katastrofa

Ukážte aké krásne alebo zaujímave nádrže máte práve vy. Nezabudnite že je lepšie raz vidieť ako 100 krát počuť.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

kominík
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2298
Dátum registrácie: 03 Dec 2006 15:15
Bydlisko: Rybí-Nový Jičín

Re: katastrofa

Príspevok od používateľa kominík »

přes clo to jde vždy - nemají proč to držet,a jestli ti to píše,že to je v čr tak to můžeš čekat každým dnem,pokud si tam neměl něco co je nelegál :lol:
deliqent
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 06 Jan 2009 21:43
Bydlisko: ostrava-poruba

Re: katastrofa

Príspevok od používateľa deliqent »

krom kokainu vsechno legalni :D :D tak snad nebude problem :D
Používateľov profilový obrázok
MartinXJ
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 18 Mar 2008 07:49
Bydlisko: Praha

Re: katastrofa

Príspevok od používateľa MartinXJ »

Dnes mi přišlo z reefshopu zboží. Na celnici to bylo jen jeden den. Je to wavemaker WM-3 bohuže 3 ze čtyřech čerpadel jsou poškozený ( na jednom uražený ten šroubek ). Zkusil jsem napsat mail na reefshop, ale nic nečekám. Ať máš lepší zkušenost...
470 l v Modřanech
Používateľov profilový obrázok
Steedy
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1762
Dátum registrácie: 04 Sep 2007 08:00
Bydlisko: Ostrava

Re: katastrofa

Príspevok od používateľa Steedy »

Tj ok ze si napsal mail, nema problem ti to vyreklamovat, mel si mu k tomu prilozit i fotografii.
Používateľov profilový obrázok
MartinXJ
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 18 Mar 2008 07:49
Bydlisko: Praha

Re: katastrofa

Príspevok od používateľa MartinXJ »

Odpověď bude v tematu reefshops.
470 l v Modřanech
Používateľov profilový obrázok
shark
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1924
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:26
Bydlisko: Hněvotín

Re: katastrofa

Príspevok od používateľa shark »

pochybuju že by ti poslal poškozené kusy spíš celníci udělaly svoji práci nedbale
deliqent
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 06 Jan 2009 21:43
Bydlisko: ostrava-poruba

Re: katastrofa

Príspevok od používateľa deliqent »

pratele tak po tydnu dovadeni na starem akvarku jsou uz konecne nejake pozitivni vysledky coz znamena ze se da na to divat :D ovsem doufam ze tentokrat uz dlouhodebe , jeste se musi plno veci dodelat ale tady je par fotek, jsou tam zatim jen discasomy ostatni koraly pridam az je privezu od pritelkyne, svetlo je zatim stare do pondelaka pak prijde nove uz je na ceste z celni zony do Ostravy tak uvidime . jen jeden dotaz nejsem si jisty jestli mam spatny hustomer ale nejak se mi to nezdalo meril jsem hustotu v akvarku atam mi to ukazalo nejakych 1.023 tak jsem to chtel zvednout a dal jsem do 5 litru vody 250 g soli jen je divne ze po rozmichani mi hustomer ukazal 1.025 je to pri pokojove teplote coz asi je 22 C° , jenze to by znamenalo ze na jeden litr je 50g soli coz se mi vubec nezda tak ted nevim jestli mam spatny hustomer a nebo jestli to delala ta teplota vody nerad bych to akva presolil
fff.jpg
dddd.jpg
hh.jpg
Používateľov profilový obrázok
Steedy
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1762
Dátum registrácie: 04 Sep 2007 08:00
Bydlisko: Ostrava

Re: katastrofa

Príspevok od používateľa Steedy »

Paradka dobre to vypada :-)
No ja davam cca 760-800g na 20L vody na 1,025 coz je jeste mene nez 50g/L.
kominík
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2298
Dátum registrácie: 03 Dec 2006 15:15
Bydlisko: Rybí-Nový Jičín

Re: katastrofa

Príspevok od používateľa kominík »

dej si destilku a foukni do ni hustoměr a měla by být 0 případnou odchylku musíš vždy připočítat nebo odečítat
deliqent
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 06 Jan 2009 21:43
Bydlisko: ostrava-poruba

Re: katastrofa

Príspevok od používateľa deliqent »

diki za radu hned to vyzkousim jeste pridavam video a kuknete aji na me druhe video tot je druhy milacek muj krom akva :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=n8icxtaE028
jirka82328
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 24 Okt 2010 17:21
Bydlisko: rakovník

Re: katastrofa

Príspevok od používateľa jirka82328 »

Steedy napísal:Taky jsem mel nerezove srouby na tom, ale pravda ja mel reactor mimo akva :-)
tady maš odkaz a plastove věcičky http://www.a20.cz/plastove-zavit-tyce/
deliqent
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 06 Jan 2009 21:43
Bydlisko: ostrava-poruba

Re: katastrofa

Príspevok od používateľa deliqent »

plastove sroubky uz mam doma, ale ten odkaz na plastove vyrobky je super vzdycky se hodi neco z toho co tam nabizeji diki 8)
deliqent
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 06 Jan 2009 21:43
Bydlisko: ostrava-poruba

Re: katastrofa

Príspevok od používateľa deliqent »

dobra zprava uz mam veci z reefshops.com doma dneska jsem si trikrat postal hodinovou frontu na poste pokazde ze to nemuzou najit nebo ze k tomu nemaji papiry ale o pul sedme vecer uz mi to konecne dali, sice krabice nevypadala v nejlepsim poradku ale po rozbaleni kupodivu bylo vsechno v poradku az na nejake drobnosti asi páni celnici si hrali na mechaniky tak rozebrali bok svetla a trochu tam polamali packy, ale uz je to spravene a nic nejde poznat jinak cerpadlo uplne v pohode nic neni ponicene a vsechno je funkci takze jsem rad a oproti staremu svetlu je to razantni zmena sviti to jak dive i kdyz to jsou jen 4 trubice . zitra pridam foto jeste musim trochu semtam nastrkat biomolitan mam to primo u postele a nejak se u toho neda spat tak doufam ze se mi to podari trochu zpotisit, akorat odpenovac nejak nechce zatim slehat je to hodne nove vody a peletky jeste asi nenastartovaly takze to asi chvili potrva nez zacne slehat hnedy bordel :)
Používateľov profilový obrázok
Steedy
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1762
Dátum registrácie: 04 Sep 2007 08:00
Bydlisko: Ostrava

Re: katastrofa

Príspevok od používateľa Steedy »

Parada, to jsem rad ze to je ok, pridej bakterie a startne se ti ro rychleji. Pokud chces jedno baleni mam doma uplne nove co sem ti naposled rikal.
Filip
deliqent
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 06 Jan 2009 21:43
Bydlisko: ostrava-poruba

Re: katastrofa

Príspevok od používateľa deliqent »

filipe napisu ti jeste, ale urco se pro to stavim hned jak pojedu kolem

jinak dnes prikladam nejakou fotku akva s novym svetlem a novym cerpadlem 6000L/h

jsem si myslel ze je to dost ale i 12000 by nebylo spatne :D priste , jinak odpenovac stale nic a nejak ho nemuzu seridit nevim proc furt mi mam v hlavnim akvarku malinke biblinky uz jsem dal na cerpadlo molitan at to nenasava i na vyusteni trubky z odpenovace jsem dal molitan ale stejne se nekde ty bublinky dostanou nevim proc se mi to nedari seridit mozna asi jeste nema co odpenovat relativne tam je nova voda ale i tak bylo nejakych 100l zive vody a dalsich 150 l nove vody tak nevim jestli to je timhle poradte prosim
Napísať odpoveď

Návrat na "Vaše nádrže"