filtr z PE sudu..

Klasika, Miracle Mud, DSB, ZEOvit, Živé skaly, Refugium, Karanténa nádrž a všetky ostatné filtračné metódy.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
moguai
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 924
Dátum registrácie: 18 Dec 2006 11:15
Bydlisko: Spomyšl

filtr z PE sudu..

Príspevok od používateľa moguai »

Přátelé akvaristé, chci udělat velký filtr z PE sudu, který můžu kamkoliv umíst a zároveň mě vyjde mnohem levněji něž jiné velkoobjemové mechanické filtry.Chci jej mít jen na měkký korál.Takže do něj potom korálovku, mějaký molitan, bactoballs a ještě tam přihodím něco proti fosfátu,trocha zeolitu a siporax pro 300 l akvárium.Co myslíte, já myslím, že to půjde.Jde mi spíše o to, jestli PE materiál nedělá problémy, ale myslím si, že ne.Díky za názory, Franta
Používateľov profilový obrázok
BOBR
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 12 Júl 2007 13:59

Re: filtr z PE sudu..

Príspevok od používateľa BOBR »

moguai napísal:Přátelé akvaristé, chci udělat velký filtr z PE sudu, který můžu kamkoliv umíst a zároveň mě vyjde mnohem levněji něž jiné velkoobjemové mechanické filtry.Chci jej mít jen na měkký korál.Takže do něj potom korálovku, mějaký molitan, bactoballs a ještě tam přihodím něco proti fosfátu,trocha zeolitu a siporax pro 300 l akvárium.Co myslíte, já myslím, že to půjde.Jde mi spíše o to, jestli PE materiál nedělá problémy, ale myslím si, že ne.Díky za názory, Franta
No podle mě to binec neudělá . Stači to jen dobře proplácchnou a vysušit :wink: . Ale to chce trochu uměni to zhotovit čož ? to chceš mit řešene že voda protéka jen zhora dolu ?? nebo naopak ?? nebo se na konci sudu voda otači a teče zase nahoru ? nedokažu si to představit :roll: . ale určo to PE binec delat nebude pokud si v nem kdysi nevozil pohonne hmoty :lol: :lol: :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Filtrácia"