Aquatic Design Centre - UK London

No určite sú obchody aj inde, ak máte skúsenosti z nejakým napíšte nám o ňom/nich.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
laomedon
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 1975
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 16:31
Bydlisko: Badín
Kontaktovať používateľa:

Aquatic Design Centre - UK London

Príspevok od používateľa laomedon »

Moje prvé skúsenosti z morskou akvaristikou, keď som žil v Lodnýne chodil som sa tam pozerať každý weekend. V tedy som bol len sladkovodny. Ohromne sa mi páčili tie farby a ŽIVOT v morkých nádržiach. V piatok idem do Londýna na služobnú/holiday tak sa tam skočím opäť pozrieť a možno niečo pofotím. Inak bol som prekvapený že cena obyčajnej Gupky, Mečúňa bola taká istá ako napr. Amphiprion Ocelaris alebo Dascylus a ine...
web: http://www.aquaticdesign.co.uk
Používateľov profilový obrázok
laomedon
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 1975
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 16:31
Bydlisko: Badín
Kontaktovať používateľa:

Navsteva 11-2005

Príspevok od používateľa laomedon »

Navsteva 11-2005 Tak taky vyber ryb som este nevidel a take extreme ze my aj sanka padla, polmetrove stvorzubce a dokonca aj ta najvzacnejsia rybka s obalky knihy toho ceskeho autora Fauna a Flora mora ??? presne si to nepamatam ale je to ten Sea Dragon - vraj najdrahsia ryba do reefu. Fakt mali ryby ake som nikde inde nevidel. nemal som so sebou fotak ale buducu nedel tam pojdem este raz a skusim to tam pofotit. Korale moc neamli ale ryby tie ano.
Používateľov profilový obrázok
Pavel
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 127
Dátum registrácie: 19 Nov 2005 14:34
Bydlisko: Vrakuňa, Bratislava

Re: Navsteva 11-2005

Príspevok od používateľa Pavel »

laomedon napísal:Navsteva 11-2005 Tak taky vyber ryb som este nevidel a take extreme ze my aj sanka padla, polmetrove stvorzubce a dokonca aj ta najvzacnejsia rybka s obalky knihy toho ceskeho autora Fauna a Flora mora ??? presne si to nepamatam ale je to ten Sea Dragon - vraj najdrahsia ryba do reefu. Fakt mali ryby ake som nikde inde nevidel. nemal som so sebou fotak ale buducu nedel tam pojdem este raz a skusim to tam pofotit. Korale moc neamli ale ryby tie ano.
Phycodurus eques, cena cez 10 000 USD, mimoriadne zlozity na odchov, v zajati prijima len krevety Mysidopsis bahia, u nas prakticky nezohnatelne, v zahranici vsak je mozne zohnat cca. 1000 kusove nasady na krmenie a dalsi odchov - nutnost pre majitela tohto dracika

tiez sa mi ta ryba strasne pacila, ale ked som zistil co je zac, tak som prestal snivat :?
Používateľov profilový obrázok
laomedon
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 1975
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 16:31
Bydlisko: Badín
Kontaktovať používateľa:

Navsteva 15.01.2005

Príspevok od používateľa laomedon »

tak bol som minulý výkend opäť v Londýne mal som 15 minút v centre tak som tam opäť odskočil a niečo som aj pofotil :-(opäť len mobilom ale dá sa.

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok
Ak chcete mat niečo urobené poriadne, urobte si to sami. Napoleon Bonaparte
http://www.reef.sk/viewtopic.php?t=889
Používateľov profilový obrázok
Alda
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 153
Dátum registrácie: 23 Nov 2005 10:34
Bydlisko: Jižní 1971, Hranice, ČR

Príspevok od používateľa Alda »

Řasovník (Phycodurus eques) je oblíbený živočich Hynka Dařbujána, ale není ta jeho cena tedy zde uvedená trochu přehnaná..??
rybka
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2429
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 07:04

Príspevok od používateľa rybka »

Slyšel jsem o jiné nabídce za 6.000 Euro, takže cena je reálná :cry:
Používateľov profilový obrázok
Alda
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 153
Dátum registrácie: 23 Nov 2005 10:34
Bydlisko: Jižní 1971, Hranice, ČR

Príspevok od používateľa Alda »

Za tu cenu ti ho musí japonci vyrobit k nerozeznání s doživotní zárukou :shock:
Napísať odpoveď

Návrat na "Iné"