Liptovska 500ka

Ukážte aké krásne alebo zaujímave nádrže máte práve vy. Nezabudnite že je lepšie raz vidieť ako 100 krát počuť.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
drtic1
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 10 Dec 2015 08:14
Bydlisko: Liptovsky Mikulas + Trencin

Re: Liptovska 500ka

Príspevok od používateľa drtic1 »

axelson napísal:Ja som kupil klimu s wifi skontrolujem teplotu v izbe a podla potreby zapnem klimu.aj s montazou klima 1000 eur.akva ma standartne teplotu ako je v izbe.

to vyzera zaujimavo. Priznam sa na klimi som nepozeral, lebo na Liptove mame o nieco chladnejsie (cca. 4 stupne v priemere oproti Trencinu, kde je moj 2. domov :) ) A navyse mam akva severnej izbe a tam je aj balkon na severe, tak chiller bude ok. Keby som sa vratil do TN, tak tam jednoznacne musim mat klimu, nielen koli akva :mrgreen:

Inak nie je tu niekto z Liptova? Rozmyslam ked budem na dovolenke, tak je lepsie mat taku poistku moriaka, mam zalohu suseda, ale ten vie o akva prd a budem ho musiet navigovat cez IP cam... A Murphyho zakony funguju pocas dovoleniek

p.s.: Zatial som so setupom velmi spokojny a aj napriek tomu, ze mam komplet Zeovit system, zautomatizoval som, co sa da. Ani nemusim shakovat Zeolit kamene, ale 4x denne ich prefukne zduchom cerpadlo a je po starosti.

tu je kratke video zo vcera https://youtu.be/tLNqM_5K6b4
Akva Red Sea 170 Reefer
Používateľov profilový obrázok
drtic1
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 10 Dec 2015 08:14
Bydlisko: Liptovsky Mikulas + Trencin

Re: Liptovska 500ka

Príspevok od používateľa drtic1 »

Caute, uz to bude rok, co mam zalozene akva, tak posielam update. Je to foto mobilom narychlo. 1 len s Kessilmi a 1 foto Kessil+T5 . Enjoy
Prílohy
Kessil+T5 4 x 80W
Kessil+T5 4 x 80W
Kessil only
Kessil only
Akva Red Sea 170 Reefer
Napísať odpoveď

Návrat na "Vaše nádrže"