katastrofa

Ukážte aké krásne alebo zaujímave nádrže máte práve vy. Nezabudnite že je lepšie raz vidieť ako 100 krát počuť.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
Steedy
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1762
Dátum registrácie: 04 Sep 2007 08:00
Bydlisko: Ostrava

Re: katastrofa

Príspevok od používateľa Steedy »

Taky jsem mel nerezove srouby na tom, ale pravda ja mel reactor mimo akva :-)
Používateľov profilový obrázok
VF
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 580
Dátum registrácie: 22 Apr 2008 20:40
Bydlisko: Praha

Re: katastrofa

Príspevok od používateľa VF »

deliqent napísal:jj srouby jsou nerezove plastove jsem bohuzel nesehnal ale nemelo by to vadit. jinak ten muj new jet je stelovatelny takze v pohode a foto bude pridavat postupne jak se to bude dit a urcite se stavim hned jak to bude hotove tak prijedu a muzes se klidne i stavit ty se na to potom podivat
Pošli mi SS s adresou, pošlu Ti ty čtyři šrouby a matky. Jinak Ti to zkoroduje.
Zkušenost je nesdělitelná!!
deliqent
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 06 Jan 2009 21:43
Bydlisko: ostrava-poruba

Re: katastrofa

Príspevok od používateľa deliqent »

dneska pokrok prepad nalepeny vcera takze dneska posledni vycisteni, zadelana pruchodka pro odtok z prepadu a potrubi privedeno do filtru. (bohuzel akvarium muselo byt posunuto kousek za stojan kvuli diry v rohu ale nemelo by to vadit presahuje to 7 cm a vychazi vaha na asi 40g na cm2) natrena zadni stena latexem s modrym obarvenim. napusteno 52 l nove vody a 30 l stare vody,filtr na svojem miste jen jsem zjistil ze mi peletky propadavaji pres ten muj cednik a to jsem si myslel ze ty diry mam mainke ale bohuzel ne takze neco budu muset vymyslet bohuzel ty peletky maji temer stejny prumer jako ty diry v reaktoru. pro dnesek jsem asi skoncil takze tady jsou fotky
DSC02734.JPG
DSC02720.JPG
DSC02714.JPG
Používateľov profilový obrázok
Roman
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2391
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:13
Bydlisko: Bratislava, Bernolakovo

Re: katastrofa

Príspevok od používateľa Roman »

:shock: :shock: :shock: ty si nalepil prepad a este v ten den si napustal vodu ??? :shock: :shock: :shock:

riskujes... uz si dlho nemal plavajucu podlahu ??
desatoro fóra REEF.sk http://reef.sk/viewtopic.php?f=16&t=183
- necitujte celý príspevok pred vami
- fórum nie je chat
- ak si nie ste na 100% istí že viete čo robíte, neraďte druhým, môžete tým napáchať škodu
kominík
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2298
Dátum registrácie: 03 Dec 2006 15:15
Bydlisko: Rybí-Nový Jičín

Re: katastrofa

Príspevok od používateľa kominík »

[quote="deliqent"]dneska pokrok prepad nalepeny vcera takze dneska posledni vycisteni,



přepad byl nalepený den předem 8) ,ale o to mi nejde .Vrtal jsi asi jen jednu díru? Po zkušenostech přetečení po ucpání trubky když tam vletěla rybka mám raději dvě díry ,z toho jedna je se škrcením pro utišení přepadu a mám klid :)
deliqent
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 06 Jan 2009 21:43
Bydlisko: ostrava-poruba

Re: katastrofa

Príspevok od používateľa deliqent »

jo jo prepad byl nalepeny vcera ...

jinak ano jen jedna dira kvuli mista ja ani predtim nemel dve na vypusteni (byly tam dve ale na spad do filtru a druha na vytlak do akva ) kdyby se neco ucpalo, zatim mi ryby trubkama projeli az do filtru :D ale pro jistotu jsem tam dneska dal trubku kterou jsem narezal at se tam nedostane nic vetsiho
Používateľov profilový obrázok
lary
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 566
Dátum registrácie: 12 Mar 2008 23:59
Bydlisko: ČR. Město: Kadaň okr. Chomutov

Re: katastrofa

Príspevok od používateľa lary »

Tak to se stím nemažeš, já taky lepil přepážky ve fitraci mé nové nano nádrže a radši sem dva dny počkal.
deliqent
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 06 Jan 2009 21:43
Bydlisko: ostrava-poruba

Re: katastrofa

Príspevok od používateľa deliqent »

v pohode bylo mi receno (firmou co lepi akvarka) ze to staci ze to vytuhne do 24h a pak to uz nic nepropusti a od pritelkyne nano akvarko jsem lepil temer za provozu ,potom tu dam fotky, loni dostala odemne nano morske akvarko asi 40l i s filtrem tak ze filtr je nalepeny za akvarkem a potreboval jsem to k sobe prilepit jenze pri napusteni mi to jeste trochu prosakovalo v jednom miste ,dal jsem tam malo silikonu, tak jsem to zalepil i kdyz tam ta voda byla samozrejme byla trochu odpustena ale v pohode to bylo do rana tuhe a uz je to rok a vsechno v pohode nic neprosakuje takze strach nemam. :)
deliqent
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 06 Jan 2009 21:43
Bydlisko: ostrava-poruba

Re: katastrofa

Príspevok od používateľa deliqent »

mam jeden dotaz pred 3 tydny jsem si objednaval nejake veci z reefshops.com mate nejake skusenosti za jak dlouho vam prislo objednane zbozi? nebo jestli se da nejak sledovat zasilka jestli uz je v cr?
Používateľov profilový obrázok
shark
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1924
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:26
Bydlisko: Hněvotín

Re: katastrofa

Príspevok od používateľa shark »

záleží samozřejmě jakou jsi vzal dopravu a jestli to měl skladem.pokud to měl skladem tak to čekej každým dnem
majomajkl
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 11 Jún 2007 11:56
Bydlisko: TT - TV

Re: katastrofa

Príspevok od používateľa majomajkl »

deliqent napísal:mam jeden dotaz pred 3 tydny jsem si objednaval nejake veci z reefshops.com mate nejake skusenosti za jak dlouho vam prislo objednane zbozi? nebo jestli se da nejak sledovat zasilka jestli uz je v cr?
10-30 dní, podľa toho, či má na sklade, keď expeduje von, tak by ti mal prísť email s track číslom formátu RRxxxxxxxxxCN. Toto číselko si zadáš do sledovania pošty u vás v ČR na http://www.cpost.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php - mala by sa dať nastaviť aj emailová notifikácia - budú ti pravidelne chodiť emaily, kde sa zásielka nachádza. Systém registruje zásielku už od podania v Číne.
M.
deliqent
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 06 Jan 2009 21:43
Bydlisko: ostrava-poruba

Re: katastrofa

Príspevok od používateľa deliqent »

ono jak jsem si s nim psal tak mi rekl ze penize uz ma a ze to hned odesila ze se muzu tesit na dodavku ale neposlal mi to cislo toho baliku, jeste chvili pockam a kdyztak mu napisu psal ze je z kanady a ze to hned odesila
deliqent
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 06 Jan 2009 21:43
Bydlisko: ostrava-poruba

Re: katastrofa

Príspevok od používateľa deliqent »

tak jsem zjistil ze dneska zasilka dorazila do prahy a taky jsem zjistil ze byla predana k celnimu rizeni jen nevim proc kdyz jsem platil i s postovnym 147 dolaru a zatim jeste stale plati ze zasilky do 150 eur vč.dph je osvobozeno tak nevim co ted bude a jak dlouho to jeste bude trvat nez to prijde ke me
kominík
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2298
Dátum registrácie: 03 Dec 2006 15:15
Bydlisko: Rybí-Nový Jičín

Re: katastrofa

Príspevok od používateľa kominík »

do konce týdne to máš doma
deliqent
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 06 Jan 2009 21:43
Bydlisko: ostrava-poruba

Re: katastrofa

Príspevok od používateľa deliqent »

kominík napísal:do konce týdne to máš doma
ses si jisty? myslis ze to jen prochazi tim clem a zadne clo nebude? ja bych rekl ze jsem se vlezl do te castky co je zbavena clem a dph jen me to nejak prekvapilo ze to bylo predano celnimu rizeni je to poprve co jsem neco objednaval z ciziny takze nevim jak to bezi
Napísať odpoveď

Návrat na "Vaše nádrže"