sul od petra sovy

H2O + NaCL = more ? nie až tak jednoducho viacej informácii práve v tomto fóre

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

maros002
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 787
Dátum registrácie: 04 Nov 2011 21:30
Bydlisko: Ostrava-Zábřeh

Re: sul od petra sovy

Príspevok od používateľa maros002 »

Díky
Maroš 480 ka
Používateľov profilový obrázok
perkula
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 12 Okt 2008 18:39
Bydlisko: Ostrava Vratimov

Re: sul od petra sovy

Príspevok od používateľa perkula »

Používal jsem ji tři roky a jsem spokojen, a je nachystana na další napouštění akva.
měl jsem moře, už nikdy,ale bohužel je to jak droga!!začínám znova.

http://www.youtube.com/watch?v=uvxQebMjhAs&feature

www.reef.sk/viewtopic.php?f=4&t=2765
Bagrtechnik.cz
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 25 Jún 2015 20:30

Re: sul od petra sovy

Príspevok od používateľa Bagrtechnik.cz »

Hledám nespokojené zákazníky od Petra Sovy, kterým tento dluží peníze, nebo jim nedodal zboží ale vybral peníze a při úhynu živočichů nesplnil co deklaruje v letácích, podáváme na něj trestní oznámení tak mohu připojit i Vaše pohledávky.
Používateľov profilový obrázok
MRysan
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1275
Dátum registrácie: 11 Nov 2013 06:18
Bydlisko: Čáslav

Re: sul od petra sovy

Príspevok od používateľa MRysan »

Ahoj,
co konkrétně tak hrozného se ti stalo? Já u něj nakupuju pokud je něco zajímavého a vždy dodal a všechno žije. Nikdy teda neplatím předem a to nikde.
LPS/SOFT 300l
Joducus
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 210
Dátum registrácie: 21 Aug 2013 15:05
Bydlisko: Ostrava

Re: sul od petra sovy

Príspevok od používateľa Joducus »

Tak to by me taky zajimalo..ja bral od Sovy mockrat a vzdy bez problemu..a platil jsem vzdy az po predani zbozi...
charloschuanche
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 476
Dátum registrácie: 06 Aug 2012 21:35
Bydlisko: Brno
Kontaktovať používateľa:

Re: sul od petra sovy

Príspevok od používateľa charloschuanche »

Sejně tak já bral už bambilion života a většina v naprostém pořádku, i úhyn mi byl nahrazen. Platba vždy při předání.
Bagrtechnik.cz
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 25 Jún 2015 20:30

Re: sul od petra sovy

Príspevok od používateľa Bagrtechnik.cz »

Objednal jsem za 50000,- Kč a při odběru mě ujistil, že je to vše zkontrolováno několikrát tak už jsem nechtěl živočichy dál trápit, bylo už pozdě odpoledne a já je vezl ještě 2 hodiny domů a byly toho 2 a půl bedny, doma jsem to zjistil a hned jsem mu volal a Sova mě ujistil, že to zůstalo v autě a při příštím závozu to dostanu. Další závoz jsem objednal za dalších 20000,- Kč ale slíbené resty a 10% úhyn nedodal, když jsem mu sdělil že tento závoz je nakažený bílou plísní a že bych mu je přivezl aby je vrátil zpět při závozu do SRN mě sdělil, že počkáme jak se to vyvrbí, tak to všechno odešlo jeden po druhém, od té doby samé výmluvy že nejsou objednávky, že pojede až příští týden atd. Po mnoha urgencích a výpovědi ještě 2 lidí co od něj nakoupily a měli stejný problém jsem se rozhodl to řešit touto cestou.
Bagrtechnik.cz
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 25 Jún 2015 20:30

Re: sul od petra sovy

Príspevok od používateľa Bagrtechnik.cz »

Tady jsem našel podobné případy, takže asi na to něco bude:

Re: Rozvoz zboží na objednávku
Příspěvekod Ojik » 11 Pro 2012 18:32

Krasne akvarko.Petre,tady ctu,ze nahrazujes zivocichy.Tak bych se chtel zeptat,kdy mi nahradis moje rybky,koraly a techniku,ktere si ode mne minuly rok v kvetnu odebral,nekde prodal,a do dneska nic nezaplatil!?Ze by takova mala ZPRONEVERA.

Re: Rozvoz zboží na objednávku
Příspěvekod antik » 11 Pro 2012 20:13

Caute všichni já tu také moc nelozim se svymi příspěvky raději se bavím jejich čtením ,ale teď musím reagovat mám tu samou zkušenosti a to jsem byl dlouholetý zákazník (můj subjektivní pocit ) velmi dobrý . No co už na dobrotu pro žebrotu .pratele chovatele pisu z mobilu a navíc nejsem zádné spisovatel k věci dluziiiiii miii kur... Nereaguje nebere telefony nereaguje na soukromé zprávy jen tu knuci fňukat a a a já končím protože mám tlak 220/350 .antik

Prodejce se ti nejspis nevyjadri.Jeho dalsi prispevek bude:AKTUALNI NABIDKA ZIVOCICHU...........uz to nebudu rozebirat verejne,jen jsem to chtel trochu zduraznit,aby se o tom vedelo a pripadne se mohl nekdo pridat k nam ruzne podvedenym Petrem Sovou.Jan Vyležich Ostrava Hrabůvka alias Ojik.

Tady je celé vlákno:
http://www.reef.sk/viewtopic.php?f=27&t ... 225#p62079

Nejsem sám :-(
Používateľov profilový obrázok
MRysan
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1275
Dátum registrácie: 11 Nov 2013 06:18
Bydlisko: Čáslav

Re: sul od petra sovy

Príspevok od používateľa MRysan »

Už je to dva roky staré, to už se ti to docela táhne. Já znám zase jednoho podnikatele ve sladkovodni co zakládal eshopy, platby prebem byly výhodné, ale nikdz.jsem ryby nedostal. Takhle čekám už 5 let na hejno altunů a už ho ani nechci jelikož nemám akvárko. Budiž pro tebe poučení pro příště, ale z právního hlediska je to skoro nevymahatelné.
LPS/SOFT 300l
Bagrtechnik.cz
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 25 Jún 2015 20:30

Re: sul od petra sovy

Príspevok od používateľa Bagrtechnik.cz »

Ten můj případ je z letošní z léta jak byly ty vedra, ryby byly chcíplé než jsem přijel domů, ty další zákazníky jsem našel v jiném vlákně. No a to chtěl Sova ještě 5000,- Kč zálohu že mně pošle zboží kurýrem, tak aby to nebylo tak drahé, ještě že jsem toto odmítnul!
Já jsem s právníkem v jednání, vůbec to není beznadějný případ a jen co se vrátí bratr z cesty po státech, tak se za ním zastaví a domluví mu, má bary na Stodolní ulici a tam se s tím hoši nepářou :-)
Používateľov profilový obrázok
cooffe
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 233
Dátum registrácie: 20 Jún 2013 21:00
Bydlisko: Praha 9 Střížkov
Kontaktovať používateľa:

Re: sul od petra sovy

Príspevok od používateľa cooffe »

MRysan napísal:Budiž pro tebe poučení pro příště, ale z právního hlediska je to skoro nevymahatelné.
ty máš titul JUDr,že tvrdíš,že je to nevymahatelné?to,že ze sebe děláš brouka pytlíka jsme zvyklý,ale tohle je novinka :mrgreen: :mrgreen:
IM Nuvo mini 38G+Kessil
Používateľov profilový obrázok
MRysan
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1275
Dátum registrácie: 11 Nov 2013 06:18
Bydlisko: Čáslav

Re: sul od petra sovy

Príspevok od používateľa MRysan »

ne mám pouze RNDr., ale když jsem to zrovna předčítal, tak JUDr. seděl v křesle proti mě. A zároveň jak píšu, tak už jsem to jednou absolvoval s jiným prodejcem.
Beznadějné to není, ale dokazování bude velice obtížné, hlavně pokud se spousta věcí řeší pouze ústní domluvou.
Hmm bary na Stodolní, hned se mi vybavují studentská léta a večery strávené v bezvědomí :D
LPS/SOFT 300l
Používateľov profilový obrázok
pepe
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 573
Dátum registrácie: 16 Jan 2006 14:17
Bydlisko: Brno

Re: sul od petra sovy

Príspevok od používateľa pepe »

Ja mam pouze zkusenost s objednanim. 3x jsme byli domluvemi, že mi priveze nějake zbozi, ale jednalo se o zbozi za max. par tisic. Asi jsem byl "maly zakaznik" - malo rentabilni. Protoze domluvit to byl vzdy horor - opakovane maily a telefonaty (ja pracuji s lidmi a to mi za to nic neplati, a jsem zvykly, ze kdyz neco domluvim, tak to plati). A ani jednou zbozi neprivezl, prestoze ujistoval, ze urcite dojede. Predem jsem nic neplatil. Takze OK. Tedy k jeho cti mi jednou zavolal, ze je na ceste, ale ze ma pro mne neuplnou objednavku a ze kvuli tomu nebude zajizdet do Brna a ze to priveze pristi tyden, ale vubec neprijel, se ani neobtezoval me nejak informovat ...
Používateľov profilový obrázok
vik_33
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3073
Dátum registrácie: 07 Feb 2007 10:10
Bydlisko: Ústí nad Labem
Kontaktovať používateľa:

Re: sul od petra sovy

Príspevok od používateľa vik_33 »

Nepatřím mezi postižené, neboť tento dodavatel mi nikdy nic nedodal. Pár pokusů jsem učinil už někdy v roce 2011, ale vzhledem ke svízelné komunikaci a posléze i neochotě jsem přestal tohoto "dodavatele" řadit mezi ty, se kterými mi stojí za to ztrácet čas.
Jeho aktivity zde na fóru jsou většinou za hranou a vyskytuje se zde jako příživník, neochotný si za komerční reklamu zaplatit ( opravdu velmi nízký ) poplatek tak, jako jej platí všichni ostatní obchodníci, kteří zde inzerují své služby.
Tímto bych chtěl apelovat na příznivce pana Sovy, aby své obchody s ním řešili mimo tento web. Důvody které mne k této žádosti vedou jsou snad z výše uvedeného zcela zřejmé.
350l mixed reef
Obrázok
Malé moře na Labi I
Malé moře na Labi II
vikovo.czObrázok
Jestli Ti chybí odvaha začít,už jsi se vzdal
Používateľov profilový obrázok
pepe
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 573
Dátum registrácie: 16 Jan 2006 14:17
Bydlisko: Brno

Re: sul od petra sovy

Príspevok od používateľa pepe »

Viku, koukám že máme úplně stejnou zkušenost.
Napísať odpoveď

Návrat na "Voda a jej úpravy"