reefshops.com

Webstránky kde sa dá nakupovať ONLINE a nemajúproeblém so zaslaním na Slovensko

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
Ondrej Tlach
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 463
Dátum registrácie: 27 Aug 2007 21:28
Bydlisko: Edmonton, AB

Príspevok od používateľa Ondrej Tlach »

no ja som po gajdusovom videu s pumpami uvazoval o ich kupe ale pri cene pump s kontrolerom 120$ si ziadal za postovne 50$ a to je kus moc ......
www.MyAnimalsWorld.com
180Gal SPS Dominated Reef, AquaMarine SIS-1000, Deltec PF601s, 3x MP40WES, 4x54W T5 Giesemann Pure Actinic & Actinic Plus, 3x250W MH eBay Artemis 20k
Používateľov profilový obrázok
JRx
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1303
Dátum registrácie: 13 Apr 2007 11:12
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa JRx »

...moja skusenost, na 3dotazy ziadna odpoved.
po tyzdni furt nemam track cislo,
troska inac si ja predstavujem biznis na urovni.
800L aqa 300L filter,
300L karantena, 240L zalozna nadrzka pre pripady nudze
Používateľov profilový obrázok
gajduso
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 679
Dátum registrácie: 27 Jan 2006 22:17
Bydlisko: Piestany
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa gajduso »

to som prekvapeny , ja som s nim telefonoval asi 10krat Juro ti to moze potvrdit, vzdy vybavil vsetko co slubil, track cislo neni ked je doprava najlacnejsia, dokonca aj reklamaciu vybavil a poslal znova a vsetko bez poplatkov, velmi seriozny obchodnik, mozem vrelo doporucit.
vzdy sa ozval hned ako mohol , nikdy sa nezatajoval animked som reklamoval, dokonca aj darcek poslal, mozno je problem v tom ze si ho zle kontaktoval.
majomajkl
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 11 Jún 2007 11:56
Bydlisko: TT - TV

Príspevok od používateľa majomajkl »

JRx napísal:...moja skusenost, na 3dotazy ziadna odpoved.
po tyzdni furt nemam track cislo,
troska inac si ja predstavujem biznis na urovni.
Moja skúsenosť - celkom 3 objednávky - posledná/ cca 620 USD /už išla cez colnicu - našťastie len DPH - važilo to 12 kg. Jediné negatívum - že ten čo balil čerpadla , nerozoznal elektroredukcie na zástrčky - tie čo pribalil - nepasujú na naše zásuvky. Ináč s Davidom komunikácia na úrovni - reaguje na email v ktorúkoľvek dennú alebo nočnú dobu - do 2 hodín. - telefonicky hneď.
Na pridelenie track čísla musíš aj niečo z shopu objednať :-) - nie len dotazy posielať . Netreba zabudnúť, že je to veľkosklad - a tak aj funguje, všetka česť - že reaguje aj na párdolárové komodity ktoré sú zasielateľné v obálkach, ako listové zásielky - v tom prípade to nejde cez colnicu - ale priamo poštou domov.
Používateľov profilový obrázok
gajduso
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 679
Dátum registrácie: 27 Jan 2006 22:17
Bydlisko: Piestany
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa gajduso »

presne tak , ako hovoris, presne tak to aj je, seriozny komunikacia absolutne bez problemov, ak sa vyskytne problem okamzite ho riesi a este posle aj darcek ako ospravedlnenie, (napriklad HQI vybojku) vrelo doporucujem , ja som maximalne spokojny, napriklad ja konkretne som s nim dohodol lacnejsiu dopravu a bez problemov sme sa dohodli, spravil vsetko aby sme nemuseli platit DPH ani clo atd. zatial najlepsia skusenost s E-shopom.
pripajam sa a so vsetkym suhlasim s majomajkl :wink:
Používateľov profilový obrázok
windman
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 17 Júl 2007 11:45
Bydlisko: Bratislava - Petrzalka

Príspevok od používateľa windman »

ja som objednal dost veci, zaplatil a na druhy den ma cakal mail, ze mnou vybrane svietidlo sa uz nevyraba, a ponukol mi /drahsiu/ nahradu s tym, ze nemusim nic doplacat, len treba pockat tyzden, kym ho bude mat. Vcera vecer som sa /po tyzdni/opytal ako to vyzera a dnes napisal, ze dnes to posle a neskor napise track number, takze ja som zatial spokojny, len dufam, ze nebudem platit dph.
Používateľov profilový obrázok
JRx
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1303
Dátum registrácie: 13 Apr 2007 11:12
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa JRx »

uz som dostal odpoved ze mam cakat 2-4tyzdne.
ze to nieje na sklade, tak pockam, no....

j.
800L aqa 300L filter,
300L karantena, 240L zalozna nadrzka pre pripady nudze
Používateľov profilový obrázok
Zdenek
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 405
Dátum registrácie: 09 Dec 2005 11:27
Bydlisko: Velké Meziříčí

Príspevok od používateľa Zdenek »

Zaujali mě tyhle čerpadla BOYU WM-3 WAVE Maker, neobjednávali jste si je někdo, nebo nemáte někdo s podobným výrobkem zkušenost.
A ještě jedna věc, nebude někdo z vás něco objednávat např. někdo z Vysočiny? 8)
Používateľov profilový obrázok
doomick
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 25 Dec 2005 09:57
Bydlisko: Šenov, ČR

Príspevok od používateľa doomick »

moguai napísal:Během týdne dorazí balík na českou poštu, tnt nebo dhl to nepřebírá.No a pak vás vyzve pošta o převzetí zásilky bez poplatkůVše jste již zaplatili.Clo je vyřešeno elegantně .... gift.
Tak mi taky dorazil balík s BOYU WM-3 WAVE Maker, teda nedorazilo to domů, ale na celnici do Prahy. A i přesto že bylo na deklaraci napsáno "GIFT" po mně celníci chtějí clo. Rukou celníka bylo na ofocené celní deklaraci napsáno "vzduchovací motorky pro rybky, clo 22 $." Tak teď nevím jak dál abych to nemusel platit, i když o zas tak hodně peněz nejde, ale každá Koruna dobrá.
Dano
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 17 Nov 2006 20:00
Bydlisko: Šamorín

Príspevok od používateľa Dano »

Skus to ako ja a gajduso. Prid na colnicu, tvar sa zufale, si tam prvy krat a si z dediny, v nicom sa nevyznas atd. Co je uvedene ako adresa odosielatela? My sme tam mali sukromnu adresu a tvrdili sme, ze nam to poslal spoluziak, ktory tu studuje na vš. Ja pred uradnikmi vzdy hrajem blbca a zabera to, navyse sa ani moc snazit nemusim. :lol:
Dano
Používateľov profilový obrázok
vik_33
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3073
Dátum registrácie: 07 Feb 2007 10:10
Bydlisko: Ústí nad Labem
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa vik_33 »

doomick napísal:
moguai napísal:Během týdne dorazí balík na českou poštu, tnt nebo dhl to nepřebírá.No a pak vás vyzve pošta o převzetí zásilky bez poplatkůVše jste již zaplatili.Clo je vyřešeno elegantně .... gift.
.... celníci chtějí clo....
Když dorazil balík do Prahy na celnici, tak mě vyzvali, abych upřesnil co je v zásilce. Poslal jsem jim e-mailem prohlášení že se nejedná o obchodní dovoz a že jde o věci pro soukromé použití - v mém případě osvětlení AQ. K tomu jsem přidal objednávku a účet z paypal. Zásilka byla zproštěna cla a při převzetí jsem jen doplatil DPH. Toť vsjo :)
Jen malá vizitka práce - balík dorazil do Prahy do týdne po objednání a zaplacení. A pak to z Prahy do UL trvalo dalších 14 dní :(
350l mixed reef
Obrázok
Malé moře na Labi I
Malé moře na Labi II
vikovo.czObrázok
Jestli Ti chybí odvaha začít,už jsi se vzdal
Používateľov profilový obrázok
doomick
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 25 Dec 2005 09:57
Bydlisko: Šenov, ČR

Príspevok od používateľa doomick »

Díky za info. Poslal jsem na celnici čestné prohlášení a fakturu na 0$ o kterou jsem poprosil Ziveie Xuieho :) , když gift tak gift, použil jsem Danovu fintu se spolužákem z VŠ. :-) Teď už jenom počkat 14 dnů na dalekou cestu po ČR a "vzduchovací motorky" můžou rozhýbávat vodu.
Používateľov profilový obrázok
shark
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1924
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:26
Bydlisko: Hněvotín

Príspevok od používateľa shark »

já zatim neměl jedinou komplikaci :) a to už jsem od nich bral několikrát.Snad to i vydrží
shulg
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 29 Dec 2008 10:21

Príspevok od používateľa shulg »

Ked to objednavam a platim cez paypal, mena sa automaticky prepocita?
Používateľov profilový obrázok
OndraM
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 12 Sep 2008 16:48
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa OndraM »

jj, automaticky se přepočítá, dej si ale pozor v jaké měně platíš. Jde o to, že je dobrý podívat se na paypalu na aktuální kurzy měn, na reefshops se dá platit nejen dolarem, ale i eurem, librou ... . Přímo na paypalu můžeš vidět aktuální kurzy, takže když si to pak objednáš například v librách a ne v dolarech, tak ušetříš třeba i pár stovek, záleží za kolik toho objednáváš.
Napísať odpoveď

Návrat na "Online e-Shop"