Vokovický čtvrtkubík

Ukážte aké krásne alebo zaujímave nádrže máte práve vy. Nezabudnite že je lepšie raz vidieť ako 100 krát počuť.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

mcfisto
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 472
Dátum registrácie: 25 Máj 2014 21:19
Bydlisko: Praha

Re: Vokovický čtvrtkubík

Príspevok od používateľa mcfisto »

Maly dotaz k pisku: asi budu zase muset menit a premyslim o tomto: https://www.marine-aquatics.eu/natures- ... ItemIdx=10

A ted zasadni dotaz: mam pisecne hvezdice a melanuruse. Tusite zda tento pisek daji?

Diky!
243 L, All-In-One biopeletky, SiliCarbon, odpěňovač

A. Typicus, A. Ocelaris, P. Hepatus, Z. flavescens, P. kauderni, L. amboinensis, Sinularia, Sarcophyton, Zoanthus, Pachyclavularia, Clavularia, Briareum, E. ancora, Caulastrea, C. jardinei
mcfisto
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 472
Dátum registrácie: 25 Máj 2014 21:19
Bydlisko: Praha

Re: Vokovický čtvrtkubík

Príspevok od používateľa mcfisto »

Pisek vymenen.....tak nejak se mi to ted libi vic :-)

Obrázok
243 L, All-In-One biopeletky, SiliCarbon, odpěňovač

A. Typicus, A. Ocelaris, P. Hepatus, Z. flavescens, P. kauderni, L. amboinensis, Sinularia, Sarcophyton, Zoanthus, Pachyclavularia, Clavularia, Briareum, E. ancora, Caulastrea, C. jardinei
mcfisto
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 472
Dátum registrácie: 25 Máj 2014 21:19
Bydlisko: Praha

Re: Vokovický čtvrtkubík

Príspevok od používateľa mcfisto »

Tak o dovolene totalni kolaps :-( Ryby jsou snad ok, prezily asi 3 koraly....a to je kazdej den jeste resuscituju.

Aspon uz nemusim resit komplikovany prenos koralu na planovany novy utes a zacnu to vsechno nanovo.

Prvni zmena: pellety sly do prcic a nahragil je nopox. Pridal jsem seachem matrix do sumpu. No3 kleslo z cca 50 na 10.
243 L, All-In-One biopeletky, SiliCarbon, odpěňovač

A. Typicus, A. Ocelaris, P. Hepatus, Z. flavescens, P. kauderni, L. amboinensis, Sinularia, Sarcophyton, Zoanthus, Pachyclavularia, Clavularia, Briareum, E. ancora, Caulastrea, C. jardinei
Používateľov profilový obrázok
Erik81
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 375
Dátum registrácie: 27 Aug 2015 17:07
Bydlisko: Praha 8

Re: Vokovický čtvrtkubík

Príspevok od používateľa Erik81 »

Ahoj, co se stalo? Odešlo něco z techniky? Přehřátí?
Nano 96l - od Jadranu k SPS
Erikovo 176l okno do moře
EcoTech Radion XR30w G2 - Jebao RW4->Tunze Turbelle Nanostream 6040, Jecod SOW4 - Tunze 9004->Tunze 9012 DC - AquaClear50 - Tunze 3155 - Jebao DP4
mcfisto
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 472
Dátum registrácie: 25 Máj 2014 21:19
Bydlisko: Praha

Re: Vokovický čtvrtkubík

Príspevok od používateľa mcfisto »

Mno.....jak jsem to videl tak jsem si myslel, ze vyplivlo cerpadlo, tak jsem ho chaoticky restartoval a nabehlo. Ale priznam se ze ted si nejsem na 100% jistej ze nejelo :-(

Spis bych rek ze prehrati a odchod nejakejo koralu to odstrelil cele....
243 L, All-In-One biopeletky, SiliCarbon, odpěňovač

A. Typicus, A. Ocelaris, P. Hepatus, Z. flavescens, P. kauderni, L. amboinensis, Sinularia, Sarcophyton, Zoanthus, Pachyclavularia, Clavularia, Briareum, E. ancora, Caulastrea, C. jardinei
Napísať odpoveď

Návrat na "Vaše nádrže"