Online nakup života

Webstránky kde sa dá nakupovať ONLINE a nemajúproeblém so zaslaním na Slovensko

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

230mark
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 26 Apr 2012 20:30
Bydlisko: Humenne

Online nakup života

Príspevok od používateľa 230mark »

Mozno hlupa otazka, ale nejako sa k tomu neviem dopracovat. Plánujem morské akva (ako inak :lol: ), o technike, vode, atd. som si tu uz dost prečítal, ale nie je mi uplne jasné, ako sa dostanen k zivotu. Kedze byvam na vychodnom konci republiky, tu sa takmer ziadna akvaristika nevenuje moru. Preto sa chcem opýtať ako je to s online predajom, ked si online objednám taku rybu, ako sa ku mne dostane, a ci to vôbec ide?  A ako to je vlastne v tomto smere s koralmi?
kubko82
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 389
Dátum registrácie: 03 Nov 2011 12:00
Bydlisko: Prievidza

Re: Online nakup života

Príspevok od používateľa kubko82 »

Väčšina predajcov chodi na údržby po celom Slovensku.Ked sa s nimi dohodnes určite ti donesú čo budeš potrebovať.Alebo si sem tam spraviť výlet a nakúpiť toho viac.
Reef 500 litrov.
230mark
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 26 Apr 2012 20:30
Bydlisko: Humenne

Re: Online nakup života

Príspevok od používateľa 230mark »

A čo sa týka koralov? Prežijú cestu poštou od chovateľov napr. z Čiech alebo ešte ďalej?
Používateľov profilový obrázok
Lukáš
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2165
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 22:55
Bydlisko: Bratislava

Re: Online nakup života

Príspevok od používateľa Lukáš »

Dostane sa k Tebe kurierskou sluzbou ako overnight shipping. To sa v ramci EU pohybuje v cenovom rozpati cca 40-60 Eur za box. Cim vzdialenejsi je predajca a cim dlhsie trva preprava, tym su vacsie rizika neuspechu. Aklimatizovat take ryby treba uz serioznejsie, nestaci vyrovnat teplotu a vyliat zo sacku....
Napísať odpoveď

Návrat na "Online e-Shop"