval vsetkym ucastnikom za prijemne straveny cas i podnetne diskusie. bolo naozaj velmi prijemne si zopakovat akciu ako za starych dobrych casov takmer v povodnom zlozeni (R.I.P. nezucastnenym). snad sa to stane pravidlom, nie vynimkou a vyrazime opat niekde... este raz VELKE DAKUJEM Majovi (Tebe specialne dik aj za organizaciu), Lukasovi, Janovi a soferovi Milanovi (postupnost mien je ciste nahodna a nie podla nejakeho kriteria).

PS: fotky pridu neskor, este ich musim vyvolat :D :D :D :D

amp
Naposledy upravil/-a Amphibia v 22 Okt 2012 13:12, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
skykvako
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 21 Okt 2012 21:31
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: De Jong Marinelife, NL

Príspevok od používateľa skykvako »

chlapi este vam daco ostalo z importu alebo robite len na objednavku ? :D
150L - Radion XR15 Pro G5 - Tunze 9004 - Siporax - Rowaphos - newa 800l - Jebao OW-25
Používateľov profilový obrázok
reicho
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1573
Dátum registrácie: 22 Máj 2007 21:31
Bydlisko: Bratislava,SR

Re: De Jong Marinelife, NL

Príspevok od používateľa reicho »

no z nasho nakupu nam pre inych nic neostalo,lebo sme kupovali pre seba,kto si chcel nieco objednat mohol nas oslovit a doniesli sme mu to :) :) :)
Používateľov profilový obrázok
reicho
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1573
Dátum registrácie: 22 Máj 2007 21:31
Bydlisko: Bratislava,SR

Re: De Jong Marinelife, NL

Príspevok od používateľa reicho »

po dohode s majitelom auta/firma zaoberajuca sa prepravou osob/ by bol ochotny takuto akciu/vylet kludne zopakovať.Treba zaplatit naftu a šofera a ozaj bezstarostne cestovat.
Len neviem či by bol zaujem,ked teraz bol problem zohnat ludí.....asi už nie su všetci tak zapalení pre morsku akvaristiku/.... :( :( :(
Používateľov profilový obrázok
kačer
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1500
Dátum registrácie: 28 Sep 2010 13:28
Bydlisko: Praha 13 (Nové Butovice)

Re: De Jong Marinelife, NL

Príspevok od používateľa kačer »

Zajem by byl, ale penízky moc nejsou, kor pro nakup u De Jonga.:-)
Ale ted vazne. Pokud by se nekdy příste jelo, a neměl bych problém s termínem, tak bych se rád připojil.;-)
Používateľov profilový obrázok
amsi
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3519
Dátum registrácie: 08 Feb 2006 14:14
Bydlisko: Bohumín

Re: De Jong Marinelife, NL

Príspevok od používateľa amsi »

tak mi přijde, že zájem o mořskou akvaristiku stoupá úměrně s klesajícími finančními prostředky ..... teda u mě aspoň jo ...... :cry: chtěl bych ,chtěl bych ,chtěl ....... nemám ,nemám ,nemám :?
Používateľov profilový obrázok
reicho
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1573
Dátum registrácie: 22 Máj 2007 21:31
Bydlisko: Bratislava,SR

Re: De Jong Marinelife, NL

Príspevok od používateľa reicho »

no mas pravdu.....je to ozaj drahe hobby....
kolakao155
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 824
Dátum registrácie: 11 Apr 2011 21:42
Bydlisko: Bratislava

Re: De Jong Marinelife, NL

Príspevok od používateľa kolakao155 »

Ja vopred vravim, ze ak sa nepojde pocas januara alebo do 12.11., tak zarucene pojdem. ak sa dohodneme dostatocne dopredu aby som si zariadil pracovne veci, tak nie je problem. teraz som ist nemohol, lebo som bol odcestovany, tak som sa ani velmi neozyval.
ale slintal som tak ci tak :)
Používateľov profilový obrázok
skykvako
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 21 Okt 2012 21:31
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: De Jong Marinelife, NL

Príspevok od používateľa skykvako »

skoda skoda ja som len vcera zistil ze ste boli lebo som novy na fore tak som to nesledoval skor ale dakedy by som sa mozne siel previezt vyzeralo to tam ako v raji vsetkych akvaristov .... len sa chcem opytat ze ci sa tam po registracii neda objednat cez internet lebo na stranke pisu ze robia aj export ? :D
150L - Radion XR15 Pro G5 - Tunze 9004 - Siporax - Rowaphos - newa 800l - Jebao OW-25
frantod
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 332
Dátum registrácie: 01 Apr 2012 11:03
Bydlisko: Žilina Bitarová

De Jong Marinelife, NL

Príspevok od používateľa frantod »

Ak podnikáš s aquaristikou, nie je problém ;)
Používateľov profilový obrázok
skykvako
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 21 Okt 2012 21:31
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: De Jong Marinelife, NL

Príspevok od používateľa skykvako »

to oni ako zistia ci podnikam s akvaristikou ked do kolonky meno firmy dam svoje meno a dam tam DIČ. .... nemaju ako .... či ? no ale predsa som sa tam vcera skusal registrovat tam ze mi pride potvrdzujuci mail tak cakam :D mohlo by
150L - Radion XR15 Pro G5 - Tunze 9004 - Siporax - Rowaphos - newa 800l - Jebao OW-25
frantod
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 332
Dátum registrácie: 01 Apr 2012 11:03
Bydlisko: Žilina Bitarová

De Jong Marinelife, NL

Príspevok od používateľa frantod »

presne tak, držim palce, ale na Sk a aj v ČR máš tiež rozvozy ;) mekni na predajcov a uvidíš.
Používateľov profilový obrázok
skykvako
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 21 Okt 2012 21:31
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: De Jong Marinelife, NL

Príspevok od používateľa skykvako »

Nepoznate niekto daky dobry e-shop s koralmi a rybami ?
150L - Radion XR15 Pro G5 - Tunze 9004 - Siporax - Rowaphos - newa 800l - Jebao OW-25
Amphibia
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 09 Okt 2007 11:36
Bydlisko: momentalne Bratislava

Re: De Jong Marinelife, NL

Príspevok od používateľa Amphibia »

Majo: samozrejme so mnou mozes na beton opat pocitat. nesiel by som len v pripade, ze by som bol sluzobne mimo.

aj keby som nic nekupil, tak pojdem. ono to ma pre mna aj pridanu hodnotu, ktoru si zrejme vela ludi neuvedomuje. clovek vidi druhy, ktore na zivo este nevidel, cesta tam a s5 vyplnena rozhovormi stoji za to a peniaze? si robite srandu? vacsina z nas mesacne prefajci a prezerie kvantum prachov, ide na pivo a tam minie (ako priklad)... najviac ma ale zaraza a vytaca pristup ludi, vid posledna akcia. Majo sa snazil vsetko vybavit, zariadit, zohnat ludi a nakoniec sme ledva zaplnili miesta v aute. hlavne, ze potom kazdy vyplakava, ze ja by som siel keby som vedel, keby som mal cas, nabuduce urcite pojdem a podobne dristy! si pamatam dobu, ked sme sli na taketo akcie uz len kvoli zapalu pre toto hobby, ktore nas spajalo. osobne som tu nasiel vela kamaratov a ludi, od ktorych som nasaval a stale nasavam kvantum informacii, co ma dufam posuva do predu. nebudem menovat aby som na nikoho nezabudol, ale vsetkym im dakujem za kamaratstvo, vedomosti, trpezlivost a to, ze ma nejak ovplyvnili a posunuli do predu. a napriklad za toto sa neplati :) tak co je drahe...?!?! :evil:
Napísať odpoveď

Návrat na "Iné"