Red Sea Reef foundation A, srazenina v lahvy

Karanténne nádrže, Kalkreaktory, Reverzné osmózy, Lepenie skla, Elektroinštalácie, Čerpadlá a iné...

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

vh.
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 22 Okt 2014 07:30
Bydlisko: Buštěhrad

Red Sea Reef foundation A, srazenina v lahvy

Príspevok od používateľa vh. »

Zdravim, za posledni mesic jsem koupil 2x0,5l a v obou pripradech byla na dne tvrda srazenina asi 2cm. Exp 08/21 Nestalo jeste nekomu? Koupeno v Seashopu.
Mispulin
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 151
Dátum registrácie: 18 Nov 2014 11:28
Bydlisko: Olomouc

Re: Red Sea Reef foundation A, srazenina v lahvy

Príspevok od používateľa Mispulin »

Mě se to taky stalo. Všiml jsem si, že jde zřejmě o upgradované složení, jelikož krom původních složek Ca a Sr přibyla ještě jedna. Bohužel už nemám originální obal a nepamatuji se, co to bylo zač. Vášnivým a dlouhým protrepavanim se mi povedlo usazeniny prakticky rozpustit. [WINKING FACE]
A little Sea in Olmik: 160l, skimmer Tunze 9004, 2x nanostreams Tunze 6045, RedSea reef care program, LED ligts (DIY)
vh.
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 22 Okt 2014 07:30
Bydlisko: Buštěhrad

Re: Red Sea Reef foundation A, srazenina v lahvy

Príspevok od používateľa vh. »

Ja sem to neresil a jak se to dole rozpoustelo a bylo to mnohem koncentrovanejsi tak mi to davkovalo do akva mnohem vetsi koncentraci nez by melo. Proto sem nameril ca 850 :( ted u dalsi pulitrovky kde to zase bylo usazeny sem ji dal do teple vody na hodku a pekne se to rozpustilo, tak to snad bude dobry. Snad to nebude mit nejaky strasny nasledky no, uvidime.
Napísať odpoveď

Návrat na "Rôzne"