Spinanie svetiel - preblikavanie trubic

Všetko o osvetlení od klasických trubíc cz T5 až po HQI

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

triscene
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1033
Dátum registrácie: 08 Aug 2013 09:32
Bydlisko: BA

Spinanie svetiel - preblikavanie trubic

Príspevok od používateľa triscene »

Zdravim, na istu dobu som vyriešil moj problem ale pri poslednom upratovani kabelaze som dospel k tomu ze mi opat preblikava moje 6 x t5 svetlo. Kupoval som od Reicha ktory ho daval prerobit na spinanie po dvojiciach.
Ci uz cez spinacie hodiny roznych typov a znaciek alebo aj programovatelnu zasuvku skoncim tak ze po uplnom zhasnuti mi trubice preblikavaju jemne.

Uz rozmyslam v zufalosti ze supnem kazdy jeden kabel na samostatnu predlzovacku ktoru to bude uplne vypinat v nejakom case len tam sa dostanem k tomu ze to odpoji aj casovac a mam rozhadzany rezim svietenia.
Madox
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 684
Dátum registrácie: 25 Aug 2014 22:07
Bydlisko: Bratislava

Re: Spinanie svetiel - preblikavanie trubic

Príspevok od používateľa Madox »

Problem som vyroesil najlacnejsimi spinacimi hodinami mechanickymi. Ked skocis do hornbachu maju dva druhy, jeden co po vypnuty odpoji nulak a druhy ktory odpoji fazu. Treba kupit tie co odpajaju fazu. Ale bacha vedia sa zaseknut. Ked su stare zase preblikavaju, asi tam nieco skratuje.
triscene
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1033
Dátum registrácie: 08 Aug 2013 09:32
Bydlisko: BA

Re: Spinanie svetiel - preblikavanie trubic

Príspevok od používateľa triscene »

Hej hej, to viem ze to bude v tej faze a nulaku. Aj mam plno verzii spinacov a aj z odtial.
Mozno uz odisli bo uz aj tie dobre blikaju.
Vie elektrikar cisto len prehodit kable? Ci uz v programovatelnej zasuvke alebo v casovacke ci je to narocnejsie?
Používateľov profilový obrázok
Josef
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 272
Dátum registrácie: 26 Aug 2011 23:25
Bydlisko: Chotutice
Kontaktovať používateľa:

Re: Spinanie svetiel - preblikavanie trubic

Príspevok od používateľa Josef »

já mám značkové hodiny a mám stejný problém že po zhasnutí to lehce problikává , ale zářivky budu rušit a nahrazovat led tak je to asi jedno , pokud by někdo chtěl pak 4x54w ATI tak rád levně odprodám mám tu 2ks a oba mají téměř nové předřadníky

Josef
Tak trochu chov 8) 2x A.ocellaris, 4x A.ocellaris wyoming white, 2x A.ocellaris domino, 4x A.ocellaris photon, 2x A.ocellaris black, 2x A.ocellaris darwini, 2x A.percula onyx, 2x A.percula platinum, 2x A.percula onyx picaso
Napísať odpoveď

Návrat na "Osvetlenie"