Danov rifik

Ukážte aké krásne alebo zaujímave nádrže máte práve vy. Nezabudnite že je lepšie raz vidieť ako 100 krát počuť.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Dano
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 17 Nov 2006 20:00
Bydlisko: Šamorín

Re: Danov rifik

Príspevok od používateľa Dano »

Velmi pekne dakujem Otovi za fotky. Aj mne sa pacia, tie moje riasy na nich akosi nevidno. Acanthastrea uz ma pod sebou dva kamene, davam jej na prelezenie dva mesiace. Potvora jedna, pred Otovim prichodom sa stiahla a pol hodiny po jeho odchode uz bola vytiahnuta. Ale uz mam dalsiu na rozkrmovanie, fesandu od Otika :lol:
Dano
Dano
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 17 Nov 2006 20:00
Bydlisko: Šamorín

Re: Danov rifik

Príspevok od používateľa Dano »

Tak mam za sebou dalsiu dovolenku a zopar horucich dni. Investicia do chladenia sa vyplatila, ale bez havarky sa to opat neobislo. Par dni pred navratom dovolenky mi odpadol plavak z doplnania odparu, mam ho tam dost laidacky prichiteny. Voda vo vytlacnej komore klasla na par cm, cerpadlo bezalo naprazdno, vodu netlacilo, ale vdaka troske vody nezhorelo. Neviem ako dlho to tak slapalo, odhadom 24 hod. Chladenie v pohode schladilo vodu vo filtry, ale teplota v akvarku poskocila na 29.
Balinga mi dolieval sused, nechcel som ho zatazovat s rannym a vecernym dolievanim a tak som mu ,,predpisal,, jednu nizsiu davku. Aj vdaka tomu a asi aj vdaka odpadnutemu plavaku mu zakolisala chemia a KH padlo na 5,6.
Opatrne to dorovnavam a okrem zastaveneho rastu sps si to asi odnesie len porites, co by ma vsak sralo poriadne...
Dano
Napísať odpoveď

Návrat na "Vaše nádrže"