Linckia Laevigata

Ježkovia, Hviezdice a pod.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
Ivo
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 09 Mar 2006 09:10
Bydlisko: Praha

Príspevok od používateľa Ivo »

Možná sehnat svěcenou,osolit jí ,upravit KH a jestli jí ani svěcená voda nepomůža :lol: ,tak :( ..... :lol:
Moři zdar a nám všem taky.
Používateľov profilový obrázok
miki
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 351
Dátum registrácie: 06 Feb 2006 12:09
Bydlisko: KOŠICE
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa miki »

ked este stihnem tak skusim amputacie.
500L
Používateľov profilový obrázok
miki
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 351
Dátum registrácie: 06 Feb 2006 12:09
Bydlisko: KOŠICE
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa miki »

urbil som rez jedneho ramena. skoda ze uz bolo take kratke asi som mal skusit skor. rozpad zacina zasahovat stred. rez zatial vyzera lepsie ako ostatne ramena
500L
Používateľov profilový obrázok
miki
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 351
Dátum registrácie: 06 Feb 2006 12:09
Bydlisko: KOŠICE
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa miki »

takze sa zachrana ukoncila :cry:.
tento rez ju nezachranil. keby som bol rezal skor - kym bolo z coho aspon by sme vedeli ci sa oplati takto zachranovat alebo nie.
500L
Používateľov profilový obrázok
Ivo
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 09 Mar 2006 09:10
Bydlisko: Praha

Príspevok od používateľa Ivo »

No prostředí,kde její problém začal,nebude asi nejlepší k jeho odstranění.Mně,když se něco pokaká,tak se snažím toto prostředí změnit,čili přemístit maroda jinam.A tím zvýším jeho šance :) Většinou ne o moc :cry: ,ale zvýším :lol:
Moři zdar a nám všem taky.
Používateľov profilový obrázok
Lukáš
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2165
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 22:55
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Lukáš »

Nie kazdy ma na letenku do Indonezie kvoli zachrane Linckie. A plus riziko pasovania. :lol: Tomuto druhu (rodu) sa jednoducho v AQ nedari, skor len vynimocne. Teda rozumne je si ich nekupovat. Ak si ju uz niekto kupi musi vediet co si kupuje (nestaci v predajni nadobudnuty poznatok:"pekna modra hviezdica vhodna do reefu") a mal by mat vytvorene vhodne podmienky.
Používateľov profilový obrázok
shark
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1924
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:26
Bydlisko: Hněvotín

Príspevok od používateľa shark »

škoda jí :cry: .Mno ale tady by se měli zamyslet hlavně obchodníci :!: co a komu a hlavně s jakými informacemi prodat.Nejde jen o tyhle hvězdice ,ale těch poměrně dost náročných živočichů které si průměrný mořský akvarista může dovolit jen finančně je mnoho.Tak pánové pokud obchod tak hlavně s citem a rozumem :wink:

jinak nedávno jsem také u jednoho slyšel cituji:"nechcete nějaké koníky? jsou do reefu vhodní a mám je momentálně za dobrou cenu"

Přátelé tak :wink: bacha na to
Používateľov profilový obrázok
Ivo
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 09 Mar 2006 09:10
Bydlisko: Praha

Príspevok od používateľa Ivo »

No to je fakt.Asi před měsícem jsem v Praze viděl prodávat korýše Hymenocera picta jak hezky sedí na hvězdici.Hezkej byl...ale :? Ale zase na druhou stranu chápu prodejce,kterýmu to přišlo v dodávce .....přece to nespláchne.A málokdo udělá ,že řekne,ano,chov velmi,velmi obtížný,byl by to skoro zázrak,kdyby se vám podařil....tak vám dám oba za 300..Jednou jsem chtěl takhle koupit Lilijici,chtěl jsem si jí vlastně doma prohlédnout .Vím samozřejmě že by neměla šanci,ale mám nějaké devonské zkamenělé,tak jsem si jí chtěl zakoupit....hodil jsem řeč ohledně obtížnosti,skoro nemožnosti chovu,takže prodejce věděl,že něco vím....ale cena byla i tak 1000 Kč,tak jsem už zájem dál neprojevoval...dva týdny později se v nádrži povalovaly zbytky z ramen :? Holt se musíme sem tam držet na uzdě ,vzít rozum do hrsti a nechtít vše,i když každý z nás určitě zná ten tah :lol: Jak říká jeden můj bohatý kamarád:"Mít na to a nechtít" :wink:
Moři zdar a nám všem taky.
Používateľov profilový obrázok
Franky
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 715
Dátum registrácie: 18 Jan 2007 20:30
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa Franky »

http://www.akvarko.cz/akvarium.php?nadrz=1514
to je moja linkcia multiflora(asi) mam ju v aq asi 3 mesiace a je v pohode obcas sa na par tyzdnov niekam zasije ale potom opat vyjde
vysla ma 150 sk :lol:
kubko82
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 389
Dátum registrácie: 03 Nov 2011 12:00
Bydlisko: Prievidza

Re: Linckia Laevigata

Príspevok od používateľa kubko82 »

Zdravim.Ako postupil chov tejto hviezdice po rokoch??Ma ju niekto v akva dlhodobo??Predajcovia ju maju v ponuke dost casto.Tak ma to laka.
Reef 500 litrov.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostnokožce"