Reefmarket.cz

No určite sú obchody aj inde, ak máte skúsenosti z nejakým napíšte nám o ňom/nich.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
amsi
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3519
Dátum registrácie: 08 Feb 2006 14:14
Bydlisko: Bohumín

Re: Reefmarket.cz

Príspevok od používateľa amsi »

Reefmarket.cz napísal: Tvoje příspěvky se netýkají tématu a pouze nesmyslně útočíš na náš eshop.
Téma je ..... název vlákna ne ? REFMARKET ..... ??? a když je to i eshop ? sorry ... je to k tématu.

Toto vlákno jste udělali mooooc brzo .... měli jste hodně číst ... aby jste věděli čím tady přispět a přinést něco všem mistrům světa :lol:
..... a za druhé (mé oblíbené) .... s eshopem přijít až bude konkurenceschopný.

Je to jako s některýma, kteří mají v plánu mořské akvarium .... ale až tak někdy ... možná někdy ... a tady už píšou a radí .... skoro denně.
vlčák
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 791
Dátum registrácie: 24 Mar 2008 21:16
Bydlisko: praha

Re: Reefmarket.cz

Príspevok od používateľa vlčák »

Vždyť snad ani nemá cenu na ty žvásty reagovat.staci projet dil 1. Je tu snad někdo kdo si rozdělává vodu na týdny dopředu a jeste ji celou dobu nechává stát bez míchání. Hahaha. Ony ty přeložené žvásty jsou 7 let staré.skoda příspěvku chemiků kteří nám tady vysvětlovali proč a jak dlouho míchat,závislost Kh na době míchání,atd.pak přijde někdo a vrhne to tu o léta zpět.FUJ
Používateľov profilový obrázok
MRysan
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1275
Dátum registrácie: 11 Nov 2013 06:18
Bydlisko: Čáslav

Re: Reefmarket.cz

Príspevok od používateľa MRysan »

kašlete na články hoši, nabídněte výrobky trvale o 10% levněji než ostatní a jste ve hře. Za ty překlady vám nikdo vděčný nebude a i když ano, tak si pak stejně nakoupí tam kde to bude výhodnější.
LPS/SOFT 300l
Používateľov profilový obrázok
andy
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 687
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 22:43
Bydlisko: Holíč

Re: Reefmarket.cz

Príspevok od používateľa andy »

Beriem že toto nie je úplne najštastnejšia forma zviditelnenia sa a komunikácie zo zákazníkom, ale každý nejako začínal, že ano, ale omly sú prípustné.
Cca takto za rok bude snáď reef.sk dúfam sláviť 10-tiny.
Chcem tým povedať to že celý ten čas portálom nastavené podmienky donorov sú nastavené rovnako.
Ale donor tohto fóra, žije vďaka všetkým kupujúcim užívteľom tohto fóra. Tu vyvstáva otázka, kto je vlastne potom donorom - web-shop, alebo užívatelia tohto fóra?

Vyjma výnimiek, ktorý sponzor tohto fóra poskytuje nadštanartné služby ako napr. zakúpim si tovar v hodnote xxx,-Eur, a on ma mailom pre istotu kontaktuje ako som s tovarom spokojný a v čom mi môže byť nápomocný ... .
Neskutočné ... , preto ak má tento portál posúvať sa dopredu a nie stagnovať, mali by si vstúpiť do svedomia aj lokálni predajci, v opačnom prípade tu v teritóriu CZ/SK už nikto nič nekúpi.
Nech toto naši milí predajcovia neberú ako otvorený list, ale doba sa mení a ´odrbávať večne sa nedá´.
> meriam spektrá svetelných zdrojov a optimalizujem LED osvetlenia <
Traverza
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 166
Dátum registrácie: 19 Jan 2012 18:49
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa Traverza »

Spis bych videl problem v celkove odbornosti. Zacatecnik hlavne potrebuje radu a reseni kdyz ma problem! A obrati se nejprve na sveho prodejce. Nu a ten ma nastudovano roky stare clanky co prekladal? Nebo mu rekne hele ja jen prodavam najdi si to na internetu?
Používateľov profilový obrázok
andy
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 687
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 22:43
Bydlisko: Holíč

Re: Reefmarket.cz

Príspevok od používateľa andy »

Dneska má spotrebitel v EU vysoké privilégiá ... , horšie je to s odbornou zdatnosťou :twisted: .
> meriam spektrá svetelných zdrojov a optimalizujem LED osvetlenia <
lukelukeluke
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 10 Dec 2010 00:35
Bydlisko: brno

Re: Reefmarket.cz

Príspevok od používateľa lukelukeluke »

Reefmarket.cz napísal:Tohle nejsou reklamní články, ale informace pro lidi, kteří s mořem začínají. A jesti se jedná o nějakou poznámku na sůl, kterou máme v nabídce, tak se stačí podívat na zahraniční nádrže, které v docela velkém množství na téhle soli jedou :wink:

Mama pocit že je tady někdo kok.. dám vam tedy jednoduchou toázku :
zajímá mne jaké ma vaše sůl složení a jestli ji někdo používa a je schopen říct jak na to AQ reaguje jestli něco prodáváte ŠULI.. tak mi k tomu dej informace a neříkej tak si to najdi
Používateľov profilový obrázok
amsi
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3519
Dátum registrácie: 08 Feb 2006 14:14
Bydlisko: Bohumín

Re: Reefmarket.cz

Príspevok od používateľa amsi »

K soli ......... je to china a ty odkazy jsou na vyrobce a na polskeho distributora .... a pani z Reefmarketu si mysli ze tito si na ni napisou neco spatneho (kdyz ji prodavaj) .... ;-)
Mimochodem .... v Polsku ji maji jako .... NIC MOC , slusne receno (ptal jsem se prodejcu)
Jo prodaji ji nejakym zacatecnikum a pro ryby ....
Mam pocit ze takhle berou i tento nas spolek ... reef.sk ... a proto i ty clanky a v podstate i hned prvotni osloveni .... VAZENI DISKUTERI .... ;-) mi prijde ze nas berou jen jako ty co jen kecaji a vubec nic o tom nevi ... a ze nas pouci svymi odbornymi clanky.
A kdyz jsem DISKUTER .... a diskutuju ... tak mi napisou ze uz nemam nic psat ....

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk 2
aquain
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1149
Dátum registrácie: 17 Apr 2006 12:45
Bydlisko: PRAHA

Re: Reefmarket.cz

Príspevok od používateľa aquain »

Ale jak vy všichni, co dáváte rady začátečníkům zde na foru víte, že vaše jsou ty správné ?
Používateľov profilový obrázok
amsi
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3519
Dátum registrácie: 08 Feb 2006 14:14
Bydlisko: Bohumín

Re: Reefmarket.cz

Príspevok od používateľa amsi »

osobně radím max to co jsem vyzkoušel a co nějak funguje ... u mě :-)
Ale já jsem jen amatér ... a kdo mi věří .. tak věří. U prodejce bych čekal ,že o tom něco ví ... když to prodává. Věřím že i Ty bys mi snad poradil .. :-D (ne že bys nevěděl ,ale jestli bys chtěl ? )
aquain
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1149
Dátum registrácie: 17 Apr 2006 12:45
Bydlisko: PRAHA

Re: Reefmarket.cz

Príspevok od používateľa aquain »

Ty jsi vyjímka .Ale protože jsi nikdy neposlouchal rady zkušených :roll: prošel jsi si všemi průsery co existují. Ty už radit samozřejmě máš právo :wink:
Naposledy upravil/-a aquain v 17 Nov 2014 11:56, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
amsi
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3519
Dátum registrácie: 08 Feb 2006 14:14
Bydlisko: Bohumín

Re: Reefmarket.cz

Príspevok od používateľa amsi »

:mrgreen: :lol: :D jj beru (to že jsem moc neposlouchal.... někdy, i když .... někdy jsem poslouchal vice lidí najednou)
Reefmarket.cz
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 09 Sep 2014 07:32
Bydlisko: Brno - Královo pole

Re: Reefmarket.cz

Príspevok od používateľa Reefmarket.cz »

Nový článek: Jak založit mořské korálové akvárium
http://reefmarket.cz/clanky/jak-zalozit ... e-akvarium
Používateľov profilový obrázok
cooffe
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 233
Dátum registrácie: 20 Jún 2013 21:00
Bydlisko: Praha 9 Střížkov
Kontaktovať používateľa:

Re: Reefmarket.cz

Príspevok od používateľa cooffe »

dlouho jsem váhal,zda sem příspěvek dát,nebo ne-proboha po přečtení toho článku mám husinu-lituju nováčky,který se toho budou držet a je vidět,že nikdo z reefmarketu nemá ani páru o moři-má někdo z vás vůbec mořský akvárko??můžete mi vysvětlit,proč v článku nedoporučujete používat živý písek?proč by měla být v záběhu měněna voda,když tady všem nováčkům radíme 4-6 týdnů neměnit vodu a jen doplnovat odpar?další kapitoly článku(jako přidání korálů a živočichů)raději už komentovat nebudu :roll: :roll:
IM Nuvo mini 38G+Kessil
Reefmarket.cz
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 09 Sep 2014 07:32
Bydlisko: Brno - Královo pole

Re: Reefmarket.cz

Príspevok od používateľa Reefmarket.cz »

Psal to překladatel. Jestli máte někdo chuť, napište tady v odrážkách všechny chyby a necháme mu to opravit.
Zamknuté

Návrat na "Iné"