Vokovický čtvrtkubík

Ukážte aké krásne alebo zaujímave nádrže máte práve vy. Nezabudnite že je lepšie raz vidieť ako 100 krát počuť.

Moderators: Roman, reicho, Superreefer

mcfisto
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal

Re: Vokovický čtvrtkubík

Post by mcfisto » 06 Dec 2017 22:01

Maly dotaz k pisku: asi budu zase muset menit a premyslim o tomto: https://www.marine-aquatics.eu/natures- ... ItemIdx=10

A ted zasadni dotaz: mam pisecne hvezdice a melanuruse. Tusite zda tento pisek daji?

Diky!
243 L, All-In-One biopeletky, SiliCarbon, odpěňovač

A. Typicus, A. Ocelaris, P. Hepatus, Z. flavescens, P. kauderni, L. amboinensis, Sinularia, Sarcophyton, Zoanthus, Pachyclavularia, Clavularia, Briareum, E. ancora, Caulastrea, C. jardinei

mcfisto
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal

Post by mcfisto » 06 Jan 2018 22:24

Pisek vymenen.....tak nejak se mi to ted libi vic :-)

Image

A. Typicus, A. Ocelaris, P. Hepatus, Z. flavescens, P. kauderni, L. amboinensis, Sinularia, Sarcophyton, Zoanthus, Pachyclavularia, Clavularia, Briareum, E. ancora, Caulastrea, C. jardinei

mcfisto
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal

Post by mcfisto » 31 Aug 2018 14:10

Tak o dovolene totalni kolaps :-( Ryby jsou snad ok, prezily asi 3 koraly....a to je kazdej den jeste resuscituju.

Aspon uz nemusim resit komplikovany prenos koralu na planovany novy utes a zacnu to vsechno nanovo.

Prvni zmena: pellety sly do prcic a nahragil je nopox. Pridal jsem seachem matrix do sumpu. No3 kleslo z cca 50 na 10.

Erik81
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal

Post by Erik81 » 05 Sep 2018 10:15

Ahoj, co se stalo? Odešlo něco z techniky? Přehřátí?
Nano 96l - od Jadranu k SPS -> EcoTech Radion XR30w G2 - Jebao RW4 - Tunze 9004 - AquaClear50 - Tunze 3155 - Jebao DP4

mcfisto
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal

Post by mcfisto » 05 Sep 2018 10:37

Mno.....jak jsem to videl tak jsem si myslel, ze vyplivlo cerpadlo, tak jsem ho chaoticky restartoval a nabehlo. Ale priznam se ze ted si nejsem na 100% jistej ze nejelo :-(

Spis bych rek ze prehrati a odchod nejakejo koralu to odstrelil cele....

Post Reply

Return to “Vaše nádrže”