Gupka hore bruchom

Fórum venované chorobám morských rýb.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Vevuška200
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 01 Júl 2015 14:31

Gupka hore bruchom

Príspevok od používateľa Vevuška200 »

Dobrý deň mám 30 l akvárium v ňom 3 pancierničky a 3 gupky tú jednu čo mi pláva hore bruchom som oddelila do menšieho akvária ostatné sú v poriadku chovám ich dva krát do dňa granulkovým krmivom aj s malími sušeními červikmy neviem ako sa to volá a aj vloćkové krmivom v akváriu mám vnútorní filter ktorý mi stále ide aj svetla maju dosť a ja som si založila akvárko pred 3 dňami tak neviem čo som pokazila zo začiatku plávalá pekne na druhí deň sa skrývala a potom sa skryla do kameňa čo mám v akváriu ale stade neviśla jaže už nežije ale žila tak neviem čo je jej Prosím poraďte mi som zúfala
Používateľov profilový obrázok
LukasO
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1323
Dátum registrácie: 20 Nov 2011 14:09
Bydlisko: Prostejov

Re: Gupka hore bruchom

Príspevok od používateľa LukasO »

Milé děvče, toto je fórum mořské akvaristiky, zde se gupkama maximálně krmí dravé ryby.
Na tvou otázku,cos udělala špatně - úplně vše - a největší chyba byla začít s akvaristikou bez elementárních znalostí. Do čerstvě založeného 30l akvárka prdnout ryby, je prostě blbost. Utrápila jsi ji k smrti.
Nic neumím, nic neznám, ale o to víc rad rozdávám...
Používateľov profilový obrázok
vik_33
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3073
Dátum registrácie: 07 Feb 2007 10:10
Bydlisko: Ústí nad Labem
Kontaktovať používateľa:

Re: Gupka hore bruchom

Príspevok od používateľa vik_33 »

Toto je fórum věnované mořské akvaristice. Se svými dotazy se obrať na některé "sladkovodní" fórum - např. Akva.sk, Rybicky.net, Akvarko.cz ...

LOCK!
350l mixed reef
Obrázok
Malé moře na Labi I
Malé moře na Labi II
vikovo.czObrázok
Jestli Ti chybí odvaha začít,už jsi se vzdal
Vevuška200
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 01 Júl 2015 14:31

Re: Gupka hore bruchom

Príspevok od používateľa Vevuška200 »

Ja som mala vodu postatu a v nej ten modrí pripravok a na baktérie a ja mám všetke ryby okrem jednej tá mi začala hore bruchom plávať nik mi neporadil ja nechápem zaloźíte si fórum a vobec neviete poradi´t na žiadnom mi neporadili ja som si myslela že aj gupky patria do morského akvária a nie ako potrava mne sa viac páćia ako tie ostatné ryby a chcem len poradiť
Vevuška200
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 01 Júl 2015 14:31

Re: Gupka hore bruchom

Príspevok od používateľa Vevuška200 »

vik_33 ďakujem za radu
Zamknuté

Návrat na "Choroby rýb"