Amphiprion percula a ocellaris

Diskusie na tému všetkých druhy rýb v REEFe.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
moguai
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 924
Dátum registrácie: 18 Dec 2006 11:15
Bydlisko: Spomyšl

Príspevok od používateľa moguai »

motyl napísal:dnes som potreboval vybrať z aq xeniu a ten môj párik ocellarisov sa pustil do mojej ruky :shock: .Už som mal veľa krát ruku v mieste kde sa zdržujú ale vždy sa schovali.No dneska mi búchali do ruky kým som ju nevybral z aq :D .Hlavne tá väčšia z nich ( samička ). :?: :?: :?:
Promiň mi, jestli to není kvůli tomu, že se chce množit.... :-), asi trapná poznámka.Moři zdar,Franta
Používateľov profilový obrázok
motyl
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 417
Dátum registrácie: 15 Nov 2006 20:44
Bydlisko: Zvolen
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa motyl »

moguai napísal:
motyl napísal:dnes som potreboval vybrať z aq xeniu a ten môj párik ocellarisov sa pustil do mojej ruky :shock: .Už som mal veľa krát ruku v mieste kde sa zdržujú ale vždy sa schovali.No dneska mi búchali do ruky kým som ju nevybral z aq :D .Hlavne tá väčšia z nich ( samička ). :?: :?: :?:
Promiň mi, jestli to není kvůli tomu, že se chce množit.... :-), asi trapná poznámka.Moři zdar,Franta
pokúšajú sa.Len ma pobavilo ich správanie. Ešte takto nezareagovali na moju ruku. :D
Používateľov profilový obrázok
Jodi
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 120
Dátum registrácie: 26 Aug 2006 23:34
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Jodi »

motyl napísal:dnes som potreboval vybrať z aq xeniu a ten môj párik ocellarisov sa pustil do mojej ruky :shock: .Už som mal veľa krát ruku v mieste kde sa zdržujú ale vždy sa schovali.No dneska mi búchali do ruky kým som ju nevybral z aq :D .Hlavne tá väčšia z nich ( samička ). :?: :?: :?:
celkom som sa pobavil na tvojom prispevku ked som ho nasiel... Az do dnes, ked som sa snazil napravit zoanthus a jednemu ocellarisovy sa to zjavne nepacilo a tiez sa mi pustil do ruky kym som ju nevybral :D
Používateľov profilový obrázok
Roman
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2391
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:13
Bydlisko: Bratislava, Bernolakovo

Príspevok od používateľa Roman »

chlapci budte radi ze mate ocellarisov, ja som bol obcas nuteny strcit ruku k pariku 12 a 14cm Clarkov...nakoniec to istila rukavica z 5mm neoprenu
desatoro fóra REEF.sk http://reef.sk/viewtopic.php?f=16&t=183
- necitujte celý príspevok pred vami
- fórum nie je chat
- ak si nie ste na 100% istí že viete čo robíte, neraďte druhým, môžete tým napáchať škodu
Používateľov profilový obrázok
laomedon
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 1975
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 16:31
Bydlisko: Badín
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa laomedon »

Taký Picasso vie tiež pekne ochutnať prsty, no nechcel by som ho stretnúť v mori ked chránia svoje územie, niektoré štvorzubce majú aj cez polmetra, odhryznutie prsta by bolo preňho určite ako pre nás slané tyčinky.
Ak chcete mat niečo urobené poriadne, urobte si to sami. Napoleon Bonaparte
http://www.reef.sk/viewtopic.php?t=889
Používateľov profilový obrázok
Roman
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2391
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:13
Bydlisko: Bratislava, Bernolakovo

Príspevok od používateľa Roman »

raz ma nikede pri Sharme ponahanal taky zeleny Titan-trigger , nikdy by som neveril ze v "plnej polnej" dokazem tak zabrat plutvami
desatoro fóra REEF.sk http://reef.sk/viewtopic.php?f=16&t=183
- necitujte celý príspevok pred vami
- fórum nie je chat
- ak si nie ste na 100% istí že viete čo robíte, neraďte druhým, môžete tým napáchať škodu
Používateľov profilový obrázok
laomedon
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 1975
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 16:31
Bydlisko: Badín
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa laomedon »

:lol: :lol: :lol:
Ak chcete mat niečo urobené poriadne, urobte si to sami. Napoleon Bonaparte
http://www.reef.sk/viewtopic.php?t=889
Používateľov profilový obrázok
laomedon
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 1975
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 16:31
Bydlisko: Badín
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa laomedon »

Inak vtom videu o ktorom som písal v Ostatných diskusiách je párik myslím že to bol Melanopus ale podĺa prirovnania k ruke potápača by som povedal že nemal ďaleko od 20cm a nie len 12cm ako uvádzajú v literatúre. Aj keď sú to len klavni, nevizerali také priateľné ako v akvárkach 8)
Ak chcete mat niečo urobené poriadne, urobte si to sami. Napoleon Bonaparte
http://www.reef.sk/viewtopic.php?t=889
Používateľov profilový obrázok
Lukáš
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2165
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 22:55
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Lukáš »

Ja mam s Balistoides viridescens len dobre skusenosti, vzdy cosi chrumali a mna si nevsimali. Zato Balistapus undulatus ma pekne prehnal po ostrych kamenoch vo vode nad kolena a vystrazne na mna ceril zubky.
Používateľov profilový obrázok
Radu1
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 02 Jan 2007 09:11
Bydlisko: Vsetín

Príspevok od používateľa Radu1 »

Muj A.percula přestal před pár dny přijímat potravu, předtím žral řasu a vločky. Teď když krmím, vždy připlave, zkusí a vyplivne to. Mražený cyclop taky nežere. Co mám zkusit?
Používateľov profilový obrázok
kubrt
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 759
Dátum registrácie: 15 Nov 2005 06:56
Bydlisko: TN

Príspevok od používateľa kubrt »

2- tyzdnovu hladovku.
Používateľov profilový obrázok
moguai
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 924
Dátum registrácie: 18 Dec 2006 11:15
Bydlisko: Spomyšl

Príspevok od používateľa moguai »

Také prosím o radu.Po zařízení akva 300l jsem měl cca 3 týdny klauny pospolu kdesi mezi kameny a bylo vše v pořádku.Pak jsem asi před týdnem koupil pár korálů a protože těch kamenů mám málo dal jsem je na jednu hromadu kvůli korálů.Tedy takto mám zaplněné akva z půlky.Světlo jsem umístil pouze nad tu část kde mám korály,druhá polovina není osvícena téměř vůbec.Jeden z klaunů se začal chovat tak,že je pořád v rohu prázné půlky akva a ten druhý je s ním.Ten druhý je v pořádku,je tam s ním,protože jsou na sebe zvyklý.Ale ten první se jen tak nekoordinovaně v tom rohu pohybuje.Krmení je celekem v pořádku, ale jeho pohyb je pomalý.Nevím,čím by to mohlo být.Díky za možné rady.Franta
Používateľov profilový obrázok
Ceco
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 348
Dátum registrácie: 28 Apr 2006 08:11
Bydlisko: Alžbetin Dvor
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ceco »

Pravdepodobne ide o dezorientaciu sposobenu skokovou zmenou layoutu prostredia. Daj mu cas, mozno sa zorientuje :D
[b]Join #akva.sk[/b] - československý IRC chat venovaný akvaristike ( irc.akva.sk port 6667, alternatívne 7776. Web pristup cez IRC Gateway na adrese http://irc.akva.sk )
Používateľov profilový obrázok
moguai
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 924
Dátum registrácie: 18 Dec 2006 11:15
Bydlisko: Spomyšl

Príspevok od používateľa moguai »

Ceco napísal:Pravdepodobne ide o dezorientaciu sposobenu skokovou zmenou layoutu prostredia. Daj mu cas, mozno sa zorientuje :D
Díky Ceco,jak říkám,žere bez problémů,ale pořád je v koutě jako na hambě :-) ..... :cry:
Používateľov profilový obrázok
Roman
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2391
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:13
Bydlisko: Bratislava, Bernolakovo

Príspevok od používateľa Roman »

no ja by som este upodozrieval pohlavne dospievanie klaunov a z dvoch asexualnych juvenilnych jedincov jeden dospieva na samicu a ten slabsi co je v kute bude samec
desatoro fóra REEF.sk http://reef.sk/viewtopic.php?f=16&t=183
- necitujte celý príspevok pred vami
- fórum nie je chat
- ak si nie ste na 100% istí že viete čo robíte, neraďte druhým, môžete tým napáchať škodu
Napísať odpoveď

Návrat na "Útesové ryby vhodné do REEFového akvária"