www.aliexpress.com/

Webstránky kde sa dá nakupovať ONLINE a nemajúproeblém so zaslaním na Slovensko

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
Donkezz
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 334
Dátum registrácie: 02 Dec 2014 23:55
Bydlisko: Orava

www.aliexpress.com/

Príspevok od používateľa Donkezz »

Ahojte prikladam aj tento obchod je znamy ale nevidim ho tu napisany tak len pre info:

http://www.aliexpress.com/


A len tak pre info co hovorite na toto svetlo, ci sa neoplati kupovat z chiny ? Je tam tiez actinic blue ale ci to bude take iste ako ATI actinic blue to neviem neskusal niekto ?
http://www.aliexpress.com/item/ODYSSEA- ... 68433.html
1. Soft coral Akva (PREDANE)
2. Akva MTS REEF
Akvarium v kancelarii 330l, SPS
Filtracia: Siporax 2l, Zeolit 1l, Uhlie 1/2l, Silicarbon 200g, Odpenovac BM NAC7, Kalc. reaktor, Doplnanie prvkov Arka Vida GT4(Grotech ABCM)
Osvetlenie: LED made by JRX
Používateľov profilový obrázok
JirkaS
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 484
Dátum registrácie: 06 Júl 2013 07:02
Bydlisko: Žamberk

Re: www.aliexpress.com/

Príspevok od používateľa JirkaS »

No několikrát jsem tam kupoval nějaké věci nejen na akva a ze své zkušenosti mohu jen dodat to, že je s nimi někdy lepší domluva než s leckterým českým obchodníkem. Problém je akorát ten, že když to Česká pošta náhodou namátkově rozbalí (což dělá docela často ), tak doměří nesmyslné celní poplatky a daň. V cíli to pak vyjde o něco dráž.
Vše chodí perfektně zabalené a neponičené. 8)
Používateľov profilový obrázok
Donkezz
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 334
Dátum registrácie: 02 Dec 2014 23:55
Bydlisko: Orava

Re: www.aliexpress.com/

Príspevok od používateľa Donkezz »

Jj to poznam s chiny som objednal veci dokopy asi za 8-10 tis. eur :D za tie roky ... svetlo prislo v pohode v 10% stave na fakturu napisali o 100 eur nizsiu sumu cize som musel doplatit so vsetkym aj s postovnym kurierom clo a dph 50 eur cize celkom v pohode. U nas za tu cenu mam iba rampu bez ziariviek.

Uvidime ako to bude v akva zatial nemam ani sajnu ako vysoko a ako dlho svietit tou HQI vybojkou. A kedze je v strede ci spravit utes tak ze bude na pravo aj v lavo a v strede bude svietit ta HQI.

Uvidim :)
1. Soft coral Akva (PREDANE)
2. Akva MTS REEF
Akvarium v kancelarii 330l, SPS
Filtracia: Siporax 2l, Zeolit 1l, Uhlie 1/2l, Silicarbon 200g, Odpenovac BM NAC7, Kalc. reaktor, Doplnanie prvkov Arka Vida GT4(Grotech ABCM)
Osvetlenie: LED made by JRX
Používateľov profilový obrázok
JirkaS
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 484
Dátum registrácie: 06 Júl 2013 07:02
Bydlisko: Žamberk

Re: www.aliexpress.com/

Príspevok od používateľa JirkaS »

No nevím, HQI jsem nikdy nepoužíval a ani nepoužiju. Spotřeba je velká. Jsem věrnej LED, ale nevím s tím útesem. Podle mě tu HQI chceš kvůli korálům ne? Svítit HQI zbůhdarma na dno je docela škoda.
Napísať odpoveď

Návrat na "Online e-Shop"