Odpeňovač

Klasika, Miracle Mud, DSB, ZEOvit, Živé skaly, Refugium, Karanténa nádrž a všetky ostatné filtračné metódy.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
cheff
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 07 Apr 2007 09:59
Bydlisko: opava

Príspevok od používateľa cheff »

tak za 18 hodin odpenil asi 150ml hnedozluteho hnusu uz to zacinalo pretekat,musim asi napojit hadicku pres to do nadobky at to nepretece priste
Používateľov profilový obrázok
shark
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1924
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:26
Bydlisko: Hněvotín

Príspevok od používateľa shark »

cheff napísal:tak uz sem zjistil proc mi neodpenoval odpěnovač ,pouzival sem to zakladni lipove drivko co bylo u odpenovače ps-200 za 307kč neska sem koupil nove drievko od aquamedic a hned odpenuje ,to zakladni co je u odpenovače je uplne na hovno za mesic neodpenilo ani kapku
mno to není tak jak řikáš mě to chodilo hned ale muže se samozřejmě stát že jsi měl smulu a kápl jsi na špatnej kus.Každopádně si to dřívho hlídej,počase ztrácí účinnost -zanáší se.Je potřeba ho občas čistit
Používateľov profilový obrázok
riso
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 21 Sep 2006 18:05
Bydlisko: Piestany

best 400

Príspevok od používateľa riso »

kupil som si novy odpenovac Best 400 kto ma skusenosti nech poradí ako ho nastavit. Za jeden den mi neodpenil ani kvapku. Pri skladani som sa drzal navodu ale aj mi zostal silenter ktory som nedokazal umiestnit nikam. Kto ma tento zazrak techniky - PORAD! Stary odpenovac vlastnej vyroby fungoval bez problemov.
Používateľov profilový obrázok
pepe
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 573
Dátum registrácie: 16 Jan 2006 14:17
Bydlisko: Brno

odpenovac

Príspevok od používateľa pepe »

Uz to tu bylo probirane - odpenovas Best 4000 .... je to v te same sekci = filtrace.
Napísať odpoveď

Návrat na "Filtrácia"