Nova E. quadricolor

Diskusie o sasankách a príbuzných

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
plaster
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 306
Dátum registrácie: 20 Aug 2006 08:37
Bydlisko: Badín

Príspevok od používateľa plaster »

jasne, ze by sa dal, len ked tie potvory su tak uchytene, ze ich neviem dostat von z aq. Uz som sa o to pokusal no neuspesne. Ak by sa nahodou zacali po aq. presuvat tak ich vytiahnem von a dam ti vediet
Pokus o REEF ...
Používateľov profilový obrázok
robocop
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 240
Dátum registrácie: 27 Sep 2006 19:53
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa robocop »

Tak už aj ja sa môžem pochváliť prírastkom od mojej quadricolorky :) ! Z jednej mám dve a darí sa im celkom dobre. Len jedna z nich zaliezla za kameň, tak sa ju pokusim prúdom vody odtiaľ vyhnať. Ak by mal niekto záujem čo sa týka literatúry o sasankách, mám nejakú stiahnutú v elektronickej forme(PDF formáte) ale je iba v nemčine.
Robo
500l SPS a LPS reef
Používateľov profilový obrázok
u2
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 06 Okt 2007 18:25
Bydlisko: Frýdek-Místek

Príspevok od používateľa u2 »

robocop napísal:Tak už aj ja sa môžem pochváliť prírastkom od mojej quadricolorky :) ! Z jednej mám dve a darí sa im celkom dobre. Len jedna z nich zaliezla za kameň, tak sa ju pokusim prúdom vody odtiaľ vyhnať. Ak by mal niekto záujem čo sa týka literatúry o sasankách, mám nejakú stiahnutú v elektronickej forme(PDF formáte) ale je iba v nemčine.
Robo
tak to je supr.. a za jak dlouho se ti rozdvojila?? jak dlouho si ji mel v akva??
Používateľov profilový obrázok
BOBR
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 12 Júl 2007 13:59

Príspevok od používateľa BOBR »

Tak jsem si přinels včera do meho aq tuto sasanečku . Tak se paradne- při vkladani přichytla , žadne problémy jako minule jak jsem mel problm s přichycenim . Mám pocit že musela byt asi ,,vadná ´´ Už má snahu se i nafukovat ,,, Už jen čekam kdy muj Clarki do ní pujde . zatím se jí vyhyba velikym obloukem jakoby měl z ní strach :? . Myslite že do ni vleze ??? :wink:
Používateľov profilový obrázok
moguai
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 924
Dátum registrácie: 18 Dec 2006 11:15
Bydlisko: Spomyšl

Príspevok od používateľa moguai »

BOBR napísal:Tak jsem si přinels včera do meho aq tuto sasanečku . Tak se paradne- při vkladani přichytla , žadne problémy jako minule jak jsem mel problm s přichycenim . Mám pocit že musela byt asi ,,vadná ´´ Už má snahu se i nafukovat ,,, Už jen čekam kdy muj Clarki do ní pujde . zatím se jí vyhyba velikym obloukem jakoby měl z ní strach :? . Myslite že do ni vleze ??? :wink:
Bylo to tady několikrát psané,možná i přímo tobě.Dej těm rybám a sasaně čas.Tam neexistuje přitažlivost jak u pólu magnetu.I když moje perculy vlezly do hadonky okamžitě :wink:
Používateľov profilový obrázok
BOBR
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 12 Júl 2007 13:59

Príspevok od používateľa BOBR »

JO JO . :P . Vpohodě . Jako mě to nevadi že neni na svem miste jem me zajima za jak dlouho se vam do ni nastehoval :) .
Napísať odpoveď

Návrat na "Sasanky"