Moje první nádrž - 100 l

Ukážte aké krásne alebo zaujímave nádrže máte práve vy. Nezabudnite že je lepšie raz vidieť ako 100 krát počuť.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

vlčák
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 791
Dátum registrácie: 24 Mar 2008 21:16
Bydlisko: praha

Re: Moje první nádrž - 100 l

Príspevok od používateľa vlčák »

a ještě se zeptám - vasi to nízké pH něčemu? :) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

me ne. ja mam v holandskem 6,5 a sem spokojenej pane jiriku :mrgreen:
kominík
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2298
Dátum registrácie: 03 Dec 2006 15:15
Bydlisko: Rybí-Nový Jičín

Re: Moje první nádrž - 100 l

Príspevok od používateľa kominík »

myslíš ty frajery,kteří potom řeší no3 50 a po4 1 a neví co s tím ,anebo to pak řeší v sekci prodej protože se na tu žumpu nedá dívat? Taky dlouhodobě ! :evil:
Trochu se divím,že takovou ptákovinu píšeš zrovna ty,,čekal jsem to od jiných kapacit :(
Používateľov profilový obrázok
tragett
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2587
Dátum registrácie: 30 Nov 2011 22:28
Bydlisko: Libušín u Kladna
Kontaktovať používateľa:

Moje první nádrž - 100 l

Príspevok od používateľa tragett »

Pavle osobně sem se nedávno bavil s člověkem, který je i zde velmi známý a permanentně má pH pod 8 bez problémů. Je to jeden z prodejců... Pokud se mu tedy dá věřit :-) Svým dotazem jsem chtěl "vyprovokovat" někoho aby napsal, co vlastně nízké pH může způsobit. Samozřejmě sem nikoho nenabadal, aby tak nízké pH držel a už vůbec nezpochybnuji, ze to není problém! Osobně bych takhle nízké pH taky nedržel a zvedal. Upravil jsem původní příspěvek ve smyslu, že dlouhodobě takové pH nikoliv není problém, ale nemusí nutně být...

Nemáme přeci jen terčovce.


Sent from my iPhone using Tapatalk
GSM, WhatsApp: 721 889 434
Email: jirka.mayrich@seznam.cz
FB: Jirka Mayrich

Moje nádrž: Libušínský jedenapůlkubík
KarelH
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 04 Dec 2016 12:22

Re: Moje první nádrž - 100 l

Príspevok od používateľa KarelH »

Sice se ta diskuze zvrhla někam jinam, ale jen chci informovat že to PH se mi podařilo docela dobře stabilizovat malým refugiem (tedy spíš řasou) kterou jsem dal do custom caddy od innovative marine a vložil do jednoho z přepadů. Svítím jí 24/7 a PH se mi stabilizovalo i v noci kolem 8,1 + - 0,1.
KarelH
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 04 Dec 2016 12:22

Re: Moje první nádrž - 100 l

Príspevok od používateľa KarelH »

Kdyby někdo potřeboval informaci, tak jsem zapojil do toho mého mini AQ nový skimmer Reef Octopus 100 HOB a koukám, že ten původní od IM skimoval tak z 50%. Barva té odpadní vody je naprosto jiná. Skimmer pasuje v pohodě do IM Nuvo Nano 24
KarelH
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 04 Dec 2016 12:22

Re: Moje první nádrž - 100 l

Príspevok od používateľa KarelH »

Tak po delší době bych rád přidal update mojí nádrže. Po vytečení mého původního AQ (rozlepilo se) jsem vzal o něco málo větčí (30g) a znova vše postavil. Pořídil nová světla (AI Prime HD) a začal dávkovat pomocí čerpadel. Zatím stále frčím na NOPOXu a funguje to výborně. Přikládám foto.
Prílohy
AQ_wide.jpg
Napísať odpoveď

Návrat na "Vaše nádrže"