Ring

Zaujímavosti, skratky používané v morskej akvaristike a všetko ostatné čo nieje zahrnuté v iných fórach, témach.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

aquain
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1150
Dátum registrácie: 17 Apr 2006 12:45
Bydlisko: PRAHA

Re: Ring

Príspevok od používateľa aquain »

Nedávno tady nějaký Jano Zeman zháňal nadstandardní ryby. Něco bych měl.....Ale bude to drahé....viz foto
Prílohy
DSC03470.JPG
ellbunda
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 728
Dátum registrácie: 08 Jan 2013 15:07
Bydlisko: Plzeň

Re: Ring

Príspevok od používateľa ellbunda »

chudák holka :-(
... ještě mi teče mořská voda po bradě ...
Ellbundův nano reef 30l
200 litrů v Plzni
petr06
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 09 Okt 2010 15:22
Bydlisko: Ostrava

Re: Cesnak ako liek

Príspevok od používateľa petr06 »

Budu reagovat na hodnotný příspěvek Vik 33. Proč jako moderátor nenecháte volný průběh diskusi? Já si myslím, že o tomto to je. Za rok se na trhu objevilo určitě x přípravků obsahující garlic a o zkušenostech s tímto se asi dotazující chtěl podělit, nebo něco nového zjistit. Určitě nechtěl slyšet "Howgh!" Pokud se bude vyvíjet forum (což je již cca 2 roky) tímhle směrem, kdy moderátor si myslí, že má na vše "patent" a ostatní "usadí", přijde i o poslední přispívatelé, kteří o moři něco ví.
Používateľov profilový obrázok
vik_33
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3073
Dátum registrácie: 07 Feb 2007 10:10
Bydlisko: Ústí nad Labem
Kontaktovať používateľa:

Re: Cesnak ako liek

Príspevok od používateľa vik_33 »

Takže pane Sova, trochu přibrzdíme ano? Diskusi jsem nezastavil a přispívat může kdokoliv. Napsal jsem svůj názor ne jako moderátor, ale jako vik_33. Ostatně o tom svědčí i použití standardní barvy písma.
Přínos česneku pro ryby je popsán a nemění se v čase. Můj příspěvek směřoval proti rozvinutí diskuse o tom, že česnekem lze vyléčit kde-co ( ano, takové dalekosáhlé diskuse tu už byly a vedli je především diskutující s nulovými zkušenostmi s mořskou akvaristikou. Snažili se ostatní přesvědčit, že česnekem lze vyléčit jak parazitická, tak i bakteriální a virová onemocnění.).
350l mixed reef
Obrázok
Malé moře na Labi I
Malé moře na Labi II
vikovo.czObrázok
Jestli Ti chybí odvaha začít,už jsi se vzdal
petr06
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 09 Okt 2010 15:22
Bydlisko: Ostrava

Re: Cesnak ako liek

Príspevok od používateľa petr06 »

Ano přibrzdíme. Toto byla jen reakce na nesmyslnou cenzuru a zesměšňování a hledání nepovoleného prodeje, která asi vedla k tomu, že zde přestali přispívat všichni, od kterých příspěvky o něčem byly.
Pokud budu potřebovat něco o chemií určitě vyhledám příspěvky "rybky", amsi určitě oslovil zakládáním-předěláváním akva atd. Toto ale bylo před x lety. Nyní je zde jen bazar. Nově příchozí si musí vytrpět např. to co MRysan.
Používateľov profilový obrázok
vik_33
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3073
Dátum registrácie: 07 Feb 2007 10:10
Bydlisko: Ústí nad Labem
Kontaktovať používateľa:

Re: Cesnak ako liek

Príspevok od používateľa vik_33 »

To stačí. Jestliže ostatní prodejci podporují činnost tohoto fóra sponzorskými příspěvky, potom Vy zde pouze parazitujete. Takže klid, nebo cenzura ( Vašich textů ) přijde, a naprosto oprávněná. Pokud si někdo myslí, že provoz tohoto fóra je zcela zdarma, potom žije v hlubokém omylu.
350l mixed reef
Obrázok
Malé moře na Labi I
Malé moře na Labi II
vikovo.czObrázok
Jestli Ti chybí odvaha začít,už jsi se vzdal
petr06
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 09 Okt 2010 15:22
Bydlisko: Ostrava

Re: Cesnak ako liek

Príspevok od používateľa petr06 »

Já jsem v klidu a toto forum jsem v době kdy fungovalo platil. Nevím proč opět vyhrožujete cenzurou mých příspěvků, já nemám zájem ale s Vámi bych se rád potkal.
wiki133
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 12 Jún 2014 00:59
Bydlisko: Topoľčany

Re: Cesnak ako liek

Príspevok od používateľa wiki133 »

Ako to tak tu čítam je mi z toho zle bany a pod. Toto má byť fórum pre chovateľov a nadšencov a ak niekto sa tu snaží cenzurovať a podobné veci tak to tratí význam. Bez urážky! Pokiaľ niekto nerobí reklamu, čo si zakladateľ tejto stánky aj iných spoplatnil, a prečo nie sa do nemoty sa handrkovať-? Veď to dobré nie je to dobré? Ale je pre toho čo hľadá odpovede. V konečnom dôsledku potom si ten čo hľadá odpoveď má možnosť vybrať áno nie to alebo to. Ako som písal už dávnejšie inde navštevujem fóra aj iné kde som strávil niekde aj roky ako jeden z tých skúsených alebo skúsenejších a pritom som tam nikomu nemal nikdy nič za zlé a ani nemal pocit niečo cenzurovať alebo banovať. Tu tápam aj keď som si prečítal to tu celé. Ak sa niekto chce o niečom baviť hašteriť, pokiaľ sa neurážajú a nenadávajú si tak prečo to stopovať?

A pritom tu neni nik, čo by vedel povedať áno to je to čo potrebuješ alebo nie pretože každá nádrž je iná a potrebuje iné ak to nieje pravda tak potom vypustím akva.

Vik áno každá takáto stránka musí byť finančne podporovaná, či už z vlastného alebo iného vrecka. Ale na toto poviem iba toľko ak ozaj chýbajú financie tak nieje problém vytvoriť VIP účty a niečo pre tých ľudí aj urobiť. Alebo potom ak ten, čo je vlastník neviem či ty alebo kto a má s tým problém nech predá doménu a fórum niekomu inému a je to. Pretože mám ten pocit a to nie len asi ja, že sa tu vytráca podstata fóra. A nakoniec napíšem možno vetu ktorá ma odtadialto vypraví ale je to pravda.

Ľudia, čo tu píšu ako naj. skúsený a majú príspevkov a rybičiek pod menom vedia toho niekedy menej ako ten čo má rybku dve, bo neprispieva. A ľudia ktorí si prešli týmto terorom buď sem chodia len tak a neprispievajú alebo sú taký čo sem nechodia ani keby niečo.
Ako neviem na iných fórach ak niekto nový niečo napíše tak mi vždy niekto dá link na danú tému. Áno tu je to rozsiahlejšie a je v tom bordel. Ale vždy sa to dá a nie odpoveď len čítaj a pod.
Každý raz začínal, hej viem nieje akvaristika auto alebo telefon alebo foťák ani pes a pod. Ale troška ohľaduplnosti neni niekedy na škodu.
Idete sa tu rozčulovať ak niekto založí nádrž a je natešený narve tam hneď ryby korály a pod, bo mu to doporučil predajca a potom ho hneď !dodrbete! a pod. toto nie je riešenie! Pretože tu čítajú aj ľudia čo nie sú prihlásený a ani sem nechodia len preto že tu je len posmech kritika sem tam niečo ako rada.

Už sa mi to nechce ďalej rozpisovať majte to za zlé alebo nie ale je to ta! Je to len môj názor. Ale zamyslite sa nad podstatou veci a funkciou a ako to tu je! s pozdravom
richflorida
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 15 Máj 2014 20:44
Bydlisko: české budějovice

Re: Reef.sk na sociální síti Facebook

Príspevok od používateľa richflorida »

Vážnený Jakube Černý
Dnes jsem předal právníkovi Vaše pomluvy a to co jste napsal o richflorida.
Chtěl jste boj máte ho mít. Píchl jste špatně do vosího hnízda. Zítra jsem objednám na 10 h.
kde budu řešit co od Vás budu požadovat.Samozřejmě veřejná omluva Vás nemine,zaplatíte si
výlohy a k tomu přidám finanční kompenzaci.Pěkný večer. Dvořák
richflorida
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 15 Máj 2014 20:44
Bydlisko: české budějovice

Re: Reef.sk na sociální síti Facebook

Príspevok od používateľa richflorida »

Právník má tuto kopii co jste smazal.
Prílohy
12804108_10205899936322722_1095495685_n.jpg
12804108_10205899936322722_1095495685_n.jpg (19.7 KiB) 877 zobrazení
Používateľov profilový obrázok
bradoo
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 415
Dátum registrácie: 11 Apr 2011 12:15
Bydlisko: pov.bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Reef.sk na sociální síti Facebook

Príspevok od používateľa bradoo »

Ono pokiaľ si naozaj kopíroval články z http://www.vikovo.cz/ problém môžeš mať akurát ty. Vik tam má jasne napísané---Veškeré příspěvky na tomto webu jsou výhradně mým vlastnictvím a jakékoliv jejich šíření bez mého výslovného souhlasu je zakázáno. Tak aby sa to nakoniec nezvrtlo proti tebe.
marvanek001
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 616
Dátum registrácie: 15 Apr 2013 22:33
Bydlisko: Olomouc

Re: Reef.sk na sociální síti Facebook

Príspevok od používateľa marvanek001 »

[quote="richflorida"]Právník má tuto kopii./quote]
:lol:
Používateľov profilový obrázok
amsi
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3519
Dátum registrácie: 08 Feb 2006 14:14
Bydlisko: Bohumín

Re: Reef.sk na sociální síti Facebook

Príspevok od používateľa amsi »

To je tezky .... kdyz ono se da vse od vseho vycistit ... spamy jsou ruzne ... a nikdo si je nepreje. Bohuzel se vyskytuji. Ale jak jsem psal kdyz se odstrani .. bude to tvrzeni proti tvrzeni.
Jirik
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 363
Dátum registrácie: 10 Feb 2014 18:00
Bydlisko: Ústí nad Labem

Re: Reef.sk na sociální síti Facebook

Príspevok od používateľa Jirik »

Ješito ješito, už to máš ušito :D
vlčák
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 791
Dátum registrácie: 24 Mar 2008 21:16
Bydlisko: praha

Re: Reef.sk na sociální síti Facebook

Príspevok od používateľa vlčák »

no to tedy bude zaloba jak hrom. rekl bych ze panovi z psani na fejsbukvici asi uplne preskocilo :(
myslim ze by admini meli zvazit jeho totalni BAN na tomto foru. uz tu bylo ledacos ale vyhrozovani tohoto stylu myslim je pres caru. s pozdravem martin volf kdyby me nahodou pan dvorak mel potrebu taky zalovat jako kubu
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné diskusie"