vhodne dno a mrtve kamene

Karanténne nádrže, Kalkreaktory, Reverzné osmózy, Lepenie skla, Elektroinštalácie, Čerpadlá a iné...

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
vik_33
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3073
Dátum registrácie: 07 Feb 2007 10:10
Bydlisko: Ústí nad Labem
Kontaktovať používateľa:

Re: vhodne dno a mrtve kamene

Príspevok od používateľa vik_33 »

Myslím si, že na jakémkoliv jiném fóru by uživatel bbpalo za své sprosťárny dostal minimálně ban. Na tomto fóru se naštěstí nevyskytuje tolik hulvátů, aby to bylo nutné takto radikálně řešit, nicméně někdy by to nebylo na škodu.

to bbpalo: doporučuji Ti navštěvovat jiné weby s tématikou mořské akvaristiky. Vzhledem k Tvým názorům zde zjevně není nikdo, kdo by Tě ještě dokázal něco naučit. Je velmi pravděpodobné, že ses sám zařadil mezi uživatele, kterým už tu budou radit jen začínající "mořáci".
350l mixed reef
Obrázok
Malé moře na Labi I
Malé moře na Labi II
vikovo.czObrázok
Jestli Ti chybí odvaha začít,už jsi se vzdal
blackchicken
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 244
Dátum registrácie: 19 Dec 2010 00:28
Bydlisko: Praha

Re: vhodne dno a mrtve kamene

Príspevok od používateľa blackchicken »

Tak tohle je teda moc. Kluci ti radi ze svych cennych zkusenosti a ty se jim tu vysmivas. Kybych je ja poslouchal od zacatku, moje akwo by bylo zcela uplne jinde, misto toho vymyslim stale nejake polovicate reseni ponevadz jsme si myslel ze jsem chytrejsi nez zdejsi profici. Mel by jsi se trosku zklidnit a poradne si procist forum. Co se pisku tyce, je moznost jej mit stale bily. Na zacatek muzes pouzit aragonit treba od Pepina a k tomu soupnout pytel ziveho pro lepsi nabeh. U mne je pisek zaklad, bez nej to pro mne neni more. Ale jak ti kluci psali, ciste dno je pro zacatek urcite jednodussi volba a az se naucis o akwo starat a predpovidat nechtene katastrofy, muzes ho tam soupnout. Ja mam 2 pisecne hvezdice a jednoho jezka ktery je stale zahrabany v pisku a nestezuji si. U hvezdic je treba dat pozor aby meli stale co jist, zivi se organismy v pisku a je dost mozne ze jak jej vyzerou, umrou. Muj pisek je nastesti stale plny haveti. At se dari.
švíco
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1382
Dátum registrácie: 10 Jan 2010 13:19
Bydlisko: Plzeň (CZ)

Re: vhodne dno a mrtve kamene

Príspevok od používateľa švíco »

Neustále mě překvapuje drzost některých lidí..... :|
230l, 270l, filtrace 2x kanystr + odpěňovač tunze, světlo dle vlastního návrhu... výhradně měkké korály
Používateľov profilový obrázok
GROWERZLIN
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 606
Dátum registrácie: 01 Aug 2010 20:42
Bydlisko: Slušovice(Zlín)

Re: vhodne dno a mrtve kamene

Príspevok od používateľa GROWERZLIN »

švíco- nejsi jediný,take zmr*y rovnou mazat z reef.sk .......
SPS LPS+pár soft celkem cca 30 ks
paracanthurus hepatus,Lo vulpinus,Zebrasoma Scopas, 2x ocellaris, 7x chromis, 1x synchiropus splendidus, 2x pseudanthias, 2x kauderni
Luděk
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 08 Okt 2006 18:25
Bydlisko: Příbor

Re: vhodne dno a mrtve kamene

Príspevok od používateľa Luděk »

GROWERZLIN napísal:švíco- nejsi jediný,take zmr*y rovnou mazat z reef.sk .......
neboj se toho slova, klidně napiš ZMRD, uvidíme co s tím admini udělají. Osobně bych použil mnohem,mnohem silnější výrazy.... :evil:
550l reef mix
Používateľov profilový obrázok
GROWERZLIN
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 606
Dátum registrácie: 01 Aug 2010 20:42
Bydlisko: Slušovice(Zlín)

Re: vhodne dno a mrtve kamene

Príspevok od používateľa GROWERZLIN »

Luděk- víš jak pro jistotu......aby nesmazali i mě :-D .....ale snad ne,ja se chovám ke všem slušně a k Rybkovi mam hodně velký respekt,mnohokrat mi poradil když sem mu napsal....a nejen on..Vik,Bodlok,Peter......a nekolik dalsich....diky za takove lidi ....
SPS LPS+pár soft celkem cca 30 ks
paracanthurus hepatus,Lo vulpinus,Zebrasoma Scopas, 2x ocellaris, 7x chromis, 1x synchiropus splendidus, 2x pseudanthias, 2x kauderni
Používateľov profilový obrázok
amsi
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3519
Dátum registrácie: 08 Feb 2006 14:14
Bydlisko: Bohumín

Re: vhodne dno a mrtve kamene

Príspevok od používateľa amsi »

tento oný uživatel bbpalo ...... mi připomíná uživatele lubo54 ....... stejný blbeček .... a třeba i za ban , či jak se tomu říká ...... psal jsem mu koncem února SZ a ještě si je nepřečetl, tak soudím že se přejmenoval a dělá ostudu úplně stejným způsobem zase jiné přezdívce :mrgreen: a je z Bratislavy a pokračuje v tomto vlákně, které vytvořil blbeček lubo54 :wink:

Rušil bych tu také debily stejně jak ružíme silikáty v akva ..... NEKOMPROMISNĚ ..... !!!
Stejně tu rady nedostane takže pochybuju že akva nějaké rozjede.A nebo je to taková kapacita, že tady nás amatéry stejně neporřebuje ... viď lubo palo !!!!! :mrgreen:
kominík
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2298
Dátum registrácie: 03 Dec 2006 15:15
Bydlisko: Rybí-Nový Jičín

Re: vhodne dno a mrtve kamene

Príspevok od používateľa kominík »

kluci není nad super slovní zásobu v československém jazyce :shock: :lol:
Giuseppe
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 15 Sep 2009 11:27
Bydlisko: Prievidza

Re: vhodne dno a mrtve kamene

Príspevok od používateľa Giuseppe »

:shock: :shock: :shock: :shock: ?
voloda
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 25 Dec 2007 20:33
Bydlisko: Pliešovce

Re: vhodne dno a mrtve kamene

Príspevok od používateľa voloda »

Dúfam, že výnimky typu bbpalo neodradia pánov ako Rybka naďalej trpezlivo poradiť keď naozaj niekto radu potrebuje a chce si dať poradiť od skúsených akvaristov. Mocnému nedvíhať a sprostému neradiť. Prajem všetkým pekný deň a veľa radosti s morskej akvaristiky, o tom je práve toto fórum. :) :) :) Viem, že niekedy to človeku nedá nezareagovať ale bbpalo si nezaslúži ani len naše komentáre. Howg ...
Sú to naše sny čo nás stále poháňajú vpred...
axelson
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1047
Dátum registrácie: 29 Sep 2015 20:10
Bydlisko: Andovce nove zamky

Re: vhodne dno a mrtve kamene

Príspevok od používateľa axelson »

Pekne citanie a nie len o odbornosti :D :D :D (chovani sa clenov fora)
vela zaciatocnikov by si to malo precitat....aj ked stejne by to asi nepomohlo, niekto pochopi niekto nie :D :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Rôzne"