Protogen

Žívé rybky, krevety a iné pre tých čo chovajú tých hladnejších alebo čím kŕmiť dravce. Ak sa bojíte kŕmiť živým krmivom skoro vždy je alternatíva.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
vik_33
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3073
Dátum registrácie: 07 Feb 2007 10:10
Bydlisko: Ústí nad Labem
Kontaktovať používateľa:

Re: Protogen

Príspevok od používateľa vik_33 »

Samozřejmě že můžeš. Musíš nechat z vajíček vylíhnout nauplie artemií. Po nich se ryby mohou utlouct. Ale je s tím přece jenom víc práce, než s kostkou mraženého :)
Ale toto je téma o protogenu, takže jsme off ...
350l mixed reef
Obrázok
Malé moře na Labi I
Malé moře na Labi II
vikovo.czObrázok
Jestli Ti chybí odvaha začít,už jsi se vzdal
moře v Praze
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 520
Dátum registrácie: 26 Sep 2013 08:13
Bydlisko: Praha

Re: Protogen

Príspevok od používateľa moře v Praze »

Pánové,
dejte mi prosím typ jaké by měl mít mikroskop zvětšení. Chci si nějaký koupit, aby jsem mohl zkoumat mikroživot o jakém se tu bavíte ??

díky
Používateľov profilový obrázok
Josef
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 272
Dátum registrácie: 26 Aug 2011 23:25
Bydlisko: Chotutice
Kontaktovať používateľa:

Re: Protogen

Príspevok od používateľa Josef »

začal jsem používat protogen u čichavců a to jen čirou náhodou že mě ho daroval kamarád který říkal že to je šmejd že to vůbec nefunguje

vytíračka o rozměrech 40x30x20cm , první den po vykulení rybek jsem do jednoho rohu vytíračky naházel asi 20 "bobků" protogenu a na druhou stranu vytíračky jsem dal vzduchovací kamínek s jemným vzduchováním , druhý den jsem přihodil dalších 20 " bobků " a třetí den to vypadalo jako by se tam udělala něaká plíseň která se během pár hodin zvětšila až na velikost tenisového míčku
pak to splasklo a udělala se z toho asi 2cm vysoká a 10x10cm široká houba , myslel jsem si že to je plíseň a byl jsem celej špatnej z toho že kolem toho a do toho zaplouvají malé rybky , když jsem se však podíval přez lupu tak ten mrak jsou miliony všelijakejch nevim co a těm rybkám to vydrželo zhruba 7 dní než začli žrát artemku , poté se mrak rozpadl a bordýlek ze dna jsem odsál

ve slané vodě ale nevím zda to funguje
Tak trochu chov 8) 2x A.ocellaris, 4x A.ocellaris wyoming white, 2x A.ocellaris domino, 4x A.ocellaris photon, 2x A.ocellaris black, 2x A.ocellaris darwini, 2x A.percula onyx, 2x A.percula platinum, 2x A.percula onyx picaso
ellbunda
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 728
Dátum registrácie: 08 Jan 2013 15:07
Bydlisko: Plzeň

Re: Protogen

Príspevok od používateľa ellbunda »

Tak to jsi to teda nakrmil :-) Já dávám dvě granulky (bobky) na tejden.
... ještě mi teče mořská voda po bradě ...
Ellbundův nano reef 30l
200 litrů v Plzni
Napísať odpoveď

Návrat na "Ako a čím kŕmiť ?"